ПРОТОКОЛ №16

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №16

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

                                                                                         від 01 листопада 2017 року

 

Склад комісії: 6 депутатів

Присутні: 4 депутати: Дерлюк Ігор Васильович, Петрук Віталій Євгенович, Чилей Інна Петрівна, Ващук Роман Іванович

Відсутній: Давидюк Світлана Оверківна, Лановий Роман Володимирович

 

Запрошені:

 

Карпюк Людмила Мойсеївна

 

 

– начальник  служби  у  справах дітей районної державної адміністрації

Тараканов Олександр Олександрович

 

– начальник сектору превенції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області 

Павлюк Зоряна Ростиславівна

 

– старший інспектор ювінальної превенції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області 

Лісовецька Лариса Миколаївна

 

– директор районного центру соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді

Бугайчук Микола Адамович

 

– директор Маневицької  музичної  школи

Солов’янчик Любов Анатоліївна

 

– директор централізованої бібліотечної системи

Книш Валентина Леонтіївна

 

– начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Турик Віктор Андрійович

 

– начальник організаційного відділу районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про заходи щодо забезпечення прав дітей в районі, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі (розглядається спільно з постійною комісією районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи).

Інформують:

Карпюк Людмила Мойсеївна – начальник  служби  у  справах дітей районної державної адміністрації;

Тараканов Олександр Олександрович – начальник сектору превенції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області;

Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

  1. Про проект рішення районної ради «Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації».

Інформує: Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

  1. Про проект рішення районної ради «Про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Новосілки».

Інформує: Книш Валентина Леонтіївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

  1. Про проект рішення районної ради «Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району».

Інформує: Солов’янчик Любов Анатоліївна – – директор централізованої бібліотечної системи.

  1. Про виконання Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у Маневицькій дитячій музичній школі.

Інформує: Бугайчук Микола Адамович – директор Маневицької  музичної  школи.

  1. Про лист першого заступника голови обласної ради О.В.Пирожика від 18.09.2017 №1706/29/2-17 «Про запит депутата обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області».

Інформує: Турик Віктор Андрійович – начальник організаційного відділу районної ради.

 

 

 

  1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Карпюк Л.М., начальника сектору превенції Маневицького відділу ГУНП у Волинській області Тараканова О.О. "Про заходи щодо забезпечення прав дітей в районі, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі".

В и с т у п и л и: депутати районної ради  Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., Ващук Р.І., Дерлюк І.В., Петрук В.Є., начальник відділу освіти райдержадміністрації Книш В.Л., директор  районного центру соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді Лісовецька Л.М.

В и р і ш и л и: Доповнити проект рішення постійної комісії рекомендаціями наступного змісту:

"- Маневицькому ВП ГУНП України у Волинській області (Близнюк А.Л.) систематично інформувати населення району через газету "Нова доба" про стан забезпечення прав дітей в районі, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі, в тому числі про факти притягнення до відповідальності за відповідні правопорушення.

-  Прилісненській сільській, Колківській селищній радам організувати та в подальшому забезпечувати діяльність гуртків з оновленням відповідної матеріальної бази для підвищення ефективності їх роботи, а також максимально залучати до роботи в них дітей, схильних до вчинення протиправних дій.

- Управлінню Держпраці у Волинській області (Стасько Р.Б.) в межах наданих повноважень здійснити перевірку дотримання норм чинного законодавства в частині офіційного працевлаштування та оплати праці (в тому числі за роботу у нічний час) працівників торгово-розважальних закладів, що здійснюють діяльність на території району в нічний час.

-  Інформацію про хід виконання цього рішення заслухати у ІІ кварталі 2018 року".

 Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з внесеними рекомендаціями:

 "за" – 4 депутати (одноголосно).

В и р і ш и л и: Рішення №16/1 прийняти (додається).

 

2. С л у х а л и:  інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. „Про проект рішення районної ради „Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації”.

В и с т у п и л и: Ващук Р.І., Дерлюк І.В., які запропонували пункт 2.1.3. проекту рішення районної ради „Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації” викласти у наступній редакції: «до 01 січня 2018 року спільно з Прилісненською сільською та Колківською селищною радами налагодити співпрацю щодо залучення учнівської молоді до навчання у творчих об’єднаннях на базі Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, Маневицької дитячої юнацької спортивної школи та участі у районних масових заходах».

 Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з внесеними рекомендаціями:

 "за" – 4 депутати (одноголосно).

В и р і ш и л и: Рішення №16/2 прийняти (додається).

 

3. С л у х а л и:  інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. „Про проект рішення районної ради „Про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Новосілки”.

В и р і ш и л и: Рішення №16/3 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

4. С л у х а л и:  інформацію директор централізованої бібліотечної системи Солов’янчик Л.А. „Про проект рішення районної ради „Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району”.

В и с т у п и л и: Ващук Р.І., Дерлюк І.В., які запропонували:

- рекомендувати районній раді доповнити проект рішення районної ради „Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району” пунктом 2.2.4. у наступній редакції: «вивчити питання щодо відкриття мережі пунктів видачі літератури у населених пунктах району, де відсутні бібліотечні заклади для дітей»;

- розглянути питання „Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району” в порядку контролю на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму у І півріччі 2018 року.

 Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з внесеними рекомендаціями:

 "за" – 4 депутати (одноголосно).

В и р і ш и л и: Рішення №16/4 прийняти (додається).

 

5. С л у х а л и:  інформацію директор Маневицької  музичної  школи Бугайчука М.А. „Про виконання Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у Маневицькій дитячій музичній школі”.

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В.

В и р і ш и л и: Рішення №16/5 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

6. С л у х а л и:  інформацію начальника організаційного відділу районної ради Турика В.А. „Про лист першого заступника голови обласної ради О.В.Пирожика від 18.09.2017 №1706/29/2-17 «Про запит депутата обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області”.

В и р і ш и л и: Рішення №16/6 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

 

 

Заступник голови комісії                           І.В.Дерлюк

 

Секретар комісії                                                                                      І.П.Чилей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/1

 

 

Про заходи щодо забезпечення прав дітей

в районі, профілактики дитячої бездоглядності

та правопорушень у дитячому середовищі

 

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснюються відповідні заходи, спрямовані на соціальний захист дітей в районі. Як свідчать статистичні  показники рівень дитячої бездоглядності в районі дещо знизився: якщо у 2014 році на обліку дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах було 92 дитини, то у 2017 – 78. Зменшився і рівень сирітства в районі: впродовж 3 років кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зменшилася на 18 %, в тому числі соціальне сирітство знизилось  на 23%. Протягом 2014-2017 років відсоток влаштування дітей в сімейні форми зріс на 21%.

Протягом 2014-2017 років діти з Маневицького району в інтернатні заклади області  не влаштовувались.

За даними ІІПС „Армор” ГУНП України у Волинській області протягом  2017 року зафіксовано 4 злочини,  скоєні неповнолітніми (у 2014 році – за аналогічний період – 7).

На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 78 дітей, які проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. 

Протягом 2017 року здійснено 119 обстежень умов проживання дітей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. За результатами обстежень на районний відділ поліції направлено 10 подань про притягнення батьків до адміністративної відповідальності, позбавлено батьківських прав 4 батьків, сиротами стали 5 дітей.

Однак дитяча безпритульність та бездоглядність залишається гострою проблемою району.  Також турбує той факт, що є негативна тенденція зростання випадків насилля та жорстокого поводження з дітьми.

З огляду на зазначене та з метою поліпшення роботи із захисту прав  та законних інтересів дітей, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень  у дитячому середовищі, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Карпюк Л.М., начальника сектору превенції Маневицького відділу ГУНП у Волинській області Тараканова О.О. взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати:

2.1. Службі у справах дітей райдержадміністрації  (Л.М.Карпюк):

2.1.1. продовжувати оперативний обмін інформацією з виконкомами сільських та селищних рад, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про дітей, які виховуються у сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, які зазнали жорстокого поводження, дітей, які залишились без батьківського піклування, життю та здоров’ю яких загрожує небезпека;

2.1.2. забезпечувати надання органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань  захисту дітей, запобіганню вчиненню дітьми правопорушень;

2.1.3. забезпечувати неухильне виконання вимог законодавства щодо соціально-правового захисту дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема своєчасного виявлення таких дітей, надання їм відповідного статусу, захисту особистих, майнових і житлових прав таких дітей;

2.1.4. проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу  щодо підвищення поінформованості населення з питань усиновлення громадянами України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийняття таких дітей на виховання під опіку (піклування), створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

2.1.5. здійснювати організацію роботи по проведенню профілактичних рейдів з метою здійснення контролю за дотриманням культурно-розважальними закладами, комп’ютерними клубами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, правил торгівлі в частині продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності.

