ПРОТОКОЛ №11

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №11

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

                                                                                          від 20 лютого 2017 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні: 4 депутати:

Давидюк Світлана Оверківна, Дерлюк Ігор Васильович, Петрук Віталій Євгенович, Ващук Роман Іванович

Відсутні: 1 депутат: Чилей Інна Петрівна

 

 

Запрошені:

Хомич  Петро  Микитович

 

– директор Маневицького краєзнавчого музею

Артишук Анатолій Несторович

 

– директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка

Клімчук Руслан Васильович

 

– завідувач сектору з питань  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Вершкова Лариса Вікторівна

 

 

– головний спеціаліст  служби  у  справах дітей райдержадміністрації

Фурманчук Володимир Васильович

 

– головний спеціаліст  відділу  освіти райдержадміністрації

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2017 року.

Інформує: Давидюк Світлана Оверківна – голова постійної комісії.

 1. Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року”.

Інформує: Давидюк Світлана Оверківна – голова постійної комісії.

 1. Про колективне звернення настоятеля Свято-Дмитрівської церкви та громади с.Нова Руда щодо надання фінансової допомоги на проведення невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху церкви і дзвіниці.

Інформує: Давидюк Світлана Оверківна – голова постійної комісії.

 1. Про звернення Маневицького краєзнавчого музею щодо пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”.

Інформує: Хомич  Петро  Микитович – директор Маневицького краєзнавчого музею.

 1. Про виконання рішення районної ради від 9 жовтня 2015 року №52/4 „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка” та про проект рішення районної ради „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка”.

Інформує: Артишук Анатолій Несторович – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка.

 1. Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки та про проект рішення районної ради „Про Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки”.

Інформує: Клімчук Руслан Васильович – завідувач сектору з питань  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

 1. Про виконання Районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки та про проект рішення районної ради „Про районну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки”.

Інформує: Вершкова Лариса Вікторівна – головний спеціаліст  служби  у  справах дітей райдержадміністрації.

 1. Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Районної програми реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік”.

Інформує: Вершкова Лариса Вікторівна – головний спеціаліст  служби  у  справах дітей райдержадміністрації.

 1. Про проект рішення районної ради „Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу”.

Інформує: Фурманчук Володимир Васильович – головний спеціаліст  відділу  освіти райдержадміністрації.

 1. Про проекти рішень районної ради „Про затвердження нових редакцій Статутів навчальних закладів району”.

Інформує: Фурманчук Володимир Васильович – головний спеціаліст  відділу  освіти райдержадміністрації.

 1. Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

Інформує: Дерлюк Ігор Васильович – начальник відділу культури райдержадміністрації.

 

1. С л у х а л и:  Інформацію голови комісії Давидюк С.О. „Про проект рішення районної ради „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2017 року”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії.

В и р і ш и л и: Рішення №11/1 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

2. С л у х а л и:  Інформацію голови комісії Давидюк С.О. „Про проект рішення районної ради „Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії.

В и р і ш и л и: Рішення №11/2 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

3. С л у х а л и:  Інформацію голови комісії Давидюк С.О. „Про колективне звернення настоятеля Свято-Дмитрівської церкви та громади с.Нова Руда щодо надання фінансової допомоги на проведення невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху церкви і дзвіниці”.

В и с т у п и в:  Дерлюк І.В., який запропонував після затвердження проекту рішення районної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки” врахувати видатки на 2017 рік по проведенню невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху пам’ятки архітектури місцевого значення Свято-Дмитрівської церкви с.Нова Руда у сумі 10 тис. гривень.

В и р і ш и л и: Рішення №11/3 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

4. С л у х а л и:  Інформацію директора Маневицького краєзнавчого музею Хомича П.М. „Про звернення Маневицького краєзнавчого музею щодо пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”.

 

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували голові районної ради обговорити питання „Про потребу у збереженні пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)” на черговому засіданні сесії районної ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/4 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

5. С л у х а л и:  Інформацію директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка Артишука А.Н. „Про виконання рішення районної ради від 9 жовтня 2015 року №52/4 „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка” та про проект рішення районної ради „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка”.

 

В и с т у п и л и:  всі члени комісії.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/5 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

6. С л у х а л и:  Інформацію завідувача сектору з питань  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Клімчука Р.В. „Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки та про проект рішення районної ради „Про Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки”.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/6 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

7. С л у х а л и:  Інформацію головного спеціаліста  служби  у  справах дітей райдержадміністрації Вершкової Л.В. „Про виконання Районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки та про проект рішення районної ради „Про районну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки”.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/7 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

8. С л у х а л и:  Інформацію головного спеціаліста  служби  у  справах дітей райдержадміністрації Вершкової Л.В. „Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Районної програми реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік”.

 

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували:

- голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

- районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/8 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

9. С л у х а л и:  Інформацію головного спеціаліста  відділу  освіти райдержадміністрації Фурманчука В.В. „Про проект рішення районної ради „Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу”.

