ПРОТОКОЛ № 32

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №32

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

від 18 вересня 2019 року

 

Склад комісії: 5 депутатів.

 

Присутні  3 депутати: Прокопчук Наталія Василівна, Смокович Яків Феодосійович, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Бегаль Олег Петровичдиректор КП "Маневицька центральна районна лікарня";

Бобік Тетяна В’ячеславівна – заступник Колківського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту райдержадміністрації

Корольчук Юрій Михайлович – директор Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості

Самчук Тетяна Миколаївна – головний лікар комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги";

Янчик Олександр Віталійович – директор КП "Колківська районна лікарня";

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про нову редакцію проекту рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік.

Інформує: Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна районна лікарня"

 

2. Про нову редакцію проекту рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки".

Інформує: Самчук Т.М. – головний лікар КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"


 

3. Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до районної Програми підтримки  демобілізованих  учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

4. Про хід виконання Програми зайнятості населення Маневицького району на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 11.07.2018 №33/4.

Інформують: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Корольчук Ю.М. – директор Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості

 

5. Про хід виконання рішення постійної комісії від 23.11.2018 №27/1 "Про стан забезпечення закладів охорони здоров’я району медичними бланками, журналами, канцтоварами, дезінфікуючими та миючими засобами".

Інформують: Самчук Т.М. – головний лікар КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Бегаль О.П. – директор КП "Маневицька центральна районна лікарня",  Янчик О.П. – директор КП "Колківська районна лікарня"

 

6. Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року.

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

7. Про проект рішення районної ради "Про план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року".

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

8. Про організацію надання медичної допомоги у Боровичівській та Четвертнянській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (питання розглядається з виїздом у населені пункти Боровичі, Четвертня).

Інформує: Самчук Т.М. – головний лікар КП "Маневицький районний

центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

В роботі комісії бере участь голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник.

Перші три питання порядку денного розглядаються спільно з членами постійної комісії з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію директора КП "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П. "Про  нову редакцію проекту рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік".

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Смокович Я.Ф., головний лікар КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М., начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію  головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  Самчук Т.М. "Про нову редакцію проекту рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Прокопчук Н.В., Смокович Я.Ф., Давидюк М.С., директор КП "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаль О.П., начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. "Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до районної Програми підтримки  демобілізованих  учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Веремчук Л.В., Мурашко О.В., директор Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Корольчук Ю.М., головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Лінник В.П.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/3 (додається).

4. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., директора районного філії Волинського ОЦЗ Корольчука Ю.М. "Про хід виконання Програми зайнятості населення Маневицького району на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 11.07.2018 №33/4".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Прокопчук Н.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію  керівників районних закладів охорони здоров’я Самчук Т.М., Янчика О.В., Бегаля О.П. "Про хід виконання рішення постійної комісії від 23.11.2018 №27/1 "Про стан забезпечення закладів охорони здоров’я району медичними бланками, журналами, канцтоварами, дезінфікуючими та миючими засобами".

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію  голови постійної комісії Смоковича Я.Ф."Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію  голови постійної комісії Смоковича Я.Ф."Про проект рішення районної ради "Про план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М., керівників Боровичівської та Четвертнянської амбулаторій загальної практики сімейної медицини "Про організацію надання медичної допомоги у Боровичівській та Четвертнянській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини".

 

Узагальнена пропозиція: доповнити проект рішення комісії рекомендаціями наступного змісту:  

"1. Рекомендувати головному лікарю КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М.:

1.1. спільно із завідувачами Боровичівської та Четвертнянської амбулаторій загальної практики сімейної медицини забезпечувати належну організацію медичного обслуговування населення та якісного надання медичних послуг працівниками амбулаторій і ФАПів;

1.2. систематично аналізувати стан організації медичної допомоги та господарської діяльності районних закладів охорони здоров’я з безпосереднім виїздом у лікарські амбулаторії та ФАПи для контролю діяльності і оперативного вирішення  наявних проблем;

1.3. першочергово вжити організаційно-технічних заходів для готовності районних закладів охорони здоров’я до опалювального сезону;

1.4. забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити    контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;

1.5. про виконання рекомендацій, викладених у частині 1 цього рішення інформувати районну раду до 20 жовтня 2019 року.

