ПРОТОКОЛ №20

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №20

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 26 березня 2018 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 5 депутатів: Базарнова Аліна Володимирівна, Зімич Сергій Дмитрович, Снітко В’ячеслав Миколайович, Туревич Олександр Іванович, Шкода Олександр Сергійович.

 

Запрошені:

 

Савчук Надія Іванівна

 

начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

Клімчук Валерій Петрович

 

начальника Маневицького РВ УДСНС України у  Волинській області

 

Рудись Федір Сергійович

 

завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник А. М., голова райдержадміністрації Линдюк А.О., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік".

Інформує: Мельник А.М. – голова районної ради.

 

2. Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік".

Інформує: Линдюк А.О. – голова районної державної адміністрації.

 

3. Про проект рішення районної ради "Про Програму економічного і соціального розвитку на 2018 рік".

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.

 

4. "Про хід виконання районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.07.2016 № 11/2".

Інформує: Клімчук В.П. – начальника Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області.

 

5. "Про хід виконання районної Програми створення і використання місцевого матеріально резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках, затвердженої рішенням районної ради від 20.04.2016 №8/4".

Інформує: Рудись Ф.С. – завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи.

 

6. Про рішення районної ради "Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

Інформує: Базарнова А.В. – голова постійної комісії.

 

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови районної ради А.М. Мельника "Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради                      Базарнова А.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію голови районної державної адміністрації А.О. Линдюка "Про звіт голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Снітко В.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Н.І. Савчук

"Про проект рішення районної ради "Про Програму економічного і соціального розвитку на 2018 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради                      Базарнова А.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/3 (додається).

 

 

Після перерви в роботі  засідання постійної комісії беруть участь 4 депутати: Базарнова Аліна Володимирівна, Зімич Сергій Дмитрович, Снітко В’ячеслав Миколайович, Шкода Олександр Сергійович.

 

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника Маневицького РВ УДСНС України у  Волинській області В.П. Клімчука "Про хід виконання районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.07.2016 № 11/2".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова, А.В., Снітко В.М., Шкода О.С.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція: Доручити виконавчому апарату районної ради звернутися з письмовим клопотанням до директора державного підприємства "Маневицьке лісове господарство" Радіона В.О. щодо затвердження графіка чергування пожежного автомобіля в осінньо-зимовий період на 2018-2019 роки для оперативного реагування на всі види надзвичайних ситуацій (пожеж) в селищі Маневичі.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Рудися Ф.С. "Про хід виконання районної Програми створення і використання місцевого матеріально резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках, затвердженої рішенням районної ради від 20.04.2016 №8/4".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Зімич С.Д.,Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про рішення районної ради "Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Зімич С.Д.,Снітко В.М., Шкода О.С.,начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція:

- Включити до складу ліквідаційної комісії КП ТРК "Бурштиновий шлях" депутата районної ради Зімича С.Д., оскільки контроль за виконанням Програми підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" на 2015-2017 роки покладено на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації;

- Доручити виконавчому апарату районної ради повторно направити клопотанням до Володимерецької районної ради щодо надання інформації про виконання Програми підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" на 2015-2017 роки.

 

Депутат районної ради Зімича С.Д.:

Пропозиція:

Включити до складу ліквідаційної комісії КП ТРК "Бурштиновий шлях" радника з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В.

 

Депутат районної ради Шкоди О.С.:

Пропозиція:

Включити до складу ліквідаційної комісії КП ТРК "Бурштиновий шлях" голову районної ради Мельника А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії з врахуванням запропонованих пропозицій:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №20/6 (додається).

 

 

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

 

Секретар комісії

О.С. Шкода

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/1                                                                               ПРОЕКТ

                                                                                        

Про проект рішення районної ради "Про звіт

голови районної ради Мельника Анатолія

Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши звіт голови районної ради                     Мельника А.М., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Звіт голови районної ради Мельника А.М. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік".

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік взяти до відома, прийнявши відповідне рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/2                                                                               ПРОЕКТ

                                                                                        

Про проект рішення районної ради "Про звіт

голови районної державної адміністрації Андрія

