Протокол №24 від 15.09.2014

П Р О Т О К О Л  № 24

 

 засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

                                                                                            від 15 вересня 2014 року

Склад комісії: 7 чол.

Присутні:        Ребар Сергій Тихонович

                         Зінчук Петро Романович

                         Михальчук Олег Борисович

                         Мельник Микола Семенович     

 

 Запрошені:

 

 

Балаєв Віталій Борисович  – начальник  відділу житлово- комунального

                                                 господарства та будівництва районної державної

                                                 адміністрації                           

 

Турик Олександр Анатолійович

 

 

- начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

Мельник Микола Григорович

 

 

- начальник комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп”

 

Гаврилюк Віктор Прокопович

 

- начальник філії „Маневицький автодор” дочірнього підприємства „Волинський облавтодор” державної акціонерної компанії „Автомобільні дороги України”

 

 

Мисак Василь Петрович

 

 

– заступник Маневицького селищного голови

 

 

 

Якимчук Олександр Сергійович

 

 

 

-заступник начальника філії „Маневицька дорожньо-експлуатаційна дільниця” дочірнього підприємства „Волинський облавтодор” державної акціонерної компанії „Автомобільні дороги України”

 

 

 

 

 

 Антончик Олександр Ярославович     

 

 Гедзенко Дмитро

 Анатолійович             

 

    

 Колбун Юрій Олександрович

                       

 

 

-директор житлово-комунального господарства Прилісненської сільської ради

 

- головний інженер ПАТ „Волиньобленерго”

 

 

- головний інженер Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

              1.Про проект рішення районної ради  „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років”.           

                Інформує: Балаєв Віталій Борисович  –  начальник відділу житлово-

 комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації                           

 

            2. Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми „Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13”.

                 Інформує: Балаєв Віталій Борисович  –  начальник відділу житлово-

 комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації                           

 

            3. Про хід виконання комплексної Програми з енергозбереження Маневицького на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від  17.03.2011 № 5/10.

              Інформує: Балаєв Віталій Борисович  –  начальник відділу житлово-

 комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації                            

            

 

1. С Л У Х А Л И:   Інформацію Балаєва Віталія Борисовича  –  начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації про проект рішення районної ради  „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років”.            .

 

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р ,  Михальчук О.Б.  які  внесли  пропозицію інформацію взяти до відома та рекомендувати виконавцям, продовжити цілеспрямовану роботу по забезпеченню виконання затверджених заходів.

 

В И Р І Ш И Л И: Рішення №24/1 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

 

2. С Л У Х А Л И:   Інформацію Балаєва Віталія Борисовича  –  начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми „Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13”.

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., Ребар С.Т., які внесли  пропозицію  інформацію взяти до відома та рекомендувати сесії районної ради затвердити і внести вказані зміни до Програми „Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки”.

 

В И Р І Ш И Л И: Рішення №24/2 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

  

 

3. С Л У Х А Л И:  Інформацію Балаєва Віталія Борисовича – начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Про хід виконання комплексної Програми з енергозбереження Маневицького на 2011-2015 роки. затвердженої рішенням районної ради від  17.03.2011 № 5/10.

 

В И С Т У П И Л И:  Михальчук О.Б., Мельник М.С.,  які  внесли пропозицію – інформацію взяти до відома. Відділам освіти (О.Гаврилюк), культури та туризму (В.Дарчук) районної державної адміністрації, головним лікарям Маневицької та Колківської районних лікарень (І.Тьохта, О.Янчик), головам селищних та сільських рад  вжити заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв не менше 5 відсотків до минулого року.

 

В И Р І Ш И Л И: Рішення №24/3 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

   

Голова комісії                                                                                    В.С.Щербачук             

 

Секретар комісії                                                                                В.С.Пасічко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.09.2014 №24/1

 

Про проект рішення районної ради

Про  підготовку підприємств, установ і організацій

до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років”

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника  відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  В.Б.Балаєва „Про проект рішення районної ради „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  В.Б.Балаєва „Про проект рішення районної ради „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років” взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                В.С.Щербачук         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.09.2014 №24/2

 

Про проект рішення районної ради

 про внесення змін до Програми

„Питна вода у Маневицькому районі

на 2012-2020 роки”, затвердженої рішенням

 районної ради від 20.12.2011 №11/13”

 

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника  відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  В.Б.Балаєва про проект рішення районної ради  про внесення змін до Програми „Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  В.Б.Балаєва про проект рішення районної ради „ Про внесення змін до Програми „Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13 взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                В.С.Щербачук         

 

 

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.09.2014 №24/3

 

 

Про хід виконання Комплексної програми

енергозбереження Маневицького району

на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням

районної ради від 17.03.2011 №5/10

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника  відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації В.Б.Балаєва "Про  хід виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/10”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  В.Б.Балаєва "Про  хід виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/10 " взяти до відома.

            2. Рекомендувати відділам освіти (О.Гаврилюк), культури та туризму (В.Дарчук) районної адміністрації, головному лікарю Маневицької районної лікарні (Тьохта І.А.), виконавчим комітетам селищних, сільських рад забезпечити:

            2.1. Проаналізувати динаміку обсягів споживання енергоносіїв в 2013 році та вжити заходів щодо зменшення цього показника не менше 5 відсотків до минулого року;

            2.2. Спрямувати на реалізацію енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері не менше 25 відсотків коштів, передбачених на оплату енергоносіїв;

            2.3.Не допускати розпорошення коштів на впровадження другорядних енергозберігаючих заходів, які не забезпечують ефективного використання енергоносіїв;

            2.4. Визначити основні групи енергозберігаючих заходів, а саме : комплексна термореновація будівель, реконструкція систем тепло забезпечення (заміна внутрішніх систем опалення, тепломереж з використанням попередньо ізольованих труб), впровадження енергозберігаючих джерел світла, споживання місцевих видів палива;

            2.5. При підготовці проектів  місцевих бюджетів передбачити кошти на енергозберігаючі заходи.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.

 

Голова комісії                                                                В.С.Щербачук