2. Рекомендувати завідувачам амбулаторій загальної практики сімейної медицини району оперативно повідомляти адміністрацію комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" про наявні проблеми та потреби як в частині організації надання медичної допомоги, так і матеріального забезпечення та господарської діяльності".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з урахуванням узагальненої пропозиції:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №32/8 (додається).

 

 

 

Голова комісії                                                                Я.Ф.Смокович

 

 

Секретар комісії                                                                 Н.В.Прокопчук

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.09.2019 №32/1

                                                                                           

         

Про нову редакцію проекту рішення районної

ради "Про внесення змін та доповнень до Програми  

економічного розвитку комунального підприємства

"Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію директора КП "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П. про необхідність внесення змін і доповнень до Програми, враховуючи клопотання  КП "Маневицька центральна районна лікарня" від 29.08.2019 №1076/14-10/2-19, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію директора КП "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П. взяти до відома.

 

2. Вважати за доцільне проект рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік" викласти у новій редакції (додається),  врахувавши наступні позиції:

- у підпункті 2.2. захід "УЗД апарат" замінити на "Придбання медичного автомобіля" і орієнтовний обсяг фінансування з 700,0 тис. грн. на 500,0 тис. грн. з відповідним коригуванням суми у пункті 2.;

- у підпункті 4.2. орієнтовний обсяг фінансування заходу "Забезпечення господарським інвентарем та матеріалами для поточних потреб" замінити з 540,0 тис. грн. на 532,4 тис. грн. з відповідним коригуванням суми у пункті 4.;

- у підпункті 4.8. орієнтовний обсяг фінансування заходу "Заміна твердопаливних котлів" замінити з 200,0 тис. грн. на 150,0 тис. грн. з відповідним коригуванням суми у пункті 4.;

- у підпункті 6.1. орієнтовний обсяг фінансування заходу "Забезпечення спеціальними продуктами харчування, збагаченими поживними речовинами (ФКУ)" замінити з 450,0 тис. грн. на 500,0 тис. грн. з відповідним коригуванням суми у пункті 6.;

- у пункті 7. орієнтовний обсяг фінансування заходу "Виплата заробітної плати з нарахуванням на оплату праці" замінити з 100,0 тис. грн. на 300,0 тис. грн.;

- таблицю завдань та заходів доповнити пунктом 9 "Інші поточні видатки (судові витрати)" з орієнтовним обсягом фінансування заходу  7,6 тис. грн.

 

3. Погодитись із проектом рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік" у новій редакції і рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на пленарне засідання районної ради погоджений комісією проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити у редакції, запропонованій постійною комісією.

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович


 

 

Додаток до рішення постійної комісії

від --- №32/1

 

 

НОВА РЕДАКЦІЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

 

від  .2019  /

смт. Маневичі                                                                                                           

ПРОЕКТ

 

Про внесення змін та доповнень до Програми  

економічного  розвитку  комунального

підприємства  "Маневицька  центральна

районна  лікарня"  на  2019 рік

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України ",Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання Маневицької  райдержадміністрації від 07.08.2019 №2003/39/2-19, КП "Маневицька центральна районна лікарня" від 29.08.2019 № 1076/14-10/2-16, розпорядження голови райдержадміністрації від 07 серпня 2019 року № 214 "Про схвалення проекту змін і доповнень до Програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік", враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від --- № ---, з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від --- № ---, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Внести зміни і доповнення до Програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019  рік, затвердженої рішенням районної ради від 11.04.2019 №40/2,  а саме:  розділ "Завдання та заходи Програми розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік викласти у новій редакції згідно додатку 1.

 

 

 

Голова ради                                                                              А.М.Мельник

 

 

Бегаль 21200


 

     

Додаток до рішення районної ради від --- № ---

 

Завдання та заходи

 

Програми розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік

 

 

 

№ п/п

Перелік заходів

Термін виконання заходу

Джерела фінансування

Орієнтовані обсяги фінансування

 

(тис.грн.)

 

Всього

2019

 

1.

