ПРОТОКОЛ № 34

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ № 34

 

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 22 травня 2020 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 3 депутати:

Базарнова Аліна Володимирівна

Зімич Сергій Дмитрович

Шкода Олександр Сергійович

 

Запрошені:

 

Марчук Лариса Василівна

 

директор Маневицької районної друкарні

Потоцька Тетяна Іванівна

редактор Маневицької районної редакції проводового радіомовлення

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник А.М., заступник голови районної ради Дерлюк І.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про проєкт рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2019 рік"

 Інформує: Мельник А.М. – голова районної ради

 

2. Про проєкт рішення районної ради "Про фінансово-господарську діяльність Маневицької районної друкарні"

Інформує: Марчук Л.В. – директор Маневицької районної друкарні

 

3. Про заяву редактора Маневицької районної редакції проводового радіомовлення

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

4. Про проєкт рішення районної ради "Про утворення Тимчасової контрольної комісії районної ради"

Інформує: Дерлюк І.В. – заступник голови районної ради

 

5. Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році"

Інформує: Базарнова А.В. – голова постійної комісії

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови районної ради Мельника А.М. про проєкт рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2019 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь усі присутні депутати постійної комісії районної ради.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція: Доповнити рішення постійної комісії пунктом 2 у наступній редакції:

"Рекомендувати голові районної ради дотримуватися регламенту роботи районної ради сьомого скликання та плану роботи районної ради".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення постійної комісії за основу та в цілому з урахуванням усіх озвучених пропозицій:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И: Прийняти  рішення  №34/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію директора Маневицької районної друкарні Марчук Л.В. про проєкт рішення районної ради "Про фінансово-господарську діяльність Маневицької районної друкарні".

 

В обговоренні питання взяли участь усі присутні депутати постійної комісії районної ради, заступник голови районної ради Дерлюк І.В.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція: Доповнити проєкт рішення постійної комісії рекомендацією наступного змісту: "Районній раді, районній державній адміністрації при внесенні змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік" передбачити фінансування у розмірі 20 000 грн. на придбання дротошвейної машини для Маневицької районної друкарні".

 

Узагальнена пропозиція постійної комісії:

Доповнити проєкт рішення районної ради наступним пунктом: "Рекомендувати директору Маневицької районної друкарні забезпечити проведення інформаційно-рекламної роботи з метою популяризації надання поліграфічних послуг та збільшення об’ємів продажу продукції".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії за основу та в цілому з урахуванням усіх озвучених пропозицій:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И: Прийняти  рішення  №34/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. про заяву редактора Маневицької районної редакції проводового радіомовлення.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В. та Шкода О.С., заступник голови районної ради Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення постійної комісії за основу та в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И: Прийняти  рішення №34/3(додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію заступника голови районної ради Дерлюка І.В. про проєкт рішення районної ради "Про утворення Тимчасової контрольної комісії районної ради".

 

В обговоренні питання взяли участь усі присутні депутати постійної комісії районної ради, начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення постійної комісії за основу та в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И: Прийняти  рішення  №34/4 (додається).

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція: перенести на чергове засідання постійної комісії розгляд питання про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб перенести розгляд озвученого головою комісії Базарновою А.В. питання на чергове засідання постійної комісії.

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И: Перенести розгляд вищезазначеного питання на чергове засідання постійної комісії.

 

 

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.05.2020 № 34/1

 

Про проєкт рішення районної ради "Про звіт

голови районної ради Мельника Анатолія

Миколайовича про свою діяльність за 2019 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради Мельника А.М., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Звіт голови районної ради Мельника А.М. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради дотримуватися регламенту роботи районної ради сьомого скликання та плану роботи районної ради.

 

3. Погодитись із запропонованим проєктом рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2019 рік", враховуючи рекомендації постійної комісії.

 

4. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.05.2020 № 34/2

 

Про проєкт рішення районної ради

"Про фінансово-господарську діяльність

Маневицької районної друкарні"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням ради від 24.10.2006 №6/10, пункту 2.11. частини ІІ Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 09.12.2016 №14/23, розглянувши лист Маневицької районної друкарні від 22.04.2020 № 18, заслухавши та обговоривши інформацію директора Маневицької районної друкарні Марчук Л.В., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію директора Маневицької районної друкарні Марчук Л.В. про фінансово-господарську діяльність за 2019 рік взяти до відома

 

2. Рекомендувати директору Маневицької районної друкарні забезпечити проведення інформаційно-рекламної роботи з метою популяризації надання поліграфічних послуг та збільшення об’ємів продажу продукції.

 

3. Погодитись із запропонованим проєктом рішення районної ради "Про фінансово-господарську діяльність Маневицької районної друкарні", враховуючи рекомендації постійної комісії.

 

4. Рекомендувати:

4.1. районній раді, районній державній адміністрації при внесенні змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік" передбачити фінансування у розмірі 20 000 грн. на придбання дротошвейної машини для Маневицької районної друкарні;

4.2. голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.05.2020 № 34/3

 

Про заяву редактора Маневицької районної

редакції проводового радіомовлення

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів 2.2., 2.10. Розділу ІІ. Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 09.12.2016 № 14/23, розглянувши заяву Потоцької Т.І., редактора Маневицької районної редакції проводового радіомовлення від 08.05.2020, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. про заяву Потоцької Т.І., редактора Маневицької районної редакції проводового радіомовлення взяти до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради видати розпорядження про продовження трудових відносин із редактором Маневицької районної редакції проводового радіомовлення Потоцькою Т.І. та укласти додаткову угоду до контракту на 5 (п’ять) років.

 

 

 

Голова комісії                                                                               А.В.Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.05.2020 № 34/4

 

Про проєкт рішення районної ради

"Про утворення Тимчасової

контрольної комісії районної ради"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення районної ради від 05.05.2020 № 52/5, заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови районної ради Дерлюка І.В., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови районної ради Дерлюка І.В. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проєктом рішення районної ради "Про утворення Тимчасової контрольної комісії районної ради".

 

3. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова