Про запит депутата Маневицької районної ради Байцим Г.В. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо обладнання стаціонарною витяжкою харчоблоку шкільної їдальні у селі Старий Чорторийськ

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  02.03.2018   27/26    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Байцим Г.В. до голови районної державної

адміністрації Линдюка А.О. щодо обладнання

стаціонарною витяжкою харчоблоку шкільної

їдальні у селі Старий Чорторийськ

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Байцим Галини Василівни до голови райдержадміністрації Линдюка Андрія Олександровича щодо обладнання стаціонарною витяжкою харчоблоку шкільної їдальні у селі Старий Чорторийськ (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Байцим Г.В. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О. для вирішення по суті та інформування депутата  Байцим Г.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 

 

 

 

Депутатський запит

(зі стенограми двадцять сьомої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 02.03.2018)

 

Депутат районної ради Байцим Г.В.: Доброго дня, шановний головуючий, шановні депутати та запрошені. Сьогодні мій депутатський запит буде стосуватися проблеми харчування дітей у школі, власне не самого харчування, а приміщення, в якому надається послуга дітям з харчування. До мене, як депутата, надійшло звернення від представників батьківського комітету загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Старий Чорторийськ із проханням порушити питання встановлення стаціонарної витяжки у приміщенні шкільної їдальні. Дозвольте озвучити це звернення (зачитує звернення, що додається).

Звичайно, я, як депутат і як мама – маю трьох школярів – не можу стояти осторонь цієї проблеми і цілком солідарна з батьками, які забили на сполох. Не хочеться, щоб здоров’я дітей залежало напряму або опосередковано від наявних умов, тому дуже прошу депутатів підтримати мій запит про те, щоб виділити з районного бюджету кошти на придбання витяжки для харчоблоку шкільної їдальні села Старий Чорторийськ.