Розвиток інформаційних технологій

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

400,0

400,0

 

1.1.

Придбання комп'ютерних комплектів для забезпечення медичного персоналу автоматизованими робочими місцями

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

300,0

300,0

 

1.2.

Придбання медичних інформаційних програм та їх облаштування

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

100,0

100,0

 

2.

Покращення діагностично-лікувального процесу шляхом придбання медичного обладнання (комп'ютерний томограф, фетальний монітор, гастродуоденоскоп, апарат ШВЛ, УЗД апарат, лазеро-хірургічний блок, апарат біозварювання та іншої діагностичної та лікувальної медичної апаратури)

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

1000,0

1000,0

 

2.1.

Апарат ШВЛ

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

100,0

100,0

 

2.2.

Придбання медичного автомобіля

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

500,0

500,0

 

2.3.

Холтерівський монітор

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

100,0

100,0

 

2.4.

Покращення матеріально-технічної бази ендоскопічної служби закладу

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

300,0

300,0

 

3.

Покращення матеріально-технічної бази

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

1393,0

1393,0

 

3.1.

Проведення ремонтів наявного автотранспорту

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

170,0

170,0

 

3.2.

Забезпечення санітарного транспорту паливно-мастильними матеріалами

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

273,0

273,0

 

3.3.

Забезпечення на  ремонт апаратури  та повірку медичного обладнання

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

450,0

450,0

 

3.4.

Заміна твердого інвентаря (меблі, функціональні ліжка, тощо)

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

250,0

250,0

 

3.5

Заміна м'ягкого інвентарю (матраци, одіяла, подушки, постіль, мед.одяг, тощо)

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

150,0

150,0

 

3.6.

Придбання побутової техніки для відділень лікарні в тому числі харчобклоку та пральні закладу

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

100,0

100,0

 

4.

Проведення капітальних та поточних ремонтів КП "Маневицької центральної районної лікарні"

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

1502,4

1502,4

 

4.1.

Капітальний ремонт протипожежної водойми

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

50,0

50,0

 

4.2.

Забезпечення господарськими інвентарем та матеріалами для поточних потреб

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

532,4

532,4

 

4.3.

Поточний та капітальний ремонт дизельної електростанції.

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

50,0

50,0

 

4.4.

Проведення ремонтів приміщень КП "Маневицька ЦРЛ"

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

270,0

270,0

 

4.5.

Ремонт під'їздних доріг на території КП "Маневицька ЦРЛ"

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

200,0

200,0

 

4.6.

Реконструкція та ремонт системи водопостачання для потреб лікарні

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

50,0

50,0

 

4.7

Проведення капітального та поточного ремонту системи каналізування, електро та теплопостачання.

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

200,0

200,0

 

4.8.

Заміна твердопаливних котлів

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

150,0

150,0

 

5.

Поліпшення забезпечення стаціонарних відділень КП "Маневицкої ЦРЛ" лікарськими, дезінфекційними засобами, виробами медичного призначення

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

420,0

420,0

 

6.

Надання амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги пільговій категорії населення району

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

856,0

856,0

 

6.1.

Забезпечення спеціальними продуктами харчування,збагаченими поживними речовинами (ФКУ)

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

500,0

500,0

 

6.2.

Забезпечення безоплатним та пільговим відпуском лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

266,0

266,0

 

6.3.

Забезпечення стаціонарного лікування та зубопротезування демобілізованих учасників АТО

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

90,0

90,0

 

7.

Виплата заробітної плати з нарахуванням на оплату праці

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

300,0

300,0

 

8.

Забезпечення одноразовим покриттям роділль у пологовому відділенні та операційних

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

100,0

100,0

 

9.

Інші поточні видатки (судові витрати)

2019

Місцеві бюджети, інші джерела

7,6

7,6

 

Загальний обсяг ресурсів

 

5979,0

5979,0

 

             
           

 

           

 

           

 

 

Директор

 

О.П. Бегаль

 

           

 

 

Начальник планово-економічного

       

 

 

відділу

 

Н.О.Радчук

 

           

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.09.2019 №32/2

                                                                                           

         

Про нову редакцію проекту рішення районної ради

"Про внесення змін та доповнень до Програми  

розвитку первинної медико-санітарної

допомоги на засадах сімейної медицини

Маневицького  району  на 2018-2020 роки"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. про необхідність внесення змін та доповнень до Програми, враховуючи клопотання "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" від 29.08.2019 №0736/01-10/2-19, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. взяти до відома.

