Протокол №34 від 18.11.2014

П Р О Т О К О Л   №34

засідання постійної комісії з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

 

смт. Маневичі                                                                                            18.11.2014                                                                                                                 

 

Склад комісії – 8 чоловік

 

Присутні: Члени комісії – Шкода О.С., Негодюк В.П., Скопюк Р.М., Грицюк В.Ф., Барванов В.В., Вітюк І.Г.     

                                  

    Запрошені:  

 

 

Філон Олег Степанович

-

начальник відділу Держземагентства    у Маневицькому районі

Ольховик Володимирович Володимирович

-

інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 Ребар Юрій Сергійович

 

 

-

директор ДП «Колківський лісгосп»

Косянчук Олександр Володимирович

-

директор ДП «Поліський лісгосп»

Радіон Володимир

Олександрович

-

директор ДП «Маневицький лісгосп»

Данилюк Віктор Петрович

-

директор ДП «Городоцький лісгосп»

Шпанчук Василь Никифорович

-

начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

 

В роботі комісії беруть участь голова районної ради Веремчук Л.В., заступник голови районної ради Федина М.В.

 

П О Р Я Д О К   Д  Е Н Н И Й :

 

1 Про проект рішення районної ради «Про роботу лісогосподарських підприємств району щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів».

 

2. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5».

 

3. Про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/10 «Про Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010».

 

4. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 09.06.2011 №6/2  «Про розпаювання земель в районі».

 

5. Про стан утримання меліоративних систем, що передані на баланс сільських рад району.

 

6. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради».

 

7. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради».

 

8. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради».

 

9. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради».

 

10. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,  що  знаходиться  в  оренді ДП "Волиньторф" для сільськогосподарських потреб і розташована за межами населених пунктів Карасинської сільської ради».

 

11. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки».

 

12. Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності».

 

         13. Про  клопотання  щодо укладення угод про соціальне партнерство, співробітництво і взаємодопомогу.                      

 

 

По першому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Шпанчука В.Н. «Про роботу лісогосподарських підприємств району щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів» (копія додається).

 

В и с т у п и л и: Грицюк В.Ф., член комісії, який звернув увагу на важливість створення лісозаготівельних бригад у складі  лісгоспів.

 

                      Радіон В.О., директор ДП «Маневицький лісгосп», який зазначив, що у ДП «Маневицький лісгосп» сформовано 12 лісозаготівельних бригад, до складу яких увійшло 45 працівників, в транспортному цеху на 23 створених  робочих місцях працюють люди. Значна сума коштів вкладається у розвиток виробничої сфери, зміцнення матеріально-технічної бази.

 

Федина М.В., заступник голови районної ради, який зазначив, що по офіційних даних збільшилися надходження податку з доходів фізичних осіб по лісогосподарських підприємствах району. Рекомендував директору ДП «Городоцький лісгосп» врахувати в роботі напрацювання ДП «Маневицький лісгосп». Зауважив про необхідність дотримання вимог чинного законодавства у сфері лісового господарства на території Старосільської сільської ради біля села Розничі.

 

Ольховик В.В., інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції, який зазначив, що останнім часом виявлено менше порушень законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

Шкода О.С., секретар комісії, який висловив прохання жителів територіальних громад сіл і селищ району не планувати і не здійснювати будь-яких рубок лісу у період збору дикорослих ягід.

 

Данилюк В.П., директор ДП «Городоцький лісгосп», який зазначив серед проблем діяльності – небажання жителів району до працевлаштування у зв’язку з втратою соціальних виплат. Зауважив, що ДП «Городоцький лісгосп» також зміцнює матеріально-технічну базу підприємства.

 

Ребар Ю.С., директор ДП «Колківський лісгосп», який повідомив про основні напрямки діяльності лісгоспу у 2014 році.

 

Веремчук Л.В., голова районної ради, яка зауважила, що проаналізована діяльність державних лісогосподарських підприємств району в цілому відповідає вимогам чинного законодавства у сфері лісового господарства.

 

Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Грицюк В.Ф., Скопюк Р.М., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з наступними доповненнями:

1) частину 2 проекту рішення ради викласти у редакції: «Стан ведення лісогосподарської діяльності державними лісопідприємствами по нарощуванню обсягів виробництва, технічному переоснащенню, відтворенню лісів вважати таким, що в цілому відповідає вимогам чинного законодавства у сфері лісового господарства.»;

2) пункт 4.1. частини 4 проекту рішення викласти у редакції: «4.1. продовжувати практику росту зайнятості населення у лісовій галузі шляхом офіційного працевлаштування робітників у спеціалізованих лісозаготівельних бригадах, що сприятиме соціальному розвитку територіальних громад»;

3) пункт 4.4. частини 4 виключити з проекту рішення.

 

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №34/1 (додається).

 

По другому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А.  «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5» (копія додається).

                     

Барванов В.В., член комісії, який запропонував частину 3 проекту рішення районної ради викласти в наступній редакції: «3.Сільським головам, управлінню агропромислового комплексу райдержадміністрації проводити роз’яснювальну роботу щодо стимулювання розвитку тваринництва та проведення селекційно-племінної роботи в особистих селянських господарствах.»

 

В и с т у п и л и: Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Грицюк В.Ф., Скопюк Р.М., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з запропонованим доповненням.

 

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №34/2 (додається).

 

По третьому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника управління управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/10 «Про Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010».

 

В и с т у п и л и: Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/3 (додається).

 

По четвертому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 09.06.2011 №6/2  «Про розпаювання земель в районі».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/4 (додається).

 

По п’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника Маневицького управління водного господарства Барванова В.В. «Про стан утримання меліоративних систем, що передані на баланс сільських рад району» (додається).

 

В и с т у п и л и: Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованими членами комісії змінами.

 

Шкода О.С., секретар комісії, який поінформував, що на території Троянівської сільської ради працівниками управління проводяться роботи по ручній очистці русла каналу.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/5 (додається).

 

По шостому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/6 (додається).

 

По сьомому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/7 (додається).

 

По восьмому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/8 (додається).

 

По дев’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/9 (додається).

 

 

По десятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,  що  знаходиться  в  оренді ДП "Волиньторф" для сільськогосподарських потреб і розташована за межами населених пунктів Карасинської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/10 (додається).

 

По одинадцятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/11 (додається).

 

По дванадцятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/12 (додається).

 

По тринадцятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію голови районної ради Веремчук Л.В. «Про  клопотання  щодо укладення угод про соціальне партнерство, співробітництво і взаємодопомогу».

 

В и с т у п и л и: Барванов В.В., Грицюк В.Ф., Негодюк В.П., Вітюк І.Г., Скопюк Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №34/13 (додається).

 

 

 

Секретар комісії                                                         О.С.Шкода

 

 

                                                                 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/1                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

роботу лісогосподарських підприємств району

щодо раціонального та ефективного

використання лісових ресурсів»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Шпанчука В.Н. «Про роботу лісогосподарських підприємств району щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів», заступника голови районної ради Федини М.В., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Шпанчука В.Н., заступника голови районної ради Федини М.В. взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради з наступними доповненнями:

2.1. частину 2 проекту рішення ради викласти у редакції: «Стан ведення лісогосподарської діяльності державними лісопідприємствами по нарощуванню обсягів виробництва, технічному переоснащенню, відтворенню лісів вважати таким, що в цілому відповідає вимогам чинного законодавства у сфері лісового господарства.»;

2.2. пункт 4.1. частини 4 проекту рішення викласти у редакції: «4.1. продовжувати практику росту зайнятості населення у лісовій галузі шляхом офіційного працевлаштування робітників у спеціалізованих лісозаготівельних бригадах, що сприятиме соціальному розвитку територіальних громад»;

2.3. пункт 4.4. частини 4 виключити з проекту рішення.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/2                        

 

Про проект рішення районної ради «Про

хід виконання Комплексної програми

розвитку основних галузей агропромислового

комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради, виклавши частину 3 проекту рішення в такій редакції:

«3.Сільським головам, управлінню агропромислового комплексу райдержадміністрації проводити роз’яснювальну роботу щодо стимулювання розвитку тваринництва та проведення селекційно-племінної роботи в особистих селянських господарствах.»

 

3. Рекомендувати виконавцям Програми продовжити роботу по її виконанню.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/3                       

 

Про хід виконання рішення районної ради

від 27.04.2012 №14/10 «Про Порядок надання

та використання коштів районного бюджету в

2012-2015 роках на реалізацію Комплексної

програми розвитку основних галузей

агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки,

затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/10 «Про Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/10 «Про Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації  (Турик О.А.) продовжувати координувати діяльність по наданню та використанню коштів, виділених відповідно до затвердженого Порядку.

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/4                       

 

Про проект рішення районної ради

«Про хід виконання рішення районної

ради від 09.06.2011 №6/2  «Про

розпаювання земель в районі»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 09.06.2011 №6/2  «Про розпаювання земель в районі», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С.  «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 09.06.2011 №6/2  «Про розпаювання земель в районі» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

         3. Рекомендувати районній раді рішення зняти з контролю, а виконавцям продовжувати вживати заходи щодо реєстрації прав на земельні ділянки та користування земельними ділянками за їх цільовим призначенням.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/5                       

 

Про стан утримання меліоративних систем,

що передані на баланс сільських рад району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Маневицького управління водного господарства Барванова В.В. «Про стан утримання меліоративних систем, що передані на баланс сільських рад району», з метою вжиття заходів по належному утриманню меліоративних мереж, усунення загрози підтоплення садиб та сільськогосподарських угідь, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника Маневицького управління водного господарства Барванова В.В. «Про стан утримання меліоративних систем, що передані на баланс сільських рад району» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. управлінню фінансів райдержадміністрації:

2.1.1. при формуванні районного та сільських, селищних бюджетів на наступні роки при можливості передбачати кошти на заходи по поточному ремонту внутрішньогосподарських меліоративних систем, у тому числі по реалізації цільових програм, у розмірі не меншому, ніж у 2014 році;

2.1.2. спільно з сільськими головами району ініціювати перед Волинською обласною радою питання виділення коштів обласного бюджету з фонду охорони навколишнього природного середовища для спів фінансування робіт по утриманню мереж в районі;

2.2. сільським та Колківському селищному головам:

2.2.1. спрямовувати кошти, що надходять як відшкодування шкоди, заподіяної порушеннями законодавства про охорону навколишнього природного середовища на проведення ремонтних робіт мереж, розробляти кошторисні документації по ремонту інженерних мереж для залучення на умовах спів фінансування коштів обласного бюджету;

2.2.2. залучати на договірних засадах з Маневицьким районним центром зайнятості до виконання робіт з розчищення меліоративних каналів осіб, які перебувають на обліку як безробітні;

         2.3. Маневицькому управлінню водного господарства надавати допомогу сільським та селищній радам по організації експлуатації внутрішньогосподарських  меліоративних систем відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/6                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,

що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва і розташована за межами населених

пунктів Боровичівської сільської ради»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Боровичівської сільської ради» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/7                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,

що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало"

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва і розташована за межами населених

пунктів Красновільської сільської ради»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТзОВ "Баффало" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

                                                               

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/8                       

 

Про проект рішення районної ради «Про проект

рішення районної ради «Про затвердження

технічної документації з нормативної грошової 

оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді

Управління Волинської єпархії Української

Православної церкви для ведення підсобного

сільського господарства і розташована за межами

населених пунктів Старосільської сільської ради»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Управління Волинської єпархії Української Православної церкви для ведення підсобного сільського господарства і розташована за межами населених пунктів Старосільської сільської ради»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

                                                                 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/9                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,

що відведена для продажу права оренди на

земельних торгах для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва і

розташована за межами населеного пункту

Старочорторийської сільської ради»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована за межами населеного пункту Старочорторийської сільської ради»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

                                                                

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 18.11.2014   №34/10                        

 

Про проект рішення районної ради «Про

проект рішення районної ради «Про затвердження

технічної документації з нормативної грошової 

оцінки земельної ділянки,  що  знаходиться  в 

оренді ДП "Волиньторф" для сільськогосподарських

потреб і розташована за межами населених пунктів

Карасинської сільської ради»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,  що  знаходиться  в  оренді ДП "Волиньторф" для сільськогосподарських потреб і розташована за межами населених пунктів Карасинської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,  що  знаходиться  в  оренді ДП "Волиньторф" для сільськогосподарських потреб і розташована за межами населених пунктів Карасинської сільської ради» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати доповнити проект рішення ради пунктом щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, що знаходиться за межами населених пунктів Довжицької сільської ради і планується для передачі в оренду ДП «Волиньторф».

 

         3. Схвалити проект рішення ради з запропонованим доповненням та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

                                                                 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/11

 

Про проект рішення районної ради «Про

внесення змін до рішення районної ради

від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та

реєстрацію права на земельні ділянки»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2013 №29/8 "Про передачу та реєстрацію права на земельні ділянки» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/12                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

підтримку Звернення Локачинської районної

ради до Верховної Ради України, Кабінету

Міністрів України про внесення змін до

Земельного Кодексу України щодо передачі

повноважень з надання земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

державної власності»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення Локачинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода

                   

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.11.2014   №34/13                       

 

Про  клопотання  щодо укладення угод

про соціальне партнерство, співробітництво

і взаємодопомогу                      

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови районної ради Л.В.Веремчук «Про  клопотання щодо укладення угод про соціальне партнерство, співробітництво і взаємодопомогу», з метою дотримання вимог чинного законодавства, врахування інтересів суб’єктів господарювання у сфері користання надрами, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови районної ради Л.В.Веремчук «Про  клопотання щодо укладення угод про соціальне партнерство, співробітництво і взаємодопомогу»  взяти  до відома.

         

          2. Рекомендувати голові районної ради Веремчук Л.В.:

          2.1. при розгляді клопотань, що надходитимуть на розгляд районної ради, діяти в межах чинного законодавства та повноважень районної ради, зокрема статті 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу України про надра, Земельного кодексу України;        

          2.2. укладення угод з суб’єктами господарської діяльності в рамках державно-приватного партнерства здійснювати виключно на  конкурсних  засадах  та у встановленому законодавством порядку.   

 

 

Секретар комісії                                                      О.С. Шкода