Протокол №22 від 10.07.2014

П Р О Т О К О Л   №22

засідання комісії з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

смт. Маневичі                                                                                            10.07.2014                                                                                                                 

 

Склад комісії – 7 чоловік

 

Присутні: Голова комісії – Рейкін С.О.

                  Члени комісії – Ковальчук М.П., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І.,           Музичук А.А., Хурава Т.А.    

 

    Запрошені:  

 

 

Дуднік Марта Максимівна

-

заступник прокурора Маневицького району

Нерубайло Олексій Олександрович

-

заступник начальника слідчого відділу Маневицького районного відділу УМВС України у Волинській області

Турик Петро Олександрович

-

керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Варта порядку» смт Маневичі

 

Садовий Микола Пилипович

 

-

інспектор селищної охорони, керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Варта порядку» смт Колки

Ольховик Володимир Володимирович

-

інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції

Радіон Володимир Олександрович

-

директор ДП «Маневицький лісгосп»

 

Романюк Володимир Андріанович

-

депутат районної ради

Марчук Вікторія Василівна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

В роботі комісії бере участь заступник голови ради Федина М.В.

 

П О Р Я Д О К   Д  Е Н Н И Й :

 

1. Про проект рішення районної ради  «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в першому півріччі 2014 року».

 

2. Про проект рішення районної ради «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області у першому півріччі 2014 року».

 

3. Про роботу РВ УМВС України у Волинській області по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району.

 

4. Про хід виконання рішення комісії від 16.05.2014  №21/1 «Про практичні аспекти діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в населених пунктах району».

 

          5. Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2014 року.

 

6. Про проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних».

         

7.                Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Ковельської районної ради від 30.04.2014 до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за виготовлення, зберігання та збут самогону та інших спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва».

 

По першому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника прокурора Маневицького району М.М.Дуднік «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в першому півріччі 2014 року» (додається).

 

В и с т у п и л и: Рейкін С.О., Музичук А.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/1 (додається).

 

По другому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області у першому півріччі 2014 року» (додається).

 

В и с т у п и л и: Федина М.В., заступник голови районної звернув увагу присутніх правоохоронних служб та лісової охорони на необхідність продовжувати контроль за діяльністю по розпилюванню деревини, а також посилити роботу по виявленню  та усуненню фактів самогоноваріння та його продажу.

                       

                          Нерубайло О.О., заступник начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області, який повідомив, що райвідділ активно співпрацює з державними лісогосподарськими підприємствами щодо виявлення крадіжок лісоматеріалів. По правопорушеннях у сфері самогоноваріння у 2013 році складено 60 протоколів та притягнуто до відповідальності винних осіб.

 

                         Рейкін С.О., який висловив бачення необхідності законодавчого врегулювання питання обмеження на розпилювання деревини, зокрема здійснення такої діяльності лише державними лісогосподарськими підприємствами.

 

                          Музичук А.А., член комісії, який зауважив, що вирішенням  питання незаконної діяльності приватних пилорам була б заборона рубки лісу на певний час.

                        

               Радіон В.О., директор ДП «Маневицький лісгосп» повідомив, що по ДП «Маневицький лісгосп» заборонено вибіркові рубки лісу,  прийнято 60 осіб на роботу, придбано 30 пилок, працівників забезпечено спецодягом, тому крадіжки у лісовій галузі не є актуальними.

 

               Ольховик В.В., інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції, який повідомив, що ним складено у 2013 році 110 протоколів, у 2014 році – 60 протоколів про порушення у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

                          Рейкін С.О., Музичук А.А., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/2 (додається).

              

По третьому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про роботу РВ УМВС України у Волинській області по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району» (додається).

 

В и с т у п и л и: Ольховик В.В., інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції, який зауважив, що результат буде досягнуто у випадку спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Важливим для вчасного виявлення правопорушень для правоохоронців є матеріально-технічна допомога, зокрема пальним.

 

                        Дуднік М.М., заступник прокурора Маневицького району, яка зазначила, що результати діяльності районного відділу внутрішніх справ у Маневицькому районі вищі, ніж у сусідньому районі Рівненської області.

 

                        Рейкін С.О., голова комісії, який запропонував створити міжвідомчу комісію, яка координуватиме діяльність по усуненню порушень у цій сфері.

                          

Музичук А.А., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., Сачковський М.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/3 (додається).

 

По четвертому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про практичні аспекти діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в населених пунктах району» (додається).

                       

                        Турик П.О., керівник громадського формування з охорони   громадського порядку «Варта порядку» смт Маневичі з інформацією про роботу варти порядку селища Маневичі (додається).

 

                        Садовий М.П. інспектор селищної охорони, керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Варта порядку» смт Колки.

 

                        Рейкін С.О., голова комісії, який зауважив, що необхідно вишукати можливості забезпечити членів громадських формувань одягом з розпізнавальними ознаками варти порядку.

 

                        Федина М.В., заступник голови ради, який запропонував на основі пропозицій заінтересованих сторін, зокрема РВ УМВС України у Волинській області, варт порядку, сільських голів напрацювати конкретні заходи по покращенню роботи у цій сфері.

 

                        Рейкін С.О., голова комісії, який рекомендував при патрулюванні членів громадських формувань звертати увагу на дотримання режиму роботи закладів торгівлі, заборони продажу неповнолітнім алкогольних товарів.

 

Музичук А.А., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., Сачковський М.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/4 (додається).

 

По п’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію Рейкіна С.О., голови комісії «Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2014 року», який повідомив, що питання включені на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою попереднього скликання і перебувають на контролі, зверну увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

 

                       Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., Ковальчук М.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/5 (додається).

 

По шостому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних».

 

В и с т у п и л и: Ковальчук М.П., Сачковський М.В., Пацаманюк М.І., Хурава Т.А., Музичук А.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/6 (додається).

 

По сьомому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Ковельської районної ради від 30.04.2014 до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за виготовлення, зберігання та збут самогону та інших спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва».

 

В и с т у п и л и:  Ковальчук М.П.,  Сачковський М.В.,  Пацаманюк М.І.,  Хурава Т.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №22/7 (додається).

 

 

Голова комісії                                                                         С.О.Рейкін

 

Секретар комісії                                                                    М.П.Ковальчук

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                            ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  10.07.2014   №22/1                       

 

Про проект рішення районної ради

«Про стан законності, заходи щодо її

 зміцнення та результати діяльності

прокуратури у Маневицькому районі

у першому півріччі 2014 року»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника прокурора Маневицького району Дуднік М.М. «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі у першому півріччі 2014 року», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника прокурора Маневицького району Дуднік М.М. «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі у першому півріччі 2014 року» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                       ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  10.07.2014   №22/2                       

 

 Про проект рішення районної ради «Про стан

 боротьби зі злочинністю, охорони громадського

 порядку та результати діяльності Маневицького

 РВ УМВС України у Волинській області у

 першому півріччі 2014 року»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області у першому півріччі 2014 року», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області у першому півріччі 2014 року» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін      

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                            ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  10.07.2014   №22/3                       

 

Про роботу РВ УМВС України у

Волинській області по виявленню

та припиненню фактів незаконного

видобутку бурштину на території району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про роботу РВ УМВС України у Волинській області по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

     в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про роботу РВ УМВС України у Волинській області по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району» взяти  до відома.

 

1.     Рекомендувати Маневицькому РВ УМВС України у Волинській області:

2.1. посилити роботу по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину, зокрема через патрулювання до зменшення кількості випадків порушень чинного законодавства по користуванню надрами;

2.2. організувати роботу по створенню міжвідомчої районної групи за участі правоохоронних органів, лісової охорони, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;

 2.3. розробити додаткові спільні узгоджені заходи, які б реально вплинули на покращення законності у вказаній сфері.

 

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                            ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  10.07.2014   №22/4                       

 

Про хід виконання рішення комісії

від 16.05.2014  №21/1 «Про практичні

аспекти діяльності громадських формувань

з охорони громадського порядку

в населених пунктах району»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про практичні аспекти діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в населених пунктах району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

     в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника слідчого відділу Маневицького  районного  відділу  УМВС України у Волинській  області Нерубайла О.О. «Про практичні аспекти діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в населених пунктах району» взяти  до відома.

2. Констатувати, що рекомендації, викладені у рішенні постійної комісії  від 16.05.2014  №21/1 «Про практичні аспекти діяльності громадських формувань з охорони  громадського порядку в населених пунктах району» реалізовані не в повній мірі, що врахувати при розгляді районною радою питання стану боротьби зі злочинністю.               

3. Керівникам варт порядку селищ Маневичі, Колки та Маневицькому РВ УМВС України у Волинській області:

3.1. продовжувати роботу по забезпеченню діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку;

3.2. подати до 1 серпня цього року у виконавчий апарат районної ради пропозиції  по покращенню роботи варт порядку та громадських помічників дільничних інспекторів міліції в районі.  

 

Голова  комісії                                                         С.О.Рейкін       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                         

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  10.07.2014   №22/5                       

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2014 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   С.О.Рейкіна „Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2014 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

2.     План роботи комісії на друге  півріччя 2014 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

 

 

Голова комісії                                                             С.О.Рейкін                         

 

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

П Л А Н

роботи комісії на друге півріччя 2014 року

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

ІІІ квартал

 

 

 

 

Про проект рішення районної ради  «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі

в першому півріччі 2014 року»

 

 

Про проект рішення районної ради «Про стан боротьби зі злочинністю,

охорони громадського порядку та результати діяльності

Маневицького РВ УМВС України у

Волинській області в першому півріччі 2014 року»

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

ІІІ квартал

                                                    

Про роботу РВ УМВС України у Волинській області по виявленню та припиненню фактів незаконного видобутку бурштину на території району

 

Про забезпечення ветеринарно-санітарних вимог при здійсненні

торгівлі м’ясо-молочною продукцією на ринках та торгівельних закладах району

 

ІV квартал

 

Про перспективи функціонування в населених пунктах району

місцевої пожежної охорони

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

ІІІ квартал

 

Про хід виконання рішення комісії від 16.05.2014  №21/1 «Про практичні

аспекти діяльності громадських формувань з охорони громадського

порядку в населених пунктах району»

 

ІV квартал

 

Про хід виконання рішення районної ради 25.04.2013 №25/2

«Про стан легалізації робочих місць в районі»

 

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання діяльності варт громадського порядку в районі

 

ІІІ квартал

Члени комісії

 

V. Робота з громадськими організаціями  та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Робота з профільними, державними, господарськими органами:

 

Протягом   ІІІ - ІV  кварталів

Члени комісії

 

Спільно з правоохоронними  органами вивчити питання стану протидії правопорушенням і злочинності в населених пунктах району

 

VІІ. Питання правового виховання населення,

пропаганди знань по напрямку  діяльності комісії:

 

Вивчення та роз’яснення положень  нормативно-правових актів щодо

трудових прав громадян

 

Протягом ІІІ - ІV кварталів

Члени комісії

 

VІІІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Висвітлення діяльності та матеріалів комісії в засобах масової інформації.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                                 С.О.Рейкін

 

Секретар комісії                                                                             М.П.Ковальчук

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  10.07.2014   №22/6                       

 

Про проект рішення районної

ради «Про затвердження

списку присяжних»

 

             Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних», відповідно до частини 12 статті 46,  статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

              1. Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                 С.О.Рейкін

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку,

благоустрою, торговельного і побутового обслуговування

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  10.07.2014   №22/7                       

 

Про проект рішення районної ради

«Про підтримку Звернення Ковельської

районної ради від 30.04.2014 до Верховної

Ради України, Кабінету Міністрів України

про внесення змін до деяких законів України

щодо посилення відповідальності за виготовлення,

зберігання та збут самогону та інших

спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва»

 

             Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Ковельської районної ради від 30.04.2014 до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за виготовлення, зберігання та збут самогону та інших спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва», відповідно до частини 12 статті 46, статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

              1. Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Ковельської районної ради від 30.04.2014 до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за виготовлення, зберігання та збут самогону та інших спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                                 С.О.Рейкін