Про хід виконання Районної цільової програми національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.06.2019 №41/8

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від  .2020   № /

   смт. Маневичі  

                                                                                    ПРОЄКТ

 

Про хід виконання Районної цільової

програми національно - патріотичного

виховання дітей та молоді на  2019-2020 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 14.06.2019 №41/8

 

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації Линдюка А.О. „Про хід виконання Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.06.2019 №41/8”,  відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від №-/-, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Линдюка А.О. „Про хід виконання Районної цільової програми національно-патріотичного  виховання дітей та молоді на  2019-2020 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (А.О.Линдюк):

2.1. Забезпечити проведення районних та участь в обласних, всеукраїнських заходах національно-патріотичного виховання, особливо у Всеукраїнській дитячо-юнацькій  військово-патріотичній грі „Сокіл” („Джура”).

2.2. Активізувати виховну роботу щодо підвищення ролі української мови, як національної цінності, а також щодо формування національної самосвідомості, утвердження національних цінностей та популяризації здорового способу життя.

2.3. Проводити ґрунтовне і системне оновлення експозицій в музеях, які розкривають всі етапи героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

2.4. Вивчити питання щодо створення вишкільного центру національно-патріотичного виховання на території Маневицького району.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації (відповідно до функціонального спрямування) та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 

Линдюк 21288

 

 

ДолученняРозмір
informaciya.docx42.91 КБ