П Р О Т О К О Л №29

П Р О Т О К О Л   №29

засідання комісії з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

смт. Маневичі                                                                                           25.09.2015  

 

Склад комісії – 7 чоловік

 

Присутні: Голова комісії – Рейкін С.О.

Члени комісії – Ковальчук М.П., Пацаманюк М.І., Сачковський М.В.,             Похила О.Г., Хурава Т.А.

 

    Запрошені:  

 

 

Ковердюк О.М.

-

Оконський сільський голова

Похила Л.М.

-

секретар Довжицької сільської ради

Клімчук В.П.

-

начальник Маневицького районного відділу У ДСНС України у Волинській області

Рудись Ф.С.

-

завідувач сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

Шуляр Н.Й.

-

Маневицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

Турика О.А.

-

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Гаврилюк О.О.

-

начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

 

П О Р Я Д О К   Д  Е Н Н И Й :

 

1. Про стан благоустрою та першочергові заходи по його поліпшенню в територіальних громадах Оконської та Довжицької сільських рад.

 

2. Про хід виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки.

 

3. Про хід виконання  Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ради від 17.03.2011 №5/15.

 

4. Про проект рішення районної ради«Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки».

 

          5. Про виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайнихситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки.

 

По першому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію Оконського сільського голови Ковердюк О.М. та секретаря Довжицької сільської ради Похили Л.М.

 

В и с т у п и л и: Рейкін С.О., Ковальчук М.П., Похила О.Г., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.      

 

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №29/1 (додається).

 

По другому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника Маневицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Шуляр Н.Й., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А.,  начальника відділу освіти райдержадміністрації Гаврилюка О.О. «Про хід виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки» (додаються), повідомлення відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ківерцівському районі Волинської області (додається).

 

В и с т у п и л и: Рейкін С.О., Ковальчук М.П., Похила О.Г., Сачковський М.В.,  Хурава Т.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.   

 

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №29/2 (додається).

 

По третьому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника Маневицького районного відділу У ДСНС України у Волинській області Клімчука В.П. «Про хід виконання  Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ради від 17.03.2011 №5/15» (додається).

 

В и с т у п и л и : Рейкін С.О., Ковальчук М.П., Похила О.Г., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.     

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №29/3 (додається).

 

По четвертому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки» (додається).

 

В и с т у п и л и: Рейкін С.О., Ковальчук М.П., Похила О.Г., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.  

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №29/4 (додається).

 

По п’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайнихситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки» (додається).

 

В и с т у п и л и: Рейкін С.О., Ковальчук М.П., Похила О.Г., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.     

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №29/5 (додається).

 

 

Голова комісії                                                                        С.О.Рейкін

 

 

Секретар комісії                                                                    М.П.Ковальчук

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.09.2015   №29/1                        

 

Про стан благоустрою та першочергові

заходи по його поліпшенню в територіальних

громадах Оконської та Довжицької сільських рад

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію Оконського сільського голови Ковердюк О.М., секретаря Довжицької сільської ради Похили Л.М. „Про стан благоустрою та першочергові заходи по його поліпшенню в територіальних громадах Оконської та Довжицької сільських рад”, з метою покращення стану об’єктів благоустрою населеного пункту, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію Оконського сільського голови Ковердюк О.М., секретаря Довжицької сільської ради Похили Л.М. „Про стан благоустрою та першочергові заходи по його поліпшенню в територіальних громадах Оконської та Довжицької сільських рад” взяти до відома.

 

2. Рекомендувати Оконському сільському голові Ковердюк О.М., секретарю Довжицької сільської ради Похилі Л.М. та виконавчим комітетам рад:

2.1. тримати на постійному контролі питання організації благоустрою населених пунктів, при можливості залучати на договірних засадах кошти та інші ресурси підприємств та установ, що знаходяться на території ради;

2.2. при скликанні загальних зборів громадян звертати увагу на стан прибудинкових територій жителів села;

2.3.  продовжувати роботу по утриманні в належному стані кладовищ, пам’ятних знаків, залучати до цієї роботи населення;

2.5. залучити депутатів ради щодо здійснення контролю за дотриманням чинного законодавства України щодо торгівельного обслуговування населення, забезпечення якості продуктів харчування, захисту прав споживачів, а в разі виявлення порушень повідомляти контролюючі служби.

 

Голова комісії                                                                                 С.О.Рейкін

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.09.2015   №29/2                       

 

Про хід виконання Районної програми

поліпшення стану безпеки, гігієни

праці та виробничого середовища

на 2012-2016 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Маневицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А., відділу освіти райдержадміністрації, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ківерцівському районі Волинської області «Про хід виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію Маневицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А., відділу освіти райдержадміністрації, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ківерцівському районі Волинської області «Про хід виконання Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки» взяти до відома.

         2. Рекомендувати виконавцям Програми продовжити  роботу по виконанню Програми.

 

Голова комісії                                                                                 С.О.Рейкін

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.09.2015   №29/3                    

 

Про хід виконання  Програми забезпечення

пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів

усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної

бази пожежної охорони в Маневицькому районі

на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ради

від 17.03.2011 №5/15

  

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Маневицького районного відділу У ДСНС України у Волинській області Клімчука В.П. «Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки», відповідно до частини 12 статті 46,  статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника Маневицького районного відділу У ДСНС України у Волинській області Клімчука В.П. «Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді зняти з контролю Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки по завершенню її дії;

2.2. виконавцям Програми при потребі розробити проект програми на новий період.

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін                                 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.09.2015   №29/4                       

 

Про проект рішення районної ради

«Про внесення змін та доповнень до Програми

забезпечення пожежної безпеки населених

пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку

матеріально-технічної бази пожежної охорони в

Маневицькому районі на 2011-2015 роки»

 

                  

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку матеріально-технічної бази пожежної охорони в Маневицькому районі на 2011-2015 роки» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін        

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  25.09.2015   №29/5                       

 

Про виконання Районної програми створення і

використання матеріальних резервів для запобігання,

ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і

природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки

                                                                                     

          Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. «Про виконання Районної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді зняти з контролю Районну програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в районі на 2011-2015 роки» по завершенню її дії;

2.2. районній державній адміністрації при потребі розробити проект програми на новий період.

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін