протокол №31

П Р О Т О К О Л  № 31

 

 засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

                                                                                            від 07 жовтня 2015 року

Склад комісії: 8 чол.

Присутні:        Щербачук Володимир Степанович

                         Котеленець Віталій Віталійович

                         Михальчук Олег Борисович

                         Гарміда Леся Володимирівна

                         Мельник Микола Семенович

                         Пасічко Валентина Сергіївна

 

Запрошені:

Товпаш Сергій Антонович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

Гедзенко Дмитро Анатолійович – головний інженер Маневицької філії  ПАТ „Волиньобленерго”

 

                                             ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про проект рішення районної ради  „Про  роботу Маневицької філії

ПАТ „Волиньобленерго”

Інформує: Дмитро Анатолійович Гедзенко  – головний інженер Маневицької філії „Волиньобленерго”

 

2 Про проект рішення районної ради „Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015 до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ„Волиньобленерго” про підтримку Звернення підприємців району”. 

Інформує:  Щербачук Володимир Степанович –  голова комісії

 

1. С л у х а л и:  інформацію головного інженера Маневицької філії   „Волиньобленерго” Дмитра Анатолійовича Гедзенка  „Про проект рішення районної ради  „Про  роботу Маневицької філії ПАТ „Волиньобленерго”.

 

В и с т у п и л и: В.С.Щербачук, Л.В.Гарміда, О.Г.Михальчук,  які запропонували інформацію головного інженера Маневицької філії  ПАТ  „Волиньобленерго” Дмитра Анатолійовича Гедзенка „Про проект рішення районної ради „Про  роботу Маневицької філії ПАТ „Волиньобленерго” взяти до відома.

 

В и р і ш и л и:   Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради

                            та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

                             Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

2. С л у х а л и:   інформацію  голови  постійної    комісії   Володимира Степановича Щербачука по питанню „Про проект рішення районної ради „Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015 до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ „Волиньобленерго” про підтримку Звернення підприємців району”. 

 

В и с т у п и л и:  В.С.Щербачук   О.Б.Михальчук,    В.С.Пасічко, які  запропонували  рішення Старовижівської районної ради „Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015 до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ„Волиньобленерго” про підтримку Звернення підприємців району” ухвалити та рекомендувати голові районної ради підготовити  проект рішення  ради по даному питанню та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

 

В и р і ш и л и:    Рішення  №31/2  прийняти. Голосували одноголосно.                             

 

 

 

 

Голова комісії                                                                      В.С. Щербачук             

 

 

Секретар комісії                                                                   В.С.Пасічко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 07.10.2015 №31/1

 

Про проект рішення районної ради

Про  роботу Маневицької філії

ПАТ „Волиньобленерго”

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного інженера Маневицької філії  ПАТ „Волиньобленерго” Дмитра Анатолійовича Гедзенка „Про проект рішення районної ради „Про  роботу Маневицької філії ПАТ „Волиньобленерго”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію головного інженера Маневицької філії  ПАТ „Волиньобленерго” Д.А. Гедзенка „Про проект рішення районної ради „Про  роботу Маневицької філії ПАТ „Волиньобленерго” взяти до відома.

 

2. Рекомендувати Маневицькій філії ПАТ „Волиньобленерго”:

2.1.Здійснювати відповідні організаційно-технічні заходи по забезпеченню безперебійного енергопостачання  споживачів  району.

2.2. З метою упорядкування тарифів по оплаті за спожиту електроенергію  споживачам багатоквартирного будинку 32-б по вул. К.Маркса в райцентрі та  по населених пунктах Черевахівської і Цмінівської сільських рад, будинки яких під’єднанні до трансформаторних підстанцій, які перебувають на балансі ДП „Маневицьке лісове господарство” і на цей час не використовуються підприємством вирішити в установленому порядку прийом об’єктів електромереж з балансу  ДП „Маневицьке лісове господарство” у власність ПАТ „Волиньобленерго”.

2.3. У своїй роботі дотримуватись чинного законодавства у сфері енергетики.

2.4. Оприлюднити в місцевих засобах масової інформації порядок нарахування плати за електроенергію для фізичних споживачів.

        

3. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

Голова комісії                                                              В.С. Щербачук

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07.10.2015 №31/2

 

Про проект рішення районної ради

„Про звернення депутатів Старовижівської

районної ради від 31.07.2015 до Кабінету

Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного

комітету та ПАТВолиньобленерго про

підтримку Звернення підприємців району” 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва В.С.Щербачука „Про проект рішення районної ради „Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015 до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ „Волиньобленерго” про підтримку Звернення підприємців району”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

 1. Інформацію голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку та розвитку підприємництва В.С.Щербачука „Про звернення депутатів Старовижівської районної ради від 31.07.2015 до Кабінету Міністрів України, НКРЕ, Антимонопольного комітету та ПАТ „Волиньобленерго” про підтримку Звернення підприємців району” взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради та внести його для розгляду на чергове пленарне засідання ради.

Рекомендувати районній раді прийняти його за основу.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                      В.С. Щербачук