Протокол № 30 від 23 липня 2015 року

П Р О Т О К О Л  № 30

 

 засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

                                                                                            від 23 липня 2015 року

Склад комісії: 8 чол.

Присутні:        Котеленець Віталій Віталійович

                         Зінчук Петро Романович

                         Михальчук Олег Борисович

                         Мельник Микола Семенович

                         Гарміда Леся Володимирівна     

                         Пасічко Валентина Сергіївна

 Запрошені:

 

Товпаш Сергій Антонович

- начальник  відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва                                               районної державної адміністрації                           

Мельник Микола Григорович

 

- начальник комунального підприємства „Маневицький райсількомунгосп”

Гаврилюк Віктор Прокопович

- начальник філії „Маневицький автодор” дочірнього підприємства „Волинський облавтодор” державної акціонерної компанії „Автомобільні дороги України”

Колбун Юрій Олександрович

- головний інженер Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства

 Антончик Олександр Ярославович     

 

  Шпанчук Василь                                       

Никифорович

   

-директор житлово-комунального господарства Прилісненської сільської ради

 

- начальник відділу промисловості, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Інформує: Товпаш Сергій Антонович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

           

2. Про хід виконання програми “Питна вода у Маневицькому районі на 2012 – 2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13.

Інформує: Товпаш Сергій Антонович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

 

3. Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/4.

Інформує: Шпанчук Василь Никифорович  –  начальник  відділу промисловості, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації.

     

4. Про звернення до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат. 

Інформує: Зінчук Петро Романович  – заступник голови комісії

 

5. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності

Інформує: Зінчук Петро Романович  – заступник голови комісії

 

6. Про план роботи постійної комісії районної ради на друге півріччя 2015 року.

Інформує: Зінчук Петро Романович  – заступник голови комісії

 

7. Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року ”

Інформує:  Зінчук Петро Романович  – заступник голови комісії

 

8. Про підтримку клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання “Заслужений працівник сфери послуг України” начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу

Інформує:  Зінчук Петро Романович  – заступник голови комісії

 

1. С л у х а л и: інформацію Товпаша Сергія Антоновича – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації про проект рішення районної ради  „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років”.          

 

В и с т у п и л и:  Зінчук П.Р.,  Михальчук О.Б.,  які  внесли  пропозицію інформацію взяти до відома та рекомендувати виконавцям, продовжити цілеспрямовану роботу по забезпеченню виконання затверджених заходів.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/1 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

 

2. С л у х а л и: інформацію Товпаша Сергія Антоновича – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації "Про хід виконання програми  "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13".

 

В и с т у п и л и: О.Б.Михальчук, П.Р.Зінчук, М.С.Мельник, які внесли пропозицію  рекомендувати:

1. Районній раді при внесені змін до районного бюджету виділити кошти в сумі 50 тис.грн., передбачених програмою "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки.

2. Маневицькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства (Л.В.Ковальський), комунальному підприємству „Маневицький райсількомунгосп” (М.Г.Мельник), житлово-комунальному господарству Прилісненської сільської ради   (С.Я.Антончик) забезпечити повний комплекс робіт по приведенню мереж водопостачання та водовідведення для належного функціонування в осінньо-зимовий період;

3. Сільським, селищним головам:

- при розроблені кварталів під житлову забудову вирішувати питання централізованого водопостачання та каналізування;

- проводити пошукові роботи по відведенню земельних ділянок під артезіанські свердловини для забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості;

- передбачити кошти в місцевих бюджетах на реалізацію заходів визначених програмою "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки";

- вирішувати питання знезалізнення води, яка не відповідає гігієнічним вимогам по вмісту заліза.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/2  прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

3.  С л у х а л и: інформацію Шпанчука Василя Никифоровича  –  начальника  відділу промисловості, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації „Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/4”.

 

В и с т у п и л и: П.Р.Зінчук, О.Б.Михальчук, М.С. Мельник,  які  внесли пропозицію – інформацію взяти до відома. Відмітити, що проведена робота по виконанню Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/4,  дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/3  прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

4. С л у х а л и: інформацію Зінчука Петра Романовича – заступника голови комісії "Про звернення до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат". 

В и с т у п и л и: П.Р.Зінчук, О.Б.Михальчук, Гарміда Л.В.,  які  внесли пропозицію – погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/4 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

5. С л у х а л и: інформацію Зінчука Петра Романовича  – заступника голови комісії „Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності”

 

В и с т у п и л и: П.Р. Зінчук, О.Б.Михальчук,  які  внесли пропозицію – погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/5 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

   

6. С л у х а л и: інформацію Зінчука Петра Романовича  – заступника голови комісії про план роботи постійної комісії районної ради на друге півріччя 2015 року.

 

В и с т у п и л и: П.Р. Зінчук, М.С.Мельник ,  які  внесли пропозицію -  затвердити план роботи постійної комісії на друге півріччя 2015 року      

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/6 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

   

7. С л у х а л и: інформацію Зінчука Петра Романовича  – заступника голови комісії  „Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року”.

         В и с т у п и л и:  М.С.Мельник,   П.Р.Зінчук, які запропонували проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року”  взяти до відома, та внести для розгляду на чергове сесійне засідання ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/7 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

8.  С л у х а л и: інформацію Зінчука Петра Романовича  – заступника голови комісії „Про підтримку клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання “Заслужений працівник сфери послуг України” начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу.

 

В и с т у п и л и: П.Р. Зінчук, О.Б.Михальчук, Гарміда Л.В, які запропонували підтримати клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання „Заслужений працівник сфери послуг України” начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу.

 

В и р і ш и л и: Рішення №30/8 прийняти (додається). Голосували одноголосно.

 

 

Заступник голови комісії                                                                П.Р.Зінчук             

 

Секретар комісії                                                                                В.С.Пасічко


УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.07.2015 №30/1

 

Про проект рішення районної ради

Про  підготовку підприємств, установ і організацій

до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років”

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Товпаша С.А. „Про проект рішення районної ради „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації С.А. Товпаша „Про проект рішення районної ради „Про  підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років” взяти до відома.

2. В зв’язку з необхідністю підключення системи опалення  житлових будинків по вул. Незалежності, подача тепла до яких проводилась з котельні Маневицької центральної районної лікарні, до котельні Маневицького ВУЖКГ рекомендувати районній раді при внесенні змін до районного бюджету на сесії ради передбачити субвенцію Маневицькій селищній раді на проведення планових робіт по реконструкції котельні та будівництву теплотраси до вищезазначених житлових будинків та виділити кошти в сумі 60,0 тис.грн. на проведення ремонтних робіт покрівлі котельні ЦРЛ.

3. Маневицькій селищній раді (Я.І.Левко) завершити виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні Маневицького ВУЖКГ та на будівництво теплотраси до житлових будинків по вул. Незалежності.

4. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.07.2015 №30/2

 

Про хід виконання Програми "Питна вода у

Маневицькому районі на 2012-2020 роки", затвердженої

рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Товпаша Сергія Антоновича

 "Про хід виконання Програми "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13", відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації С.А.Товпаша "Про хід виконання Програми "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/13" взяти до відома.

2. Рекомендувати:

2.1. Районній раді при внесені змін до районного бюджету виділити кошти в сумі 50 тис.грн., передбачених програмою "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки.

2.2. Маневицькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства(Л.В.Ковальський), комунальному підприємству „Маневицький райсількомунгосп” (М.Г.Мельник), житлово-комунальному господарству Прилісненської сільської ради   (С.Я.Антончик) забезпечити повний комплекс робіт по приведенню мереж водопостачання та водовідведення для належного функціонування в осінньо-зимовий період;

2.3. Сільським, селищним головам:

- при розроблені кварталів під житлову забудову вирішувати питання централізованого водопостачання та каналізування;

- проводити пошукові роботи по відведенню земельних ділянок під артезіанські свердловини для забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості;

- передбачити кошти в місцевих бюджетах на реалізацію заходів визначених програмою "Питна вода у Маневицькому районі на 2012-2020 роки";

- вирішувати питання знезалізнення води, яка не відповідає гігієнічним вимогам по вмісту заліза.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

 

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук

 

 

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.07.2015 №30/3

 

„Про хід виконання районної цільової

Програми підтримки індивідуального

житлового будівництва на селі "Власний

дім" на 2012-2017 роки"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу промисловості, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації В.Н. Шпанчука „Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 роки”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу промисловості, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації В.Н. Шпанчука „Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 роки взяти до відома.

2. Відмітити, що проведена робота по виконанню Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/4,  дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

 

 

 

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук

 

 


УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.07.2015 №30/4

 

Про проект рішення районної ради Про звернення

до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра

України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України

В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення

тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості

й підприємців та індексації пенсій і заробітних  плат” 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва П.Р.Зінчука „Про проект рішення районної ради „ Про звернення до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 1. Інформацію заступника голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва П.Р. Зінчука „Про проект рішення районної ради „Про звернення до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат” взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук


УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.07.2015 №30/5

 

Про проект рішення районної ради„Про Звернення

депутатів Маневицької районної ради Волинської

області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України, Волинської обласної ради та Волинської

облдержадміністрації щодо залишення державного

підприємства „Волиньторф” у державній  власності”

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва П.Р.Зінчука „Про проект рішення районної ради „Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

1. Інформацію заступника голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва П.Р.Зінчука „Про проект рішення районної ради „ Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністраціїщодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності” взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук


 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.07.2015 №30/6

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2015 року

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії районної ради П.Р.Зінчука „Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2015 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити план роботи постійної комісії на друге півріччя 2015 року (додається).

 

2. Дозволити голові постійної комісії районної ради при необхідності вносити зміни та доповнення до плану роботи постійної комісії.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук

 

 

 

 

 


                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                  рішенням постійної комісії

                                                                                  від   23.07. 2015 №30/6

 

П Л А Н

роботи постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва на друге півріччя 2015 року

 

1. Участь у підготовці питань на сесійні засідання ради:

                                                                                        

          1.1. Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

                                                                                                3  квартал

          1.2.Про хід виконання рішення районної ради про стан та перспективи розвитку торфобрикетної галузі району, від  29.11.2013 року №28/4

          1.3. Про районний бюджет на 2016 рік

                                                                                                   4  квартал

2. Участь у підготовці питань на засідання комісії:

 

          2.1. Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

          2.2. Про хід виконання програми “Питна вода у Маневицькому районі на 2012 – 2020 роки.“

          2.3. Про хід виконання районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/4.

 

                                                                                                 3  квартал

         2.4.  Про районний бюджет на 2016 рік.

         2.5. Про хід виконання Програми реформування та розвитку сільської комунальної служби Маневицького району на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/16

         2,6. Про хід виконання Програми створення і ведення містобудівного кадастру Маневицького району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/12

          2.7. Про хід виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки

          2.8. Про виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки

                                                                                                4  квартал

 

       3. Контроль за виконанням рішень ради і рекомендацій комісій:

         3.1. Про хід виконання районної Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.04.2013 №25/10.

 

          3.2.  Про хід виконання Програми реформування та розвитку сільської комунальної служби Маневицького району на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/16.

                                                                                        3  квартал

 

           3.3. Про хід виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2016 роки

           3.4.  Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Маневицькому районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/11”             

                                                                                               4  квартал                                                                                                        

4. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

          4.1. Проаналізувати стан електрифікації новозбудованих вулиць населених пунктів району

                                                            3 квартал,

                                                                                члени постійної комісії;

       4.2. Проаналізувати стан  водопровідних мереж та очисних споруд в районі.

                                                                                          4  квартал,

                                                                                         члени постійної комісії.

 

5. Робота з громадськими організаціями та населенням:

      

        5.1. Участь у роботі сесій селищних, сільських рад.

                                                                                             Протягом півріччя

                                                                    члени постійної комісії

        5.2. Організація прийому громадян у територіальних громадах.

                                                                                              Протягом півріччя

                                                                   члени постійної комісії

        5.3. Звіти депутатів районної ради про свою діяльність в територіальних громадах.

                                                                                              Протягом півріччя

                                                                   члени постійної комісії

        6. Інші заходи.

 

        6.1. Участь депутатів – членів комісії у відзначенні державних, професійних свят та визначних дат.

    

 

 

Секретар комісії                                                         В.С.Пасічко 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.07.2015 №30/7

 

Про проект рішення районної ради

„Про план роботи районної ради на

друге півріччя 2015 року”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії районної ради Зінчука П.Р., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови постійної комісії районної ради П.Р.Зінчука „Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року” взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року” і внести його для розгляду на пленарне засідання районної ради.

 

3. Рекомендувати районні раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                      П.Р. Зінчук

 

 

 

 

 


 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                                        

від 23.07.2015 №30/8                                                         

 

Про підтримку клопотання Маневицької селищної

ради щодо присвоєння почесного звання

Заслужений працівник сфери послуг України

начальнику Маневицького виробничого

управління житлово-комунального господарства

Ковальському Леоніду Володимировичу

 

         Обговоривши клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання “Заслужений працівник сфери послуг України” начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, указу Президента України від 26.06.2001р. №476/2001 „Про почесні звання України”, постійна комісія

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання „Заслужений працівник сфери послуг України” начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу.

 

2. Виконавчому апарату районної ради підготувати та направити Волинській обласній державній адміністрації необхідні матеріали для розгляду цього клопотання.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                 П.Р.Зінчук