ПРОТОКОЛ № 52

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №52

засідання постійної комісії Маневицької районної ради

з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

від 13  листопада 2019 року

Присутні: 6 депутатів

Голова комісії – Наумчук О.В.

Заступник голови комісії – Давидюк М.С.

Секретар комісії – Дарієвська Н.М.

Члени комісії  – Веремчук Л.В., Линдюк А.О., Неродик А.С.

 

 

Запрошені:

Синюк Василь Федорович – начальник управління фінансів райдержадміністрації

Фурманчук Володимир Васильович – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації

Бегаль Олег Петрович – директор комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про погодження розпорядження Маневицької  райдержадміністрації "Про внесення змін  до показників районного бюджету на 2019 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Синюка В.Ф. про погодження розпорядження Маневицької  райдержадміністрації "Про внесення змін  до показників районного бюджету на 2019 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Веремчук Л.В., Линдюк А.О., Неродик А.С., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації   Фурманчук В.В., директор комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаль О.П., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В., голова районної ради Мельник А.М.

 

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Пропозиція: неодноразово звертав увагу на потребі у виділенні коштів відділу освіти райдержадміністрації для заміни азбестових труб на пластикові в загальноосвітній школі села Гораймівка для належного функціонування системи водопостачання. Тому рекомендую районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2019 рік  передбачити виділення коштів.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

 

"за" – 6 депутатів;

                          "проти" – 0;      

"утрималось" – 0.

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №52/1 (додається).

 

 

 

Голова комісії                                                                    О.В.Наумчук

 

Секретар комісії                                                                 Н.М.Дарієвська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 13.11.2019 №52/1                                                                                      

 

Про погодження розпорядження Маневицької

райдержадміністрації "Про внесення змін

до показників районного бюджету на 2019 рік"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. про погодження розпорядження Маневицької райдержадміністрації "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік", враховуючи пропозиції управління фінансів районної державної адміністрації,  проекту  розпорядження Маневицької  районної державної адміністрації  "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік", відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. про погодження розпорядження Маневицької райдержадміністрації "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік" взяти до відома.

 

2. Погодити внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік

згідно проекту розпорядження Маневицької районної державної адміністрації  "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік", що додається.

 

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації (В.Ф.Синюк) забезпечити внесення відповідних змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                   О.В.Наумчук    

 

 

 

 

 

 

___  листопада  2019 року                        смт. Маневичі                                № 

 

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік

 

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації”, пункту 13 рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 38/12 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами), враховуючи клопотання відділу  освіти райдержадміністрації від 01 жовтня 2019 року № 773/01-16/2-19,  від 03 жовтня 2019 року № 779/01-16/2-19,  від 07 листопада  2019 року № 878/01-16/2-19,  враховуючи фактичні нарахування за 10 місяців та потребу в бюджетних призначеннях  до кінця року  на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, та фактичні нарахування та потребу в коштах на реалізацію заходів, передбачених Програмою соціального захисту населення району на 2019-2023 роки та рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 13.11. 2019 року №52/1:

1. Внести зміни у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету в межах їх загального обсягу (згідно додатку 1), а саме:

1)   районної державної адміністрації по видатках галузі „охорона здоров’я”,

що фінансуються за рахунок власних доходів районного бюджету;

2) відділу освіти райдержадміністрації, при цьому зменшити бюджетні призначення загального фонду на суму 220 000 гривень та збільшити бюджетні призначення спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку) на суму 220 000 гривень (згідно додатку 2).

3) управління соціального захисту райдержадміністрації по заходах передбачених Програмою соціального захисту населення району на 2019-2023 роки, згідно додатку 1.

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (В.Синюк) внести відповідні зміни до розпису  видатків  районного бюджету на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови                                                  Андрій  БУРАК

 

Василь Синюк 21185

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

пр. Волі 2, смт Маневичі,44600, тел/факс: (03376) 21 185, e-mail:finu_mv@ukrpost.ua,

код ЄДРПОУ 02311844

   ______________________________________________________________________________________________

 

від 11.11.2019  № 378/02-06/2-19                на № ___________ від _____20__р.

            

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження голови райдержадміністрації

«Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття даного розпорядження.

Проект розпорядження підготовлено управлінням фінансів райдержадміністрації враховуючи клопотання відділу  освіти райдержадміністрації   від 01 жовтня 2019 року № 773/01-16/2-19,  від 03 жовтня 2019 року № 779/01-16/2-19,  від 07 листопада  2019 року № 878/01-16/2-19 та враховуючи фактичні нарахування за 10 місяців та потребу в бюджетних призначеннях  до кінця року  на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, фактичні нарахування та потребу в коштах на реалізацію заходів, передбачених Програмою соціального захисту населення району на 2019-2023 роки.

2. Мета і шляхи її досягнення.

Мета розпорядження – внесення змін у бюджетні призначення   відділу освіти райдержадміністрації на придбання спеціалізованого автомобіля для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями за рахунок економії асигнувань по придбанню шкільного автобуса,  на оплату послуг з улаштування та пусконаладки установки „БІО” для навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад села Копилля”  за рахунок економії асигнувань  по придбанню локальної очисної споруди по зазначеному закладу, на виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об’єкту „Будівництво спортивного комплексу на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Оконськ за рахунок економії призначень по „Капітальному ремонту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Оконськ (І поверх), внесення змін по заробітній платі  по підвідомчих установах в межах загального обсягу призначень головного розпорядника,  для забезпечення співфінансування придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти (згідно Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, затвердженим Постановою КМУ від 03.04.2019 № 319), для забезпечення спів фінансування улаштування санітарних кімнат загальноосвітніх навчальних закладів  згідно розпорядження КМУ від 18.12.2018 № 1012-р „Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році”,  внесення змін у бюджетні призначення райдержадміністрації по галузі  „Охорона здоров’я” для забезпечення потреби в бюджетних призначеннях  на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет; внесення змін у бюджетні призначення управління соціального захисту райдержадміністрації для забезпечення бюджетними призначеннями окремих заходів, передбачених Програмою соціального захисту населення району на 2019-2023 роки.

3. Правові аспекти.

Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Стаття 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Пункт 13 рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 38/12 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

4. Фінансово-економічне обґрунтування.

Хід виконання розпорядження вносить відповідні зміни у видатки районного бюджету.

5. Позиція заінтересованих органів.

Проект розпорядження не стосується інтересів інших органів.

6. Регіональний аспект.

Проект розпорядження не стосується питання розвитку адміністративно-територіальної одиниці.

7. Громадське обговорення.

Проект розпорядження не потребує проведення громадського обговорення.

8. Прогноз результатів.

Прийняття розпорядження забезпечить врахування бюджетних призначень на придбання спеціалізованого автомобіля  для інклюзивно-ресурсного центру,    на оплату послуг з улаштування та пусконаладки установки „БІО” для навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад села Копилля”,  на виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об’єкту „Будівництво спортивного комплексу на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Оконськ,  внесення змін по заробітній платі  по підвідомчих установах освіти, для забезпечення співфінансування придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти (згідно Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, затвердженим Постановою КМУ від 03.04.2019 № 319), для забезпечення співфінансування улаштування санітарних кімнат загальноосвітніх навчальних закладів  згідно розпорядження КМУ від 18.12.2018 № 1012-р „Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році”,  та забезпечення потреби в бюджетних призначеннях  на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та потреби в коштах на реалізацію окремих заходів, передбачених Програмою соціального захисту населення району на 2019-2023 роки.

 

 

Начальник                                                                      Василь CИНЮК

 

Людмила Покидюк 22580       

 

 

 

 

ДолученняРозмір
dod_1_do_rozp_13.11.2019.xls38.5 КБ
dod_2_do_rozp_13.11.2019.xls51.5 КБ