Про виділення коштів для надання матеріальних допомог

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2014  №26-р

 

 

Про виділення коштів для надання

матеріальних допомог

 

 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради «Про Положення про порядок надання матеріальної допомоги» від 24.01.2003 № 6/11, враховуючи клопотання депутатів районної ради шостого скликання  Вітюка І.Г., Ващука Р.І.,                Тимчука Р.В.:

 

1.     Виділити кошти для надання матеріальних допомог:

 

-         Михальчуку Віталію Анатолійовичу, жителю с. Старосілля, яка необхідна для лікування, в розмірі 300 (триста) гривень;

-         Никитчук Галині Петрівні жительці с. Костюхнівка, яка необхідна для лікування, в розмірі 300 (триста) гривень;

-         Суліковській Галині Симонівні, жительці с. Гута-Лісівська, яка необхідна для лікування, в розмірі 300 (триста) гривень.

 

2. Раднику з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування, виконуючій обов’язки начальника фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головного бухгалтера (Регешук Н.В.) забезпечити виплату  вищезазначених матеріальних допомог за рахунок коштів, передбачених на ці цілі в кошторисі видатків районної ради.

 

 

Голова районної ради                                                                           Л.В.Веремчук

 

 

Регешук  21532

 

 

Дата оприлюднення: 28.03.2014