 

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували:

- голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

- районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/9 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

10. С л у х а л и:  Інформацію головного спеціаліста  відділу  освіти райдержадміністрації Фурманчука В.В. „Про проекти рішень районної ради „Про затвердження нових редакцій Статутів навчальних закладів району”.

 

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували відділу освіти районної державної адміністрації доопрацювати нові редакції Статутів навчальних закладів району на відповідність чинному законодавству та Типовій інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженій Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. №1242.

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/10 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

 

11. С л у х а л и:  Інформацію начальника відділу культури райдержадміністрації Дерлюка І.В. „Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

 

В и с т у п и л и:  Ващук Р.І., Давидюк С.О., які рекомендували розробнику Програми, спільно з управлінням фінансів райдержадміністрації підготувати та подати у виконавчий апарат районної ради пояснювальну записку до проекту рішення районної ради, у якій викласти обґрунтування розмежування повноважень, заходів і коштів по відношенню до жителів Маневицького району і жителів об’єднаних територіальних громад, про що інформувати депутатів районної ради на сесійному засіданні при розгляді цього проекту рішення

 

В и р і ш и л и: Рішення №11/11 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

 

 

Голова комісії                                                                                      С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/1                                                                                      

 

Про план роботи постійної комісії

районної ради з питань освіти, культури,

гуманітарної політики, міжнародного

співробітництва та туризму на перше

півріччя 2017 року

 

              Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії районної ради Давидюк С.О. „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2017 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Затвердити план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму на перше півріччя 2017 року (додається).

          2. Дозволити голові постійної комісії районної ради при необхідності вносити зміни та доповнення до плану роботи постійної комісії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                  рішенням постійної комісії

                                                                                  від 17.02.2017 № 11/1

 

П Л А Н

роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

на перше півріччя 2017 року

 

1. Участь у підготовці питань на сесійні засідання ради:                                                                            

Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік

 

Про програму економічного і соціального розвитку на 2017 рік

 

І квартал

 

Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4.

 

Про стан об’єктів культурної спадщини району .

ІІ  квартал

 

2. Участь у підготовці питань на засідання комісії:

2.1. Про матеріальне забезпечення публічних бібліотек району.

                                                                                                    І  квартал

 

2.2. Про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах району.

                                                                                                   ІІ  квартал    

                              

3. Контроль за виконанням рішень ради і рекомендацій комісій:

3.1. Про виконання Програми національно-патріотичного виховання молоді Маневицького району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.10.2011 №10/10.

3.2. Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7.

3.3. Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/8.

3.4. Про виконання Районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2012 №20/4.

                                                                                                І  квартал

3.5. Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/3.

 

                                                                                        ІІ  квартал

 

4. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

4.1. Проаналізувати стан харчування дітей в навчальних закладах району/

                                                                                                     І  квартал   

 

4.2. Проаналізувати роботу закладів культури району по організації дозвілля молоді.

 

                                                                                                                ІІ  квартал

 

       5. Робота з громадськими організаціями та населенням:

      

5.1. Участь у роботі сесій селищних, сільських рад.

                                                                                         протягом півріччя

                                                                      

 

5.2. Організація прийому громадян у територіальних громадах.

                                                                                        протягом півріччя

                                                                        

 

5.3. Звіти депутатів районної ради про свою діяльність в територіальних громадах.

                                                                                        протягом півріччя

                                                                      

6. Інші заходи.

6.1. Участь депутатів – членів комісії у відзначенні державних, професійних свят та визначних дат.

 

 

Голова комісії                                                                                  С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 20.02.2017 № 11/2

                                                                                                       

Про проект рішення районної

ради „Про план роботи районної

ради на перше півріччя 2017 року”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови постійної комісії Давидюк С.О. „Про проект плану роботи районної ради на перше півріччя 2017 року”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Давидюк С.О.  взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2017 року”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/3                                                                                      

                                                                                                      

Про колективне звернення настоятеля

Свято-Дмитрівської церкви та громади

с.Нова Руда щодо надання фінансової

допомоги на проведення невідкладних

ремонтних робіт із заміни та перекриття

даху церкви і дзвіниці

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обговоривши колективне звернення настоятеля Свято-Дмитрівської церкви та громади с.Нова Руда щодо надання фінансової допомоги на проведення невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху церкви і дзвіниці, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Позицію, викладену у колективному зверненні настоятеля Свято-Дмитрівської церкви та громади с.Нова Руда щодо надання фінансової допомоги на проведення невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху церкви і дзвіниці, підтримати.

2. Рекомендувати відділу культури районної державної адміністрації після затвердження проекту рішення районної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки” врахувати видатки на 2017 рік по проведенню невідкладних ремонтних робіт із заміни та перекриття даху пам’ятки архітектури місцевого значення Свято-Дмитрівської церкви с.Нова Руда у сумі 10 тис. гривень.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/4                                                                                      

                                                                                                       

Про звернення Маневицького краєзнавчого

музею щодо пам’ятки підводної археології

„Маневицький човен-моноксил (довбанка)”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію директора Маневицького краєзнавчого музею Хомича П.М. про потребу у збереженні пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію директора Маневицького краєзнавчого музею Хомича П.М. про потребу у збереженні пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)” взяти до відома.

2. Рекомендувати голові районної ради А.Мельнику обговорити питання „Про потребу у збереженні пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)” на черговому засіданні сесії районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/5                                                                                      

                                                                                                      

Про виконання рішення районної ради

від 9 жовтня 2015 року №52/4 „Про присвоєння

загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1

смт Маневичі імені Андрія Снітка” та про

проект рішення районної ради „Про присвоєння

загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1

смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформації директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка А.Н.Артишука, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформації директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка А.Н.Артишука взяти до відома.

2. Рекомендувати районній раді рішення „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка”, затверджене рішенням районної ради від 9 жовтня 2015 року №52/4, зняти з контролю.

3. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Героя України Андрія Снітка” і внести його для розгляду на пленарне засідання районної ради.

         3. Рекомендувати районні раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 20.02.2017 № 11/6                                                                                     

                                                                                                  

                                                                                                      

Про виконання Районної цільової соціальної

програми розвитку фізичної культури і спорту

на 2012-2016 роки та про проект рішення районної ради

 „Про Районну цільову соціальну програму розвитку

фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки”

 

          Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформації завідувача сектору з питань  сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Клімчука Р.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Інформації завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Клімчука Р.В. взяти до відома.

2. Відмітити, що в основному забезпечено виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

         3. Рекомендувати районній раді Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, затверджену рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/8, зняти з контролю.

4. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної „Про Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки”.

5. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/7                                                                                     

                                                                                                 

Про виконання Районної цільової соціальної

програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей,

позбавлених батьківського піклування, та осіб

з їх числа на 2013-2016 роки та про проект рішення

районної ради „Про районну цільову соціальну Програму

забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених

батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки

 

          Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформації головного спеціаліста служби у  справах дітей районної державної адміністрації Вершкової Л.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Інформації головного спеціаліста служби у  справах дітей районної державної адміністрації Вершкової Л.В. взяти до відома.

2. Відмітити, що в основному забезпечено виконання Районної цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки.

         3. Рекомендувати районній раді Районну цільову соціальну програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки, затверджену рішенням районної ради від 20.12.2012 №20/4, зняти з контролю.

4. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про районну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки”.

5. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/8                                                                                     

                                                                                                  

                                                                                                      

Про проект рішення районної ради

„Про внесення змін до Районної програми

реалізації державної політики у сфері соціальної

підтримки, забезпечення прав та законних інтересів

різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік

 

          Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста служби у  справах дітей районної державної адміністрації Вершкової Л.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Інформацію головного спеціаліста служби у  справах дітей районної державної адміністрації Вершкової Л.В. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про внесення змін до Районної програми реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період по 2017 рік”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/9                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради

„Про проведення конкурсу на визначення

опорного навчального закладу”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Фурманчука В.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Фурманчука В.В.взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про проект рішення районної ради „Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/10                                                                                      

 

Про проекти рішень районної ради

„Про затвердження нових редакцій

Статутів навчальних закладів району

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформації головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Фурманчука В.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1.Інформації головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Фурманчука В.В. взяти до відома.

2. Рекомендувати відділу освіти районної державної адміністрації   (Книш В.Л.) доопрацювати нові редакції Статутів навчальних закладів району на відповідність чинному законодавству та Типовій інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженій Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. №1242.

3. Рекомендувати голові районної ради проекти рішень „Про затвердження нових редакцій Статутів навчальних закладів району” внести на чергову сесію районної ради після їх редагування.

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.02.2017 № 11/11                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради

„Про внесення змін до Програми розвитку

культури, мистецтва та охорони культурної

спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу культури районної державної адміністрації Дерлюка І.В., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу культури районної державної адміністрації Дерлюка І.В. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про проект рішення районної ради „Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

3. Рекомендувати:

3.1. відділу культури райдержадміністрації (Дерлюк І.В.), як розробнику Програми, спільно з управлінням фінансів райдержадміністрації підготувати та подати у виконавчий апарат районної ради пояснювальну записку до проекту рішення районної ради, у якій викласти обґрунтування розмежування повноважень, заходів і коштів по відношенню до жителів Маневицького району і жителів об’єднаних територіальних громад, про що інформувати депутатів районної ради на сесійному засіданні при розгляді цього проекту рішення.

3.2. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.3. районній раді вищезазначений проект рішення ради прийняти з урахуванням пояснювальної записки до проекту рішення районної ради, зазначеної у пункті 3.1. цього рішення.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк