Про створення робочої групи для проведення процедури оцінювання цінових пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 2500 євро

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 18.02.2015 №9

Про створення робочої групи для

проведення процедури оцінювання

цінових пропозицій на закупівлю

товарів, робіт, послуг, вартість

яких не перевищує 2500 євро

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пункт 2.4.1. Практичного посібника з контрактних процедур для зовнішньої діяльності (2013.1), в рамках реалізації грантового контракту №2014/345-937 програми Європейського Союзу "Підтримка політики регіонального розвитку України" проекту "Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)", з метою проведення закупівлі товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 2500 євро, для виконання заходів, передбачених цим проектом:

 

1. Створити робочу групу для проведення процедури оцінювання цінових пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 2500 євро, в наступному складі:

Голова:

 

 

Шпак Віталій Миколайович

менеджер проекту;

 

Члени:

 

 

Ковердюк Галина Федорівна

 

фінансовий менеджер проекту;

Регешук Ніна Василівна

 

радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування, виконуюча обов’язки начальника фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Маневицької ради, головного бухгалтера.

 

2. Голові робочої групи Шпаку В.М. організовувати роботу по оцінюванню цінових пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 2500 євро.


 

3. Робочій групі:

 

3.1. Проводити оцінювання поданих цінових пропозицій, дотримуючись окремих вимог додатку IV грантового контракту;

 

3.2. Підготувати та подати для укладення договори з учасниками, які подали найбільш економічно вигідні цінові пропозиції.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова ради                                        Л.В. Веремчук

 

 

Шпак 0675131839

Дата оприлюднення: 19.02.2015