ПРОТОКОЛ №12

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №12

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

                                                                                          від 21 березня 2017 року

 

Склад комісії: 6 депутатів

Присутні: 4 депутати: Дерлюк Ігор Васильович, Петрук Віталій Євгенович, Ващук Роман Іванович, Чилей Інна Петрівна.

Відсутні: 2 депутати: Давидюк Світлана Оверківна, Лановий Роман Володимирович

 

 

Запрошені:

Мельник Анатолій Миколайович

– голова районної ради

Линдюк Андрій Олександрович

 

– голова районної державної адміністрації

Савчук Надія Іванівна

 

– начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації

Солов’янчик Любов Анатоліївна

 

– директор централізованої бібліотечної системи

Хомич  Петро  Микитович

 

–директор Маневицького краєзнавчого музею

Павлик Віктор Гаврилович

 

– військовий комісар Маневицького військового комісаріату

Мазурець Вікторія Станіславівна

 

– начальник комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей”

Книш Валентина Леонтіївна

 

– начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Турик Віктор Андрійович

 

– начальник організаційного відділу районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про проект рішення „Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2016 рік”.

         Інформує: Мельник Анатолій Миколайович – голова районної ради.

 1. Про проект рішення „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік”.

Інформує: Линдюк Андрій Олександрович – голова районної державної адміністрації.

 1. Про проект рішення „Про програму економічного і соціального розвитку на 2017 рік”.

Інформує: Савчук Надія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації.

 1. Про звіт начальника комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” Мазурець В.С. про виконання показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану підприємства за 2016 рік.

Інформує: Мазурець Вікторія Станіславівна – начальник комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей”.

 1. Про внесення змін до рішення постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 20.02.2017 № 11/1 „Про план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму на перше півріччя 2017 року”.

       Інформує: Дерлюк Ігор Васильович – заступник голови постійної комісії.

 1. Про матеріальне забезпечення публічних бібліотек району.

Інформує: Солов’янчик Любов Анатоліївна – директор централізованої бібліотечної системи.

 1. Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7.

Інформує: Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

 1. Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/3.

Інформує: Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

 1. Про виконання Програми розвитку дошкільної освіти Маневицького району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/9.

Інформує: Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

 1. Про проект рішення „Про  Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову  військову службу в Маневицькому районі „Призовник 2017-2020” та Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для  реалізації  цієї Програми”.

Інформує: Павлик Віктор Гаврилович – військовий комісар Маневицького військового комісаріату.

 1. Про проект рішення „Про стан та перспективи збереження, консервації та реставрації пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”.

Інформує: Дерлюк Ігор Васильович – заступник голови постійної комісії, начальник відділу культури районної державної адміністрації.

 1. Про лист Волинської обласної ради від 13.03.2017 №481/49/2-17 „Про премію Верховної Ради України”.

Інформує: Турик Віктор Андрійович – начальник організаційного відділу районної ради.

 

1. С л у х а л и:  Інформацію голови районної ради Мельника А.М. „Про проект рішення „Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2016 рік”.

В и с т у п и в:  Дерлюк І.В..

В и р і ш и л и: Рішення №12/1 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

2. С л у х а л и:  Інформацію голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. „Про проект рішення „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії.

В и р і ш и л и: Рішення №12/2 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

3. С л у х а л и:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації Савчук Н.І. „Про проект рішення „Про програму економічного і соціального розвитку на 2017 рік”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії.

В и р і ш и л и: Рішення №12/3 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

4. С л у х а л и:  Інформацію начальника комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” Мазурець В.С. „Про звіт начальника комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” Мазурець В.С. про виконання показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану підприємства за 2016 рік”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які рекомендували голові районної ради А.М.Мельнику організувати вивчення питання щодо доцільності подальшого функціонування комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей”.

В и р і ш и л и: Рішення №12/4 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

5. С л у х а л и:  Інформацію заступника голови постійної комісії  Дерлюка І.В. „Про внесення змін до рішення постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 20.02.2017 № 11/1 „Про план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму на перше півріччя 2017 року”.

 

В и р і ш и л и: Рішення №12/5 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

6. С л у х а л и:  Інформацію директора централізованої бібліотечної системи Солов’янчик Л.А. „Про матеріальне забезпечення публічних бібліотек району”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які рекомендували відділу культури районної державної адміністрації (Дерлюк І.В.), селищним, сільським радам продовжувати роботу щодо покращення матеріально-технічного забезпечення публічних бібліотек району.

В и р і ш и л и: Рішення №12/6 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

7. С л у х а л и:  Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. „Про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які рекомендували районній раді Районну цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти на 2012-2016 роки, затверджену рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7, зняти з контролю.

В и р і ш и л и: Рішення №12/7 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

8. С л у х а л и:  Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. „Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/3”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які рекомендували районній раді Комплексну програму розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затверджену рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/37, зняти з контролю.

В и р і ш и л и: Рішення №12/8 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

9. С л у х а л и:  Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. „Про виконання Програми розвитку дошкільної освіти Маневицького району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/9”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які рекомендували районній раді Програму розвитку дошкільної освіти Маневицького району на 2010-2014 роки, затверджену рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/9, зняти з контролю.

В и р і ш и л и: Рішення №12/9 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

10. С л у х а л и:  Інформацію військового комісара Маневицького військового комісаріату Павлика В.Г. „Про проект рішення „Про  Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову  військову службу в Маневицькому районі „Призовник 2017-2020” та Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для  реалізації  цієї Програми”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували:

- голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

- районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

В и р і ш и л и: Рішення №12/10 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

11. С л у х а л и:  Інформацію заступника голови постійної комісії, начальника відділу культури районної державної адміністрації Дерлюка І.В. „Про проект рішення „Про стан та перспективи збереження, консервації та реставрації пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”.

В и с т у п и л и:  всі члени комісії, які рекомендували:

- голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

- районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

         В и р і ш и л и: Рішення №12/11 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

12. С л у х а л и:  Інформацію начальника організаційного відділу районної ради Турика В.А. „Про лист Волинської обласної ради від 13.03.2017 №481/49/2-17 „Про премію Верховної Ради України”.

В и с т у п и л и:  Ващук Р.І., Дерлюк І.В., які рекомендували відділу освіти районної державної адміністрації (Книш В.Л.) подати до 7 квітня 2017 року у виконавчий апарат районної ради кандидатуру для відзначення Премією Верховної Ради України з метою подальшого розгляду відповідного клопотання з відомостями про досягнення кандидата на постійній комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

В и р і ш и л и: Рішення №12/12 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

Заступник голови комісії                                                                     І.В.Дерлюк

 

Секретар комісії                                                                                   І.П.Чилей

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/1

                                                                                                      

Про проект рішення „Про звіт

голови районної ради Мельника

Анатолія Миколайовича про свою

діяльність за 2016 рік”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2016 рік,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Звіт голови районної ради А.М.Мельника про свою діяльність за                2016 рік взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2016 рік”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/2

                                                                                                      

Про проект рішення „Про звіт

голови районної державної адміністрації

А.О.Линдюка по виконанню Програми

економічного і соціального розвитку району

та делегованих повноважень за 2016 рік”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/3

                                                                                                      

Про проект рішення „Про програму

економічного і соціального розвитку на 2017 рік”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації Савчук Н.І.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації Савчук Н.І. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про програму економічного і соціального розвитку на 2017 рік”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/4

 

Про звіт начальника комунального

підприємства „Маневицька група по

організації харчування дітей” Мазурець В.С.

про виконання показників ефективності

використання майна і прибутку, а також

майнового стану підприємства за 2016 рік

 

 

               Заслухавши та обговоривши звіт начальника комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” про виконання показників ефективності використання  майна  і прибутку, а також майнового стану підприємства за 2016 рік Мазурець В.С., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

 1. Звіт начальника комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” про виконання показників ефективності використання  майна  і прибутку, а також майнового стану підприємства за 2016 рік Мазурець В.С. взяти до відома.

2. Рекомендувати начальнику комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей” Мазурець В.С. забезпечити ефективність та прибутковість діяльності підприємства, використовувати за призначенням та зберігати належним чином закріплене за підприємством майно.

