Протокол №37 від 11.03.2015

П Р О Т О К О Л   №37

засідання постійної комісії з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

смт. Маневичі                                                                                            11.03.2015                                                                                                                 

 

Склад комісії – 8 чоловік

Присутні: Члени комісії – Колісник З.Б., Шкода О.С., Негодюк В.П.,

                                             Барванов В.В.,  В.Ф.Грицюк, Вітюк І.Г. 

    Запрошені:  

 

 

Філон Олег Степанович

-

начальник відділу Держземагентства    у Маневицькому районі

Пацаманюк Микола Іванович

-

заступник начальника управління, начальник відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Сокол Надія Іванівна

-

начальника  управління  Пенсійного фонду України у Маневицькому районі

Клімчук Валерій Петрович

-

начальник Маневицького РВ У ДСНС України у Волинській області

Ольховик Володимир Володимирович

-

інспектор відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю державного екологічної інспекції

Ребар Юрій Сергійович

-

директор державного підприємства „Колківське лісове господарство ”

Косянчук Олександр Володим

-

директор  державного підприємства „Поліське лісове господарство”

Зінчук Ярослав Васильович

-

голова СВК «Нива»

Петрук Петро Максимович

-

голова СВК «Жовтень»

Палінкевич Олександр Олексійович

-

Колківський селищний голова

Мандзюк Тамара Василівна

-

Боровичівський  сільський голова

Бойко Володимир Сергійович

-

Годомичівський сільський голова

В роботі комісії брали участь голова районної ради Л.В.Веремчук, заступник голови районної ради М.В.Федина

 

П О Р Я Д О К   Д  Е Н Н И Й :

 

1. Про ведення фінансово-господарської діяльності сільськогосподарськими виробничими кооперативами району.

2. Про хід виконання рішення постійної комісії від 05.09.2014   №33/1 «Про проект рішення районної ради  «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир».

3. Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10.

4. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради».

          5. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

 

По першому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про ведення фінансово-господарської діяльності сільськогосподарськими виробничими кооперативами району» (додається).

 

В и с т у п и л и: Сокол Н.І., начальник  управління  Пенсійного фонду України у Маневицькому районі (інформація додається).

 

Клімчук В.П., начальник Маневицького РВ У ДСНС України у Волинській області, висловив пропозицію при ліквідації сільськогосподарських виробничих кооперативів пожежні автомобілі передавати у власність територіальних громад.

Барванов В.В., член комісії, який запропонував звернутися до народних депутатів України від Волинської області з приводу потреби у внесенні змін до чинного законодавства України щодо відшкодування витрат по виплаті пільгових пенсій сільськогосподарськими товаровиробниками.

Веремчук Л.В., голова районної ради, яка поінформувала, що такі звернення направлено Народним депутатам України Єремеєву І.М., Івахіву С.П., Гузю І.В., Лапіну І.О., Мартиняку С.В., а тому запропонувала направити аналогічні звернення Кабінету Міністрів України і Президенту України.

Колісник З.Б., голова комісії, який запропонував рекомендувати голові районної державної адміністрації створити  робочу групу з представників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління  Пенсійного фонду України у Маневицькому районі, Маневицького відділення Ківерцівської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Вітюк І.Г., Негодюк В.П., Петрук П.М., голови сільськогосподарських виробничих кооперативів району, які проінформували про діяльність очолюваних ними кооперативів.

 

Колісник З.Б., Вітюк І.Г., Шкода О.С., Негодюк В.П., В.Ф.Грицюк, Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

                          

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №37/1 (додається).

 

По другому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про хід виконання рішення постійної комісії від 05.09.2014   №33/1 «Про проект рішення районної ради  «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир» (додається).

 

В и с т у п и л и: Каращук В.М., головний  лісничий ДП «Колківське лісове господарство», який проінформував, що вже подані матеріали до Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації для погодження відповідно до чинного законодавства.

                      Колісник З.Б., голова комісії, який запропонував звернутися до Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації з клопотанням погодити матеріали, а також звернутися до Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області щодо посилення роботи по недопущення випадків  браконьєрства на  території Маневицької рибоохоронної дільниці.

Клімчук В.П., начальник Маневицького РВ У ДСНС України у Волинській області, який зазначив, що службою проводяться роботи по усуненню аварійних ситуацій.

 

Колісник З.Б., Вітюк І.Г., Шкода О.С., Негодюк В.П., В.Ф.Грицюк, Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

                     

В и р і ш и л и: Прийняти рішення №37/2 (додається).

 

По третьому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10» (додається).

 

В и с т у п и л и: Федина М.В., заступник голови ради, Колісник З.Б., голова комісії, Барванов В.В., член комісії, які зауважили, що запропоноване доповнення не відображає інтересів усіх категорій сільгоспвиробників, тому запропонували проект рішення повернути на доопрацювання, економічного обґрунтування та не вносити його на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Вітюк І.Г., Шкода О.С., Негодюк В.П., В.Ф.Грицюк, члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №37/3 (додається).

 

По четвертому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради».

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Вітюк І.Г., Шкода О.С., Негодюк В.П., В.Ф.Грицюк, Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №37/4 (додається).

 

По п’ятому питанню:

 

С л у х а л и: інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва». Поінформував, що  станом на 11 березня робота над розробкою технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 13,6318 га, грошовою оцінкою – 310 464,14грн, що знаходиться  за межами населеного пункту Четвертнянської сільської ради і відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва не завершена.

 

В и с т у п и л и: Колісник З.Б., Вітюк І.Г., Шкода О.С., Негодюк В.П., В.Ф.Грицюк, Барванов В.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії в частині затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 32,3647 га, грошовою оцінкою – 340 949,02 грн, що знаходиться за межами населеного пункту Куклинської сільської ради і відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

В и р і ш и л и:  Прийняти рішення №37/5 (додається).

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

Секретар комісії                                                         О.С.Шкода

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11.03.2015   №37/1                       

 

Про ведення фінансово-господарської

діяльності сільськогосподарськими

виробничими кооперативами району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про ведення фінансово-господарської діяльності сільськогосподарськими виробничими кооперативами району», начальника  управління  Пенсійного фонду України у Маневицькому районі Сокол Н.І., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про ведення фінансово-господарської діяльності сільськогосподарськими виробничими кооперативами району», начальника  управління  Пенсійного фонду України у Маневицькому районі Сокол Н.І. взяти  до відома.

          2. Рекомендувати управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Турик О.А.):

          2.1.  вживати дієвих заходів по створенню сприятливих економічних, матеріально-технічних і соціальних умов для господарювання в агропромисловому виробництві району сільськогосподарських виробників усіх форм власності, залученню інвесторів для розвитку виробництва;

          2.2. здійснювати моніторинг результатів практичної роботи сільськогосподарських виробників, оцінку ефективності діяльності з метою виявлення резервів та визначення шляхів діяльності;

2.3. продовжувати роботу з сільськогосподарськими виробничими кооперативами району, загальними зборами яких прийнято рішення про ліквідацію, по завершенню процедур передбачених чинним законодавством;

2.4. голові районної ради направити Кабінету Міністрів України і Президенту України звернення з приводу потреби у внесенні змін до чинного законодавства України щодо відшкодування витрат по виплаті пільгових пенсій сільськогосподарськими товаровиробниками.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11.03.2015   №37/2                       

 

Про хід виконання рішення постійної

комісії від 05.09.2014   №33/1 «Про проект

рішення районної ради  «Про заходи  щодо

очищення русла річки Стир»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про хід виконання рішення постійної комісії від 05.09.2014   №33/1 «Про проект рішення районної ради  «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир», проаналізувавши інформації адміністрації Рівненської АЕС щодо розроблення заходів та надання можливої допомоги сільським радам по очищенню річки Стир, лист Волинської обласної ради від 16.12.2014 №1914/65/2-14, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про хід виконання рішення постійної комісії від 05.09.2014   №33/1 «Про проект рішення районної ради  «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир», адміністрації Рівненської АЕС щодо розроблення заходів та надання можливої допомоги сільським радам по очищенню річки Стир, повідомлення Волинської обласної ради від 16.12.2014 №1914/65/2-14 взяти  до відома.               

2. Констатувати, що у 2014 році заходи по очищенню русла річки Стир проведені не в повній мірі.

 

          3. Рекомендувати:

 

          3.1.Державному підприємству "Колківське лісове господарство" провести заплановані санітарно-оздоровчі лісогосподарські заходи на прилеглій до русла річки Стир території у 2014-2015 роках, про що поінформувати районну раду;

 

3.2. управлінню фінансів, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації  спільно з сільськими головами району забезпечити підготовку переліків та кошторисів робіт для виділення коштів з обласного бюджету для очищення русла річки Стир.

 

3.3. голові ради Веремчук Л.В. вернутися до Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації щодо погодження в найкоротші строки плану санітарно-оздоровчих заходів ДП «Колківське лісове господарство», а також до Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області щодо вжиття дієвих заходів по недопущенню випадків браконьєрства на території Маневицької рибоохоронної дільниці.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11.03.2015   №37/3                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

доповнення Порядку надання та використання

коштів районного бюджету в 2012-2015 роках

на реалізацію Комплексної програми розвитку

основних галузей агропромислового комплексу

району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням

районної ради від 27.04.2012 №14/10

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу розвитку виробничих галузей управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2012-2015 роках на реалізацію Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 27.04.2012 №14/10» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради проект рішення повернути на доопрацювання, економічного обґрунтування та не вносити його на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11.03.2015   №37/4                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної

ділянки, що знаходиться в оренді підприємця

Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва

і обслуговування деревообробного цеху і розташована

за межами населених пунктів Новорудської сільської ради»

         

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді підприємця Сергійчука Володимира Васильовича, для будівництва і обслуговування деревообробного цеху і розташована за межами населених пунктів Новорудської сільської ради»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                              ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11.03.2015   №37/5                       

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічних документацій з

нормативної грошової  оцінки земельних 

ділянок, що відведені для продажу права оренди

на земельних торгах для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області Філона О.С. «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянок, що відведені для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради в частині затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 32,3647 га, грошовою оцінкою – 340 949,02 грн, що знаходиться за межами населеного пункту Куклинської сільської ради і відведена для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

Голова комісії                                                             З.Б.Колісник