2.2. Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Л.М.Лісовецька):

2.2.1. забезпечувати раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги;

2.2.2. забезпечувати здійснення ефективного соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, та соціального супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;

2.2.3. проводити соціальну рекламну та роз’яснювальну роботу з метою пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

2.2.4. спрямовувати свою діяльність на підтримку стабільності родин з дітьми, які мають певні ризики (відсутність одного з батьків, малозабезпеченість, безробіття), або хтось із членів сім’ї має ризики (алкоголізм, наркоманія, ВІЛ-інфекція);

2.2.5. забезпечувати співпрацю з благодійними та громадськими  організаціями у розв’язанні актуальних соціальних проблем сімей та дітей, сприяти волонтерській діяльності у сфері надання соціальних послуг.

2.3. Відділу освіти райдержадміністрації (В.Л.Книш):

2.3.1. забезпечувати належне виконання вимог законодавства в частині організації роботи з ранньої профілактики правопорушень у навчальних закладах; здійснювати профілактичні заходи щодо попередження алкогольної  залежності, токсикоманії, наркоманії серед учнівської молоді, запобігання конфліктним ситуаціям в учнівському колективі, жорстокості та насиллю над дітьми;

2.3.2. проводити роботу щодо оновлення матеріальної бази мережі гуртків, підвищення ефективності їх роботи та максимального залучення до роботи в них дітей, схильних до вчинення протиправних дій;

2.3.3. забезпечувати проведення Тижнів, Місячників, Декад правових знань, тематичних уроків права із залученням працівників правоохоронних органів з метою недопущення втягнення неповнолітніх в злочинну або іншу антигромадську діяльність;

2.3.4. вжити заходів щодо підвищення рівня психолого-педагогічного супроводу учнів  загальноосвітніх  навчальних  закладів  з „групи ризику";

2.3.5. вживати заходів щодо виявлення і припинення фактів жорсткого поводження з дітьми у навчальних закладах, щодо організації роботи з батьками з метою недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях.

2.4. Виконкомам сільських та селищних рад:

2.4.1. постійно  здійснювати контроль за дотриманням режиму роботи культурно-розважальних закладів, комп’ютерних клубів та закладів торгівлі на території сільської чи селищної ради, за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, а також систематично проводити рейди-перевірки з метою виявлення фактів продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім;

2.4.2. забезпечувати інформування  служби у справах дітей про виявлені сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах через: ухилення від виконання батьківських обов’язків щодо догляду та виховання; наявність у батьків тривалої хвороби, через яку вони не можуть виконувати належним чином батьківські обов’язки, виявлення насильства, жорстокого поводження з дитиною або існування реальної загрози його вчинення;

2.4.3. при безпосередній загрозі життю і здоров’ю дитини, протягом одного дня приймати рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, що їх замінюють, повідомляти про це службу у справах дітей райдержадміністрації;

2.4.4.  у зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду провести у листопаді-грудні цього року обстеження умов проживання дітей у функціонально неспроможних сім’ях. У разі виявлення обставин, що загрожують життю та здоров’ю дітей – терміново повідомляти службу у справах дітей райдержадміністрації;

2.4.5.  продовжувати ведення соціального квартирного обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

 2.5.  Маневицькому ВП ГУНП України у Волинській області (А.Л.Близнюк):

2.5.1. систематично проводити профілактичні рейди з метою здійснення контролю за дотриманням культурно-розважальними закладами, комп’ютерними клубами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, правил торгівлі в частині продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності;

2.5.2. посилити роботу з протидії домашньому насильству, жорстокого поводження з дітьми або існування реальної загрози його вчиненню;

2.5.3.  налагодити співпрацю з педагогічними колективами та відділом освіти райдержадміністрації  щодо проведення індивідуальної та групової роботи з школярами делінквентної та девіантної поведінки, попередження агресії, насилля, булінгу в учнівському середовищі;

2.5.4. систематично інформувати населення району через газету "Нова доба" про стан забезпечення прав дітей в районі, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі, в тому числі про факти притягнення до відповідальності за відповідні правопорушення.

