Протокол №29 від 19.05.2015

П Р О Т О К О Л  № 29

 

 засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

                                                                                            від 19 травня 2015 року

Склад комісії: 8 чол.

Присутні:        Ребар Сергій Тихонович

                         Зінчук Петро Романович

                         Михальчук Олег Борисович

                         Гарміда Леся Володимирівна

                         Пасічко Валентина Сергіївна     

 

 

Запрошені:

                               Шпанчук Василь Никифорович 

 

 

  Балай Лілія Юріївна

 

 

 

Левко Ярослав Іванович

 

Шуляр Надія Йосипівна

 

 

 

Палінкевич Олександр Олексійович

 

 

Ковальський Леонід Володимирович

 

Ольховик Володимир Володимирович

 

Антончик Олександр Ярославович     

 

          

 

 

 

 

- начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації

 

 

- головний спеціаліст відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

 

     -    Маневицький селищний голова

 

-         завідувач Маневицьким міжрайонним відділом

     лабораторних досліджень Держсанепідемслужби

     України

 

 

-         Колківський селищний голова

 

 

     -   начальник Маневицького виробничого управління

     житлово-комунального господарства

 

-   головний спеціаліст – державний інспектор ОНПС

 

 

-         директор житлово-комунального господарства

     Прилісненської сільської ради

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

           1. Про проект рішення районної ради  „Про звіт голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014 рік”.

  Інформує: Людмила Володимирівна Веремчук – голова районної ради

 

            2. Про проект рішення районної ради „Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4”

               Інформує: Шпанчук Василь Никифорович  –  начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації

         

           3. Про стан вуличного освітлення в населених пунктах району.

               Інформує:  Балай Лілія Юріївна –головний спеціаліст відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

          

            4. Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Маневицькому районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/11.

                 Інформує:   Балай Лілія Юріївна –головний спеціаліст відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації .

 

               5. Про хід виконання комплексної Програми з енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки. затвердженої рішенням районної ради від  17.03.2011 № 5/10

 

              Інформує:  Балай Лілія Юріївна –головний спеціаліст відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

            

               6. Про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2015 році.

                    Інформує:  Щербачук Володимир Степанович – голова комісії

 

 

 

1. С л у х а л и:  інформацію голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014 рік”

 

В и с т у п и л и:  Л.В.Гарміда, О.Г.Михальчук,    які    запропонували інформацію голови районної ради Людмили Володимирівни Веремчук „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної ради  Людмили Володимирівни Веремчук про свою діяльність за 2014  рік” взяти до відома.

 

В и р і ш и л и:   Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради

та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

2. С л у х а л и:   інформацію Шпанчука Василя Никифоровича начальника відділу  економіки та розвитку інфраструктури  райдержадміністраці  „Про проект рішення районної ради „Про хід виконання  Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на  2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від  16.01.2009 №22/4”

 

В и с т у п и л и:  Л.В.Гарміда, П.Р.Зінчук, О.Г.Михальчук,    які    запропонували

                              погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради

                             та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради

           

В и р і ш и л и:     Рішення №29/2 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

 3. С л у х а л и:   Інформацію головного спеціаліста відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Л.Ю.Балай „Про стан вуличного освітлення в населених пунктах району”

  

 В и с т у п и л и: В.С.Пасічко, С.Т.Ребар які внесли пропозицію інформацію взяти до відома та рекомендувати виконавцям, відповідальним за хід реалізації визначених заходів, продовжити роботу по забезпеченню їх виконання

В и р і ш и л и:     Рішення   №29/3  прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

4.С л у х а л и:  Інформацію головного спеціаліста відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  Л.Ю.Балай "Про хід виконання Програми  поводження з твердими побутовими відходами у Маневицькому районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/11"

 

В и с т у п и л и:  П.Р.Зінчук, О.Г.Михальчук, В.С.Пасічко. які  внесли  пропозицію інформацію взяти до відома та рекомендувати виконавцям,

відповідальним за хід реалізації заходів зазначеної Програми, продовжити цілеспрямовану роботу по забезпеченню її виконання. Рішення постійної комісії направити виконавцям для реагування та інформування про проведену роботу

 

В и р і ш и л и:   Рішення   №29/4  прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

5. С л у х а л и: Інформацію головного спеціаліста відділу житлово- комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації  Л.Ю.Балай "Про хід виконання комплексної Програми з енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки. затвердженої рішенням районної ради від  17.03.2011 № 5/10"

 

В и с т у п и л и:  О.Б.Михальчук, М.С. Мельник,  які  внесли пропозицію - інформацію взяти до відома.   Відділам освіти (О.Гаврилюк), культури та туризму (Дерлюк І,В.) районної адміністрації, головним лікарям Маневицької та Колківської районних лікарень (Тьохта І.А., Янчик В.О.), головам селищних та сільських рад  вжити заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв не менше 5 відсотків до минулого року.

 

В и р і ш и л и:   Рішення   №29/5  прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

6. С л у х а л и:    інформацію   заступника голови  постійної    комісії П.Р. Зінчука   „Про  подання     щодо      присвоєння    звання  „Почесний громадянин Маневицького району” у 2015 році ”.

 

 

В и с т у п и л и:  П.Р.Зінчук ,   О.Б.Михальчук,    В.С.Пасічко, які  запропонували  підтримати  пропозицію депутатів  постійної комісії щодо подання кандидатури  Ковальського Леоніда Володимировича для присвоєння      звання     „Почесний

громадянин    Маневицького  району” у 2015 році.

                 

 

В и р і ш и л и:    Рішення  №29/6  прийняти (додається). Голосували одноголосно.                             

 

7. С л у х а л и:   інформацію   заступника голови  постійної    комісії   П.Р. Зінчука по додатково внесеному питанню в порядок денний роботи комісії   „Про підтримку Звернення Ковельської Районної ради до Президента України Петра Порошенка, Премєр-міністра України Арсенія Яценюка,  голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо недопустимості економічно необґрунтованого підвищення тарифів на житло-комунальні послуги”. 

 

В и с т у п и л и:  П.Р.Зінчук ,   О.Б.Михальчук,    В.С.Пасічко, які  запропонували  рішення Ковельської районної ради   „Про підтримку Звернення Ковельської Районної ради до Президента України Петра Порошенка, Премєр-міністра України Арсенія Яценюка,  голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо недопустимості економічно необґрунтованого підвищення тарифів на житло-комунальні послуги” ухвалити та рекомендувати виконавчому апарату районної ради підготовити  проект рішення районної ради по даному питанню та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

 

В и р і ш и л и:    Рішення  №29/7  прийняти (додається). Голосували одноголосно.                             

 

 

Заступник голови комісії                                                               П.Р.Зінчук             

 

Секретар комісії                                                                                В.С.Пасічко