Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В. до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" в частині декларування доходів сільськими головами та депутатами сіл

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   23.02.2017   18/32    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької  районної

ради  Веремчук Л.В.  до  Верховної  Ради

України, Кабінету Міністрів України щодо

внесення змін до Закону України "Про запобігання

корупції" в частині декларування  доходів

сільськими головами та депутатами сільських рад

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Людмили Володимирівни до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України  "Про запобігання корупції" в частині декларування доходів сільськими головами та депутатами сільських рад (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Веремчук Людмили Володимирівни до  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України для вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата Веремчук Л.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170


 

Депутатський запит

(зі стенограми вісімнадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 23.02.2017)

 

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, прошу підтримати мій усний депутатський запит до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" в частині декларування доходів сільськими головами та депутатами сільських рад – внести зміни і залишити декларування на паперових носіях для депутатів сільських рад і сільських голів в зв’язку із тим, що сьогодні технічні можливості наших сільських депутатів і сільських рад не достатні для вчасної подачі е-декларації. Такі звернення прийняли багато районів, це питання сьогодні актуальне, тому прохання – підтримати цей депутатський запит.