2.6. Прилісненській сільській, Колківській селищній радам організувати та в подальшому забезпечувати діяльність гуртків з оновленням відповідної матеріальної бази для підвищення ефективності їх роботи, а також максимально залучати до роботи в них дітей, схильних до вчинення протиправних дій.

2.7. Управлінню Держпраці у Волинській області (Стасько Р.Б.) в межах наданих повноважень здійснити перевірку дотримання норм чинного законодавства в частині офіційного працевлаштування та оплати праці (в тому числі за роботу у нічний час) працівників торгово-розважальних закладів, що здійснюють діяльність на території району в нічний час.

3. Інформацію про хід виконання цього рішення заслухати у ІІ кварталі 2018 року.

 

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/2

                                                                                                      

Про проект рішення районної ради

«Про результати роботи та перспективи

розвитку позашкільної освіти в умовах

децентралізації»

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. взяти до відома.

2. Рекомендувати районній раді:

2.1. викласти пункт 2.1.3. проекту рішення районної ради „Про результати роботи та перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації” викласти у наступній редакції: „до 01 січня 2018 року спільно з Прилісненською сільською та Колківською селищною радами налагодити співпрацю щодо залучення учнівської молоді до навчання у творчих об’єднаннях на базі Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, Маневицької дитячої юнацької спортивної школи та участі у районних масових заходах”

2.2. підтримати проект рішення з урахуванням висловлених комісією пропозицій.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/3

                                                                                                      

Про проект рішення районної ради

«Про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

с. Новосілки»

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Новосілки”.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/4

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

«Про роботу районної централізованої

бібліотечної системи щодо обслуговування

сільських жителів району»

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію директора централізованої бібліотечної системи Солов’янчик Л.А., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію директора централізованої бібліотечної системи Солов’янчик Л.А. взяти до відома.

2. 2. Рекомендувати районній раді:

2.1. доповнити проект рішення районної ради „Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району” пунктом 2.2.4. у наступній редакції: „вивчити питання щодо відкриття мережі пунктів видачі літератури у населених пунктах району, де відсутні бібліотечні заклади”;

2.2. підтримати проект рішення з урахуванням висловлених комісією пропозицій.

3. Розглянути питання „Про роботу районної централізованої бібліотечної системи щодо обслуговування сільських жителів району” в порядку контролю на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму у І півріччі 2018 року.

 

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/5

                                                                                                       

Про виконання типових навчальних планів

початкових спеціалізованих мистецьких

навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)

в Маневицькій ДМШ

 

      Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію директора Маневицької  музичної  школи Бугайчука М.А., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

         1. Інформацію директора Маневицької  музичної  школи Бугайчука М.А. взяти до відома.

 2. Рекомендувати:

2.1. директору Маневицької дитячої музичної школи Бугайчуку М.А провести заходи щодо належного кадрового забезпечення викладачами ДМШ для виконання типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

2.2. начальнику відділу культури райдержадміністрації Дерлюку І.В. передбачити додаткове фінансування Маневицької дитячої музичної школи для виконання типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) за умови відповідного кадрового забезпечення викладачами.

      3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації А. І. Бурака та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 01.11.2017 № 16/6

                                                                                                       

Про лист першого заступника голови

обласної ради О.В.Пирожика від 18.09.2017

№1706/29/2-17 «Про запит депутата обласної

ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів,

спрямованих на розвиток футболу у Волинській області»

 

              Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника організаційного відділу районної ради  В.А.Турика, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника організаційного відділу районної ради  В.А.Турика взяти до відома.

          2. Рекомендувати районній державній адміністрації (Линдюк А.О.):

         2.1. розробити цільову програму розвитку футболу у Маневицькому районі та забезпечити її виконання;

         2.2. забезпечити проведення районного етапу Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»;

         2.3. спільно з селищними та сільськими радами:

         2.3.1. передбачити в районному та місцевих бюджетах кошти на розвиток футболу як виду спорту;

         2.3.2. створити належні умови для розвитку футболу, в тому числі провести благоустрій та модернізацію діючих об’єктів спортивної інфраструктури.

3. Розглянути питання „Про розвиток футболу у Маневицькому районі” в порядку контролю на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму у першому півріччі 2018 року.

 

Заступник голови комісії                                                                      І.В.Дерлюк