 

2. Вважати за доцільне проект рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки" викласти у новій редакції (додається).

 

3. Погодитись із проектом рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки" у новій редакції і рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на пленарне засідання районної ради погоджений комісією проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити у редакції, запропонованій постійною комісією.

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович


Додаток до рішення постійної комісії

від --- №32/3

 

НОВА РЕДАКЦІЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

від  .2019  /

смт. Маневичі                                                                                                           

ПРОЕКТ

Про внесення змін та доповнень до Програми  

розвитку первинної медико-санітарної

допомоги на засадах сімейної медицини

Маневицького  району  на 2018-2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України ",Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання Маневицької  райдержадміністрації від 07.08.2019 №2003/39/2-19, КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" від 29.08.2019 №0736/01-10/2-19, розпорядження голови райдержадміністрації від 07 серпня 2019 року № 213 "Про схвалення проекту змін і доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки", враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від --- № ---, з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від --- № ---, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Внести наступні зміни і доповнення до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 19.10.2018 № 35/5 (з урахуванням змін та доповнень, внесених рішенням районної ради від 14.06.2019 №41/7):

 

1.1.  викласти розділ І "Паспорт Програми" у новій редакції згідно додатку 1;

1.2. у розділі 6 Програми "Завдання та заходи Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького  району на 2018-2020 роки" визначені пункти і підпункти, а також частину таблиці "Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього" викласти у редакції згідно додатку 2.

 

Голова ради                                                                                А.М.Мельник

 

Самчук 21426

 

Додаток 1

до рішення районної ради

від ---  № ---

 

ПАСПОРТ

Програми  розвитку первинної   медико-санітарної  допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020роки

Назва

Програма   розвитку первинної   медико-санітарної  допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Розпорядження голови  районної державної адміністрації від  10.10.2018  № 459  "Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького району на 2018-2020 роки"

Ініціатор розроблення Програми 

Комунальне підприємство "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Розробник програми

Комунальне підприємство "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Співрозробник Програми

Маневицька районна державна адміністрація

Мета Програми

Забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної та високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини

Завдання Програми

Зміцнення матеріально-технічної бази КП "Маневицький РЦПМСД" та його структурних підрозділів, оснащення їх необхідним медичним обладнанням, комп′ютерною технікою, автотранспортом, поліпшення умов праці медичних працівників, забезпечення  населення медикаментами,  що допоможе покращити  якість життя та збільшити тривалість життя населення  Маневицького  району

Терміни реалізації Програми

2018-2020 роки

Виконавець Програми 

Комунальне підприємство "Маневицький районний  центр  первинної медико-санітарної допомоги"

Джерела фінансування Програми

Основним джерелом фінансування  є кошти районного, сільських, селищних  бюджетів та інші джерела, не  заборонені законодавством України

Очікувані результати Програми

підвищення ефективності роботи структурних підрозділів КП "Маневицький РЦПМСД";

формування системи надання населенню високоякісної медичної допомоги на засадах сімейної медицини;

забезпечення збереження та подальше зміцнення матеріально-технічної бази, її модернізація;

покращення оснащення КП "Маневицький РЦПМСД"  та його структурних підрозділів відповідно до рекомендованих табелів оснащення та нормативів;

забезпечення ліками  населення району;

забезпечення функціонування структурних підрозділів первинної медико-санітарної допомоги;

забезпечення транспортом, паливно-мастильними матеріалами, автозапчастинами

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, тис. грн.

50812,1

у тому числі: 

 

Районний, селищні, сільські бюджети, тис. грн.

14456,4

Інші джерела,                  тис. грн.

36355,7

 

 

Головний лікар                                                                           Т.М.Самчук

 

 

Додаток 2

до рішення районної ради

від ---  № ---

 

-

                                                                                                                                                                                                                                                        

Зміни до завдань та заходів Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини

Маневицького району на 2018-2020 роки

 

№ з/п

Перелік виконання заходу

Термін виконання заходу

Виконавці

Джерела фінасування

 

Орієнтовані обсяги фінансування (тис.грн.)

Очікуваний результат

Всього

2018 р.

2019 р.

2020 р.

 

3.1.

Проведення нових будівництв, реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів приміщень структурних підрозділів КП "Маневицький РЦПМСД"

2018-2020

Адміністрація                 КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

2802,0

466,0

1336,0

1000

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

26415,7

1422,4

24993,3

 

3.1.6.

Капітальний ремонт приміщення Старочорторийської АЗПСМ

2018-2020 роки

Адміністрація                  КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

46,7

46,7

 

 

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

938,6

 

938,6

 

3.1.9.

Нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Красноволя по вулиці Лесі Українки Маневицького району Волинської області

2018-2020 роки

Адміністрація                 КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

186,00

-

186,0

 

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

-

-

-

-

3.4.

ПОСЛУГИ, крім комунальних

2018-2020

 

Районний, селищні, сільські бюджети

417,0

28,0

219,0

170,0

 

Інші джерела

 

 

 

 

3.4.5.

Підключення до електромережі Троянівської АЗПСМ

2018-2020 роки

Адміністрація             КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

47,0

 

47,0

 

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

 

 

 

 

 

 

3.4.6.

Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

2018-2020 роки

Адміністрація              КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

8,0

 

8,0

 

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

 

 

 

 

3.3.

Придбання медичного обладнання, інструментарію, санітарного автотранспорту, будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень

2018-2020 роки

Адміністрація              КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

3630,0

405,0

1685,0

1540,0

Забезпечення якісного повного лабораторного обстеження населення з метою своєчасного виявлення хвороб та попередження ускладнень, поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

9780,0

1610,0

4290,0

3880,0

3.3.11.

Придбання будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщень

2018-2020 роки

Адміністрація              КП "Маневицький РЦПМСД"

Районний, селищні, сільські бюджети

40,0

 

40,0

 

Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги

Інші джерела

 

 

 

 

 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього

50812,1

5233,3

35637,3

9941,5

 

у тому числі:

Районний, селищні, сільські бюджети

14456,4

2200,9

6194,0

6061,5

 

Інші джерела

36355,7

3032,4

29443,3

3880,0

 

 

Головний лікар                                                                                                                                      Т.М. Самчук

 


 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  18.09.2019 № 32/3                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Про проект рішення районної ради "Про внесення

змін і доповнень до районної Програми підтримки

демобілізованих  учасників антитерористичної операції,

операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих

безвісти на 2019-2023 роки і Порядку використання коштів

районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. про необхідність внесення змін та доповнень до Програми, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про внесення змін до районної Програми підтримки  демобілізованих  учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести проект рішення для розгляду на пленарне засідання ради;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                  Я.Ф.Смокович

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.09.2019 № 32/4                                                                                      

 

 

Про хід виконання Програми зайнятості населення

Маневицького району на період до 2020 року,

затвердженої рішенням районної ради від 11.07.2018 №33/4

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Козака Р.В., директора районної філії Волинського обласного центру зайнятості Корольчука Ю.М. про хід виконання Програми, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Козака Р.В., директора районної філії Волинського обласного центру зайнятості  Корольчука Ю.М. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Козак Р.В.), Маневицькій філії Волинського обласного центру зайнятості (Корольчук Ю.М.) спільно з іншими виконавцями продовжувати реалізацію визначених завдань та заходів Програми.

 

 

 

 

Голова комісії                                                          Я.Ф.Смокович


 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 18.09.2019 № 32/5                                                                                      

 

 

Про хід виконання рішення постійної комісії

від 23.11.2018 №27/1 "Про стан забезпечення

закладів охорони здоров’я району медичними

бланками, журналами, канцтоварами,

дезінфікуючими та миючими засобами

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керівників районних закладів охорони здоров’я Бегаля О.П., Янчика О.В., Самчук Т.М., відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши листи комунальних підприємств від 12.08.2019 №1004/14-03/2-19, від 14.08.2019 №303, від 11.09.2019 №0773/01-10/2-19, постійна комісія

 

 

в и р і ш и л а:

 

 

 

1. Інформацію керівників районних закладів охорони здоров’я Бегаля О.П., Янчика О.В., Самчук Т.М. про виконання рекомендацій постійної комісії взяти до відома.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович

       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 18.09.2019 №32/6

                                                                                            

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2019 року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. "Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року", відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити план роботи постійної комісії на  друге півріччя 2019 року (додається).

 

2. Дозволити голові постійної комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи постійної комісії.

 

 

 

 

Голова комісії                                                          Я.Ф.Смокович


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення постійної комісії

від 18.09.2019 №32/6

П  Л  А  Н

роботи постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи на друге півріччя 2019 року

 

І. Участь у підготовці і роботі сесій ради з порядком денним:

 

1.1. Про  проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4" (ІІІ квартал).

 

1.2.  Про звіт головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна V квартал). 

 

2. Участь у підготовці питань на засідання комісії:

 

2.1. Про організацію надання медичної допомоги у Боровичівській та Четвертнянській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини (ІІІ квартал). 

 

2.3. Про стан та організацію надання офтальмологічної допомоги населенню Маневицького районуV квартал).

 

3. Контроль за виконанням рішень ради і рекомендацій комісії:

 

3.1. Про хід виконання рішення постійної комісії від 23.11.2018 №27/1 "Про стан забезпечення закладів охорони здоров’я району медичними бланками, журналами, канцтоварами, дезінфікуючими та миючими засобами"  (ІІІ квартал).   .

 

3.2. Про хід виконання Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №38/2 V квартал).

 

4. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

4.1. Вивчити та проаналізувати стан та організацію надання офтальмологічної допомоги в районі. Взяти активну участь у проведенні виїзного засідання для вивчення організації надання медичної допомоги населенню окремих територіальних громад.

                                          протягом півріччя, члени постійної комісії

 


 

5. Робота з органами місцевого самоврядування та населенням:

 

5.1. Участь в роботі сесій селищних, сільських рад. 

                                          протягом півріччя, члени постійної комісії

5.2. Зв’язок із виборцями у територіальних громадах району.

                                          протягом півріччя, члени постійної комісії

 

6. Інші заходи:

 

6.1. Участь депутатів – членів комісії у відзначенні державних свят та визначних подій.

6.2. Участь депутатів – членів комісії у проведенні Дня депутата.

 

 

 

Секретар комісії                                                            Н.В.Прокопчук

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  18.09.2019 № 32/7                                                                                      

 

 

Про проект рішення районної ради

"Про план роботи районної ради на

друге  півріччя 2019 року"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести проект рішення для розгляду на пленарне засідання ради;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                  Я.Ф.Смокович

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.09.2019 №32/8                                                                                   

                                  

Про організацію надання медичної 

допомоги у Боровичівській та Четвертнянській

амбулаторіях загальної практики сімейної медицини

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М., відповідальних працівників амбулаторій про організацію надання медичної допомоги у Боровичівській та Четвертнянській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" постійна комісія 

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Рекомендувати головному лікарю КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М.:

1.1. спільно із завідувачами Боровичівської та Четвертнянської амбулаторій загальної практики сімейної медицини забезпечувати належну організацію медичного обслуговування населення та якісного надання медичних послуг працівниками амбулаторій і ФАПів;

1.2. систематично аналізувати стан організації медичної допомоги та господарської діяльності районних закладів охорони здоров’я з безпосереднім виїздом у лікарські амбулаторії та ФАПи для контролю діяльності і оперативного вирішення  наявних проблем;

1.3. першочергово вжити організаційно-технічних заходів для готовності районних закладів охорони здоров’я до опалювального сезону;

1.4. забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;

1.5. про виконання рекомендацій, викладених у частині 1 цього рішення інформувати районну раду до 20 жовтня 2019 року.

2. Рекомендувати завідувачам амбулаторій загальної практики сімейної медицини району оперативно повідомляти адміністрацію комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" про наявні проблеми та потреби як в частині організації надання медичної допомоги, так і матеріального забезпечення та господарської діяльності.

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович