Про відбір кандидата на посаду фінансового менеджера проекту районної ради „Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицькогорайону Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращ

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 20.05.2015 № 19-р

 

Про відбір кандидата на посаду фінансового менеджера

проекту районної ради „Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицькогорайону Волинської області та Володимирецького

району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних

програм покращення грунтів і просвітницької

діяльності серед населення (пілотний проект)”

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 169, 172, 202, 626, 627, 901-907 Цивільного кодексу України, грантового контракту, підписаного Маневицькою районною радою в особі голови Маневицької районної ради Л.В.Веремчук та Європейським Союзом в особі Європейської комісії щодо надання гранту на фінансування виконання проекту Маневицької районної ради „Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)” (Проект) в рамках Програми Європейського Союзу „Підтримка політики регіонального розвитку України”, з метою успішного впровадження проекту:

 

1. Провести відбір кандидата на посаду фінансового менеджера проекту Маневицької районної ради „Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)”.

2. Оголошення про відбір кандидата на посаду фінансового менеджера проекту оприлюднити на офіційному сайті районної ради.

3. Визначити строк для подання заявок терміном 10 календарних днів з дня наступного за оприлюдненням оголошення.

4. Провести засідання комісії по відбору кандидатів на посаду фінансового менеджера проекту з 02 по 05 червня 2015 року, склад якої та кваліфікаційні вимоги на посаду фінансового менеджера проекту затверджені розпорядженням голови Маневицької районної ради від 24.11.2014 №65-р.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова ради                                                                    Л.В.Веремчук

Шпак 0675131839

 

Дата оприлюднення: 22.05.2015