П Р О Т О К О Л №39

П Р О Т О К О Л   №39

засідання постійної комісії з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

смт. Маневичі                                                                                            23.07.2015                                                                                                                 

 

Склад комісії – 8 чоловік

Присутні: Члени комісії – Колісник З.Б., Шкода О.С., Негодюк В.П.,         Барванов В.В.,  Грицюк В.Ф.                                        

 

    Запрошені:  

 

 

Дарчик Микола Григорович

-

прокурор Маневицького району

Майданюк Василь Володимирович

-

заступник начальника Маневицького РВ УМВС Українит у Волинській області

Філон Олег Степанович

-

голова комісії з реорганізації відділу Держземагентства  у Маневицькому районі

Ольховик Володимирович Володимирович

-

інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції

Чернишен Олександр Анатолійович

-

головний лісничий ДП «Маневицьке лісове господарство»

Навроцький Руслан Юрійович

-

головний лісничий ДП «Поліський лісгосп»

Шевчук Лариса Олександрівна

-

науковий співробітник Черемського природного заповідника

Скороход Віктор Володимирович

-

Лісівський сільський голова

Оксенюк Наталія Володимирівна

-

Цмінівський сільський голова

Шрамко Микола Федорович

-

житель села Гута-Лісівська

Германюк Галина Сидорівна

 

жителька села Гута-Лісівська

В роботі комісії брали участь голова районної ради Л.В.Веремчук.

 

П О Р Я Д О К   Д  Е Н Н И Й :

 

1. Про заходи по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району.

 

2. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2011-2015 роки».

 

3. Про план роботи комісії на друге  півріччя 2015 року.

 

4. Про проект рішення районної ради «Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року.

 

5. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради».

 

6. Про проект рішення районної ради «Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку».

 

7. Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради».

 

8. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

 

9. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні».

 

10. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу».

 

                11. Інше.

 

По першому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника Маневицького РВ УМВС України у Волинській області Майданюка В.В. «Про заходи по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району (додається).

 

В и с т у п и л и:  Барванов В.В., член комісії, який запропонував доповнити рішення комісії рекомендацією Маневицькій райдержадміністрації виділити кошти з резервного фонду районного бюджету на заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації соціального характеру, що склалася у окремих населених пунктах району, зумовленої правопорушеннями у сфері незаконного видобутку бурштину, зокрема для придбання паливно-мастильних матеріалів.

                     

Колісник З.Б., голова комісії, який вніс пропозицію заслухати хід виконання цього рішення у четвертому кварталі 2015 року.

 

Шкода О.С.,   Негодюк В.П.,   Грицюк В.Ф.,   члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

                          

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №39/1 (додається).

 

 

По другому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію наукового співробітника Черемського природного заповідника Шевчук Л.О. «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2011-2015 роки» (додається).

 

В и с т у п и л и:  Колісник З.Б., голова комісії, який вніс пропозицію рекомендувати адміністрації заповідника спрямувати роботу на залучення додаткових фінансових ресурсів, зокрема через участь у інвестиційних проектах.

 

Веремчук Л.В., голова ради, яка запропонувала виконавцям Програми при потребі розробити нову на наступні роки.

 

                        Барванов В.В., член комісії, який запропонував голові районної ради Веремчук Л.В. звернутися до Державного агентства лісових ресурсів України щодо призначення директора Черемського природного заповідника.

 

Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

                     

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №39/2 (додається).

 

По третьому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію голови комісії Колісника З.Б. «Про план роботи комісії на друге  півріччя 2015 року», який зазначив, що план роботи розданий, питання включені на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою і перебувають на контролі, звернув увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

 

 В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/3 (додається).

 

По четвертому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію голови комісії Колісника З.Б. «Про проект рішення районної ради «Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року», який зазначив, що проект плану роботи розданий, питання включені на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою і перебувають на контролі, звернув увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

 

В и с т у п и л и:  Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/4 (додається).

 

По п’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради»

 

В и с т у п и л и:  Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф.,  Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/5 (додається).

 

По шостому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку».

 

В и с т у п и л и:  Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/6 (додається).

 

По сьомому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради». Поінформував, що проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради виготовлено лише по селі Троянівка. Запропонував внести на розгляд районної ради лише проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради по селу Троянівка та повернутися до розгляду проекту землеустрою по селі Бережниця по завершенню її оформлення.

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з правками.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/7 (додається).

 

 

По восьмому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з правками.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/8 (додається).

 

По дев’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від 25.05.2015 №38/7 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні». Зауважив, що заявниця поінформована про розгляд питання, однак на засіданні комісії відсутня. Запропонував перенести розгляд питання та розглядати питання за її участі.   

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з правками.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/9 (додається).

 

По десятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від 25.05.2015 №38/8 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу». Зауважив, що заявник поінформований про розгляд питання, однак на засіданні комісії відсутній. Запропонував перенести розгляд питання та розглядати питання за його участі.   

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з правками.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №39/10 (додається).

 

 

По одинадцятому питанню:

 

С л у х а л и: Барванова В.В., члена комісії, який запропонував на черговому засіданні комісії розглянути питання використання будівель бувшого консервного заводу у селі Прилісне.

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Негодюк В.П.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які підтримали пропозицію.

 

В и р і ш и л и: підтримати пропозицію Барванова В.В. та включити в порядок денний наступного засіданні постійної комісії питання використання будівель бувшого консервного заводу у селі Прилісне.

 

С л у х а л и: Негодюка В.П., члена комісії, який запропонував рекомендувати голові районної ради направити лист управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо виконання рішення комісії від 11.03.2015 №37/3 «Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу                       району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10».

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Шкода О.С.,  Грицюк В.Ф., Барванов В.В., члени комісії, які підтримали пропозицію.

 

В и р і ш и л и: підтримати пропозицію Негодюка В.П. та рекомендувати голові районної ради направити лист управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо виконання рішення комісії від 11.03.2015 №37/3 «Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу                       району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10».

 

 

Заступник голови комісії                                         І.О.Левчик

 

Секретар комісії                                                         О.С.Шкода

 

 

                       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/1                        

 

Про заходи по виявленню та припиненню

фактів незаконного видобутку бурштину

на території району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Майданюка В.В. «Про заходи по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району», зважаючи на необхідність врегулювання на законодавчому рівні питання видобутку бурштину, охорони навколишнього природного середовища, розвитку галузі обробки бурштину, підвищення рівня зайнятості населення та створення умов для поповнення доходної частини місцевих бюджетів, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

     в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Майданюка В.В. «Про заходи по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району» взяти  до відома.

 

2.     Рекомендувати:

2.1. Маневицькій райдержадміністрації виділити кошти з резервного фонду районного бюджету на заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації соціального характеру, що склалася у окремих населених пунктах району, зумовлена правопорушеннями у сфері незаконного видобутку бурштину, зокрема для придбання паливно-мастильних матеріалів;

2.2. Маневицькому РВ УМВС України у Волинській області спільно з ДП «Маневицьке лісове господарство», ДП «Поліське лісове господарство», органами виконавчої влади та місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень продовжувати тримати на контролі питання виявлення та припинення фактів незаконного видобутку бурштину.

 

3. Схвалити текст Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання видобутку бурштину та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради для прийняття відповідного рішення.

         

4. Заслухати хід виконання цього рішення у четвертому кварталі 2015 року.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 23.07.2015   №39/2                       

 

Про проект рішення районної ради «Про хід

виконання Програми співробітництва Черемського

природного заповідника з науково-дослідними

установами, громадськістю по охороні та збереженню

біорізноманіття на 2011-2015 роки»

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. директора Черемського  природного заповідника Максимчука В.В. «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2011-2015 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію інформацію в.о. директора Черемського  природного заповідника Максимчука В.В. «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2011-2015 роки» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

        

          3. Рекомендувати:

          3.1. адміністрації заповідника спрямувати роботу на залучення додаткових фінансових ресурсів, зокрема через участь у інвестиційних проектах, а також при потребі розробити Програму на наступні роки.

3.2. голові районної ради Веремчук Л.В. звернутися до Державного агентства лісових ресурсів України щодо призначення директора Черемського природного заповідника.

 

  Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 17.07.2015   №39/3

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2015 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   З.Б.Колісника „Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2015 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1.     План роботи комісії на друге  півріччя 2015 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

Постійна комісія районної ради з питань сільськогосподарського

виробництва, земельних відносин, лісової галузі, екології,

використання природних ресурсів

та соціального розвитку села

 

 

П Л А Н

роботи комісії на друге  півріччя 2015 року

 

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

ІІІ квартал

 

Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2011-2015 роки»

 

Про використання в районі земель запасу і резервного фонду та перспективи їх консервації шляхом заліснення

 

ІV квартал

 

«Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки,

затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010

 

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

ІІІ квартал

                                                    

Про заходи по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району

 

ІV квартал

 

Про забезпечення дровами паливними жителів населених пунктів району

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

ІІІ квартал

 

Про хід виконання Районної екологічної програми «Екологія 2012-2-16

та прогноз до 2020 року»

 

ІV квартал

 

Про виконання Програми розвитку особистих селянських господарств Маневицького району на 2010-2015 роки

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання ходу виконання рішень постійної комісії від 25.05.2015   №38/7 та №38/8

                     

 

ІІІ квартал

Члени комісії

 

V. Робота з громадськими організаціями  та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Робота з профільними, державними, господарськими органами:

 

Протягом ІІІ- ІV кварталів

Члени комісії

 

Спільно з сільськими головами району та правоохоронними органами проаналізувати заходи, що вжиті по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району

 

VІІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Висвітлення діяльності та матеріалів комісії в засобах масової інформації.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                                 З.Б.Колісник

 

Секретар комісії                                                                             О.С.Шкода

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/4

 

Про проект рішення районної ради «Про план

роботи районної ради на друге півріччя 2015 року»

 

        

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії Колісника З.Б. «Про проект рішення районної ради «Про  план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію голови комісії Колісника З.Б. «Про проект рішення районної ради «Про  план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року»  взяти  до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.07.2015   №39/5

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації  з

нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,

що передбачена для передачі в оренду громадянці

Беруті Любові Василівні для ведення особистого

селянського господарства (обслуговування

приміщення льоноскладу) і розташована за межами

населеного пункту Копиллівської  сільської  ради

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/6

 

Про проект рішення районної ради «Про передачу

та реєстрацію права на земельну ділянку»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/7

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження проекту землеустрою щодо

встановлення (зміни) меж населених пунктів

Троянівської сільської ради»

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради»  взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради внести на розгляд для затвердження районною радою проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради по селу Троянівка та повернутися до розгляду проекту землеустрою по селі Бережниця по завершенню її оформлення.

 

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/8

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічних документацій з

нормативної грошової  оцінки земельних ділянок,

що відведені для продажу права оренди на

земельних торгах для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва»

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/9

 

Про проект рішення районної ради «Про затвердження

технічної документації по нормативній грошовій 

оцінці земельних ділянок для ведення фермерського

господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні»

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від 25.05.2015   №38/7 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні», враховуючи результати вивчення питання, попередньо надані матеріали, звернення жителів сіл Мала Ведмежка, Підгаття, рішення Цмінівської сільської ради від 26.12.2014 №40/3, інформацію Цмінівського сільського голови щодо використання земельних ділянок громадянами відповідно до рішень попередніх років, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від  25.05.2015 №38/7 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні»  взяти  до відома.

 

2. Перенести розгляд питання та розглянути його за участі заявника Германюк Г.С.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.07.2015   №39/10

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації по

нормативній грошовій  оцінці земельних

ділянок для ведення фермерського господарства

громадянину Шрамку Миколі Федоровичу»

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від 25.05.2015   №38/7 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу», враховуючи результати вивчення питання, попередньо надані матеріали, звернення жителів сіл Мала Ведмежка, Підгаття, рішення Цмінівської сільської ради від 26.12.2014 №40/3, інформацію Цмінівського сільського голови щодо використання земельних ділянок громадянами відповідно до рішень попередніх років, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Колісника З.Б. щодо виконання рішення постійної комісії від  25.05.2015   №38/7 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу»  взяти  до відома.

 

2. Перенести розгляд питання та розглянути його за участі заявника М.Ф.Шрамка

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник