Протокол №27 від 21.05.2015р.

П Р О Т О К О Л  №27

 

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

від  21 травня 2015 року

Склад комісії: 8 депутатів.

Присутні: 6 депутатів:

голова комісії Янчик Олександр Віталійович, секретар комісії Павлюк Сергій Володимирович, члени комісії Головенець Михайло Григорович, Черчик Ольга Петрівна, Шкабура Віталій Петрович, Якимчук Марія Іванівна.

Запрошені:

Куц Олег Степанович – головний  лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Оксенюк Наталія Володимирівна – Цмінівський сільський голова

Рудись Федір Сергійович – завідувач  сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Самчук Тетяна Миколаївна – заступник головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні по дитинству і рододопомозі

Шпанчук Василь Никифорович – начальник   відділу економічного  розвитку, інфраструктури  та торгівлі райдержадміністрації

В роботі комісії бере участь голова районної ради Веремчук Людмила Володимирівна.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про організацію надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району комунальним закладом "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Інформує: Куц О.С., головний  лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"

2. Про звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59 щодо відкриття в селі Цміни пункту екстреної медичної допомоги.

Інформує: Янчик О.В., голова постійної комісії

3. Про проект рішення районної ради "Про роботу Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги по забезпеченню потреб населення району у первинній медико-санітарній допомозі".

Інформує: Сидорук Л.Й., головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

4. Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

Інформує: Шпанчук В.Н., начальник  відділу економічного  розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації

5. Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014 рік".

Інформує: Веремчук Л.В., голова районної ради

6. Про хід виконання Програми забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8.

Інформує: Рудись Ф.С., завідувач  сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

7. Про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2015 році.

Інформує: Янчик О.В., голова постійної комісії

 

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію   головного      лікаря     комунального   закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. "Про організацію надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району комунальним закладом "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Якимчук М.І., Черчик О.П., Головенець М.Г., Шкабура В.П., начальник   відділу економічного  розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Шпанчук В.Н., головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й., заступник головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні по дитинству і рододопомозі Самчук Т.М., Цмінівський сільський голова Оксенюк Н.В., голова постійної комісії Янчик О.В., голова районної ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

2) прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з рекомендацією наступного змісту: "Селищним, сільським головам району забезпечити: в межах наданих повноважень і наявного фінансування проведення ремонту та утримання в належному стані доріг і вулиць в населених пунктах відповідних територіальних громад":

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/1 з урахуванням внесених доповнень (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію     голови      постійної     комісії   Янчика  О.В., Цмінівського сільського голови Оксенюк Н.В. про звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59 щодо відкриття в селі Цміни пункту екстреної медичної допомоги.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Черчик О.П., Шкабура В.П., головний лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куц О.С., голова районної ради  Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

2) прийняти  проект рішення постійної комісії в цілому з рекомендаціями наступного змісту:

"2. Підтримати звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59 щодо відкриття в селі Цміни пункту екстреної медичної допомоги.

3. Рекомендувати комунальному закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (Куц О.С.) врахувати звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради при вирішенні питання щодо організації роботи пункту екстреної медичної допомоги у селі Цміни Маневицького району.

4. Просити головного лікаря  комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. з метою покращення надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району, для забезпечення надання в максимально короткi строки пiсля отримання виклику цілодобової, доступної, безоплатної, своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим вишукати можливість для організації роботи ще однієї бригади екстреної медичної допомоги на території Маневицького району". 

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/2, з урахуванням внесених доповнень (додається).

 

3. С Л У Х А Л И:  Інформацію  головного    лікаря    Маневицького   районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. про проект рішення районної ради "Про роботу Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги по забезпеченню потреб населення району у первинній медико-санітарній допомозі".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Головенець М.Г., Якимчук М.І., Шкабура В.П., Павлюк С.В., Черчик О.П.,  голова постійної комісії Янчик О.В., заступник головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні по дитинству і рододопомозі Самчук Т.М., голова районної ради Веремчук Л.В.

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И:  Інформацію    начальника   відділу   економічного   розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації              Шпанчука В.Н. про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Черчик О.П., голова постійної комісії Янчик О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И:  Інформацію  голови районної ради Веремчук Л.В про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014 рік".

 

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И:  Інформацію  завідувача  сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. "Про хід виконання Програми забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8".

 

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И:  Інформацію   голови   постійної    комісії   Янчика О.В.    про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2015 році.

 

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому про те, щоб пропонувати районній раді до присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2015 році кандидатуру Фальковського Дмитра Лукича, голови Маневицької районної організації ветеранів війни і праці:

"за" – 6 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/7 (додається).

 

Голова комісії                                                                О.В.Янчик

 

Секретар комісії                                                           С.В.Павлюк

 

 

 

 

           УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.05.2015 №27/1                                                                                      

 

Про організацію надання екстреної

медичної допомоги на території Маневицького

району комунальним закладом "Волинський

обласний центр екстреної медичної

допомоги та медицини катастроф"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. про організацію надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. комунальному закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (Куц О.С.) забезпечувати надання в максимально короткi строки пiсля отримання виклику цілодобової, доступної, безоплатної, своєчасної та якісної екстреної і консультаційної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, у тому числі під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

 

2.2. Маневицькому районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сидорук Л.Й.):

2.2.1. забезпечувати гарантований прийом викликів перенаправлених оперативно-диспетчерською службою Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

 

 

2.2.2. спільно з Маневицькою центральною районною лікарнею                    (Тьохта І.А.) організувати проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил виклику екстреної медичної допомоги та принципів роботи Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги щодо обслуговування екстрених та неекстрених викликів;

2.2.3. спільно з Маневицьким РВ УМВС України у Волинській області (Ісаков І.Г.) забезпечувати обслуговування викликів для констатації смерті.

 

2.3. Маневицькій центральній районній лікарні (Тьохта І.А.) забезпечити перевезення своїх ургентних спеціалістів для надання стаціонарної медичної допомоги силами та засобами Маневицької центральної районної лікарні.

 

2.4. Селищним, сільським головам району забезпечити:

2.4.1. виготовлення та  розміщення на будинках у легкодоступних для огляду місцях номерних аншлагів з назвами вулиць і номерів будинків, написаних великими літерами та цифрами;

2.4.2. в межах наданих повноважень і наявного фінансування проведення ремонту та утримання в належному стані доріг і вулиць в населених пунктах відповідних територіальних громад.

 

 

 

Голова комісії                                                              О.В.Янчик       

 

           УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21.05.2015 № 27/2                                                                                     

 

Про звернення депутатів та керівників

Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59

щодо відкриття в селі Цміни пункту

екстреної медичної допомоги

 

Відповідно до статті 47 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії О.В.Янчика про звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59 щодо відкриття в селі Цміни пункту екстреної медичної допомоги, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії О.В.Янчика  взяти до відома.

 

2. Підтримати звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради від 18.05.2015 №59 щодо відкриття в селі Цміни пункту екстреної медичної допомоги.

 

3. Рекомендувати комунальному закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (Куц О.С.) врахувати звернення депутатів та керівників Цмінівської сільської ради при вирішенні питання щодо організації роботи пункту екстреної медичної допомоги у селі Цміни Маневицького району.

 

4. Просити головного лікаря  комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. з метою покращення надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району, для забезпечення надання в максимально короткi строки пiсля отримання виклику цілодобової, доступної, безоплатної, своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим вишукати можливість для організації роботи ще однієї бригади екстреної медичної допомоги на території Маневицького району.

 

Голова комісії                                                             О.В.Янчик       

 

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21.05.2015 №27/3

      

                                      

Про проект рішення районної ради

"Про роботу Маневицького районного

центру первинної медико-санітарної допомоги

по забезпеченню потреб населення району

у первинній медико-санітарній допомозі"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.,  постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про роботу Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги по забезпеченню потреб населення району у первинній медико-санітарній допомозі" і внести його для розгляду на пленарне засідання районної ради.

 

3. Рекомендувати районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                             О.В.Янчик   

 

           УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21.05.2015 №27/4                                                                                     

 

"Про проект рішення районної ради

"Про хід виконання Стратегічного плану

сталого розвитку Маневицького району

на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням

районної ради від 16.01.2009 №22/4

 

Відповідно до статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації  Шпанчука В.Н. „Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію  начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації  Шпанчука В.Н. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4" і внести його для розгляду на пленарне засідання районної ради.

 

3. Рекомендувати районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                             О.В.Янчик      

 

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.05.2015 №27/5

                                                                                                       

 

Про проект рішення районної ради "Про звіт

голови районної ради Людмили Володимирівни

Веремчук про свою діяльність за 2014 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради Л.В.Веремчук про свою діяльність за 2014 рік, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Відзначити, що діяльність голови районної ради здійснювалася у відповідності до норм чинного законодавства, рішень ради та інтересів громади району.

 

2. Погодитись із проектом рішення районної ради „Про звіт голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014 рік” та рекомендувати голові районної ради внести зазначене питання для розгляду і затвердження на пленарному засіданні ради.

 

 

 

Голова комісії                                                             О.В.Янчик       

 

           УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21.05.2015 №27/6                                                                                      

 

 

Про хід виконання Програми забезпечення

безпеки та охорони життя людей на водних

об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача  сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача  сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. взяти до відома.

 

2. Відмітити, що виконавці в межах наданих повноважень та наявного фінансування вживають заходів для реалізації передбачених Програмою завдань і заходів.

 

3. Рекомендувати сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації (Рудись Ф.С.) спільно з визначеними виконавцями продовжити роботу по виконанню Програми у повному об’ємі.

 

 

 

 

Голова комісії                                                              О.В.Янчик       

 

           УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                     

від 21.05.2015 №27/7                                                                                     

 

Про подання щодо присвоєння звання

„Почесний громадянин Маневицького

району” у 2015 році

 

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району”, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006  №6/17 (із змінами, внесеними рішенням районної ради від 19.12.2007 №15/9), враховуючи обговорення пропозицій щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” та результати проведеного голосування,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

 1. Пропонувати районній раді до присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2015 році кандидатуру Фальковського Дмитра Лукича, голови Маневицької районної організації ветеранів війни і праці.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                             О.В.Янчик