Протокол №28 від 17.03.2015р.

П Р О Т О К О Л  № 28

 

 засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

                                                                                      від 17березня 2015 року

Склад комісії: 8 чол.

Присутні:        Щербачук Володимир Степанович – голова комісії

                         Зінчук Петро Романович

                         Пасічко Валентина Сергіївна

                         Михальчук Олег Борисович

                         Гарміда Леся Євгенівна       

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

         1. „Про перспективи забезпечення централізованого водовідведення в селищі Маневичі”.

                 Інформує:  Балаєв Віталій Борисович   – начальник відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації                           

 

                      С л у х а л и:   інформацію начальника відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Балаєва Віталія Борисовича „ Про перспективи забезпечення централізованого водовідведення в селищі Маневичі”                             

 

 

            В и с т у п и л и:  В.С.Щербачук,  П.Р.Зінчук ,    які    запропонували  інформацію по даному питанні прийняти до відома.

           Рекомендувати:

           1 Маневицькій  селищній  раді (Я.І.Левко) звернутись до управління капітального будівництва Волинської ОДА по вирішенню питання завершення будівництва та здачі в експлуатацію   каналізаційної  мережі  по  вулиці  Луцькій, що дасть змогу під”єднати до центральної  каналізації багатоповерхові  будинки по вулицях Луцькій і Комарова

           2.  Вивчити  можливості  влаштування системи водовідведення по вулицях 100-річчя Маневич, Комарова, Червоноармійській, Горького, Бойка, Зільберта з під”єднанням її до існуючої мережі та  виготовлення технічної документації для проведення відповідних робіт.

            В и р і ш и л и:     Рішення №28/1 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

  

       2. Про проект рішення районної ради „Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп”

               Інформує:  Мельник Микола Григорович - начальник комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп”

 

               С л у х а л и:    інформацію  начальника комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп” Мельника Миколи Григоровича про проект рішення районної ради „Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп”.

 

  В и с т у п и л и:  В.С.Щербачук, О.Б.Михальчук.  П.Р.Зінчук ,    які    запропонували  інформацію по даному питанні взяти до відома та погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

           Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

            В и р і ш и л и:     Рішення №28/2 прийняти (додається). Голосували    одноголосно.

 

 

 

        Голова комісії                                                                        В.С.Щербачук             

 

        Секретар комісії                                                                    В.С.Пасічко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17.03.2015 №28/1

 

Про перспективи забезпечення централізованим

водовідведенням  селища Маневичі

 

 

           Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Балаєва В.Б. „Про перспективи забезпечення централізованим водовідведенням  селища Маневичі”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформацію начальника відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Балаєва Віталія Борисовича "Про перспективи забезпечення централізованим водовідведенням  селища Маневичі” взяти до відома.

           2. Рекомендувати:          

           1.  Маневицькій  селищній  раді (Я.І.Левко) звернутись до управління капітального будівництва Волинської ОДА по вирішенню питання завершення будівництва та здачі в експлуатацію   каналізаційної  мережі  по  вулиці  Луцькій, що дасть змогу під”єднати до центральної  каналізації багатоповерхові  будинки по вулицях Луцькій і Комарова.

           2.  Вивчити  можливості  влаштування системи водовідведення по вулицях 100-річчя Маневич, Комарова, Червоноармійській, Горького, Бойка, Зільберта з під”єднанням її до існуючої мережі, та  виготовлення технічної документації для проведення відповідних робіт.  

 

 

     Голова комісії                                                                     В.С.Щербачук                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  17.03.2015 №28/2

 

Про проект рішення районної ради

„Про встановлення шляхом коригування

тарифів на послуги з водопостачання, які

надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп” 

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп” Мельника М.Г. „Про проект рішення районної ради „Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп”  , відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформацію начальника комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп” Мельника М.Г. „Про проект рішення районної ради „Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються КП ,,Маневицький райсількомунгосп” взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

 

Голова комісії                                                        В.С.Щербачук