3. Рекомендувати голові районної ради А.М.Мельнику організувати вивчення питання щодо доцільності подальшого функціонування комунального підприємства „Маневицька група по організації харчування дітей”.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/5

                                                                                                      

Про внесення змін до рішення постійної комісії

з питань освіти, культури, гуманітарної політики,

міжнародного співробітництва та туризму

від 20.02.2017 № 11/1 „Про план роботи постійної

 комісії районної ради з питань освіти, культури,

гуманітарної політики, міжнародного співробітництва

та туризму на перше півріччя 2017 року”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії Дерлюка І.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови постійної комісії Дерлюка І.В. взяти до відома.      

2. Внести зміни до розділу „Контроль за виконанням рішень ради і рекомендацій комісій” Плану роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму на перше півріччя 2017 року:

1) Розгляд питання „Про виконання Програми національно-патріотичного виховання молоді Маневицького району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.10.2011 №10/10” перенести на ІІ квартал 2017року.

2) Розгляд питання „Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/3” перенести на І квартал 2017року.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/6

                                                                                                      

Про матеріальне забезпечення

публічних бібліотек району

 

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію директора районної централізованої бібліотечної системи Солов’янчик Л.А.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію директора районної централізованої бібліотечної системи           Солов’янчик Л.А. взяти до відома.       

2. Рекомендувати відділу культури районної державної адміністрації (Дерлюк І.В.), селищним, сільським радам продовжувати роботу щодо покращення матеріально-технічного забезпечення публічних бібліотек району.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/7

                                                                                                       

Про виконання Районної цільової

соціальної програми розвитку позашкільної

освіти на 2012-2016 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. взяти до відома.      

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Районну цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти на 2012-2016 роки, затверджену рішенням районної ради від 20.12.2011 №11/7, зняти з контролю.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/8

                                                                                                      

Про виконання Комплексної програми

розвитку освіти Маневицького району

на 2016 рік, затвердженої рішенням районної

ради від 30.08.2016 №12/3

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. взяти до відома.      

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Комплексну програму розвитку освіти Маневицького району на 2016 рік, затверджену рішенням районної ради від 30.08.2016 №12/3, зняти з контролю.

 

 

Заступник голови комісії                                                               І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/9

                                                                                                       

Про виконання Програми розвитку

дошкільної освіти Маневицького району

на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням

районної ради від 18.08.2010 №32/9

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. взяти до відома.      

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Програму розвитку дошкільної освіти Маневицького району на 2010-2014 роки, затверджену рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/9, зняти з контролю.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/10

                                                                                                      

Про проект рішення „Про  Програму

патріотичного виховання молоді, підготовки

та проведення призову юнаків на строкову 

військову службу в Маневицькому районі

„Призовник 2017-2020” та Порядок використання

коштів районного бюджету, виділених для

реалізації  цієї Програми

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію військового комісара Маневицького військового комісаріату Павлика В.Г.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Інформацію військового комісара Маневицького військового комісаріату Павлика В.Г. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про  Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову  військову службу в Маневицькому районі „Призовник 2017-2020” та Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для  реалізації  цієї Програми”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/11

                                                                                                      

Про проект рішення „Про стан

та перспективи збереження, консервації

та реставрації пам’ятки підводної археології

„Маневицький човен-моноксил (довбанка)”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу культури районної державної адміністрації Дерлюка І.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Інформацію начальника відділу культури районної державної адміністрації Дерлюка І.В.взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про стан та перспективи збереження, консервації та реставрації пам’ятки підводної археології „Маневицький човен-моноксил (довбанка)”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21.03.2017 № 12/12

                                                                                                      

Про лист Волинської обласної ради

від 13.03.2017 №481/49/2-17

„Про премію Верховної Ради України”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника організаційного відділу районної ради Турика В.А.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

            1. Інформацію начальника організаційного відділу районної ради  Турика В.А. взяти до відома.

2. Рекомендувати відділу освіти районної державної адміністрації       (Книш В.Л.) подати до 7 квітня 2017 року у виконавчий апарат районної ради кандидатуру для відзначення Премією Верховної Ради України з метою подальшого розгляду відповідного клопотання з відомостями про досягнення кандидата на постійній комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                І.В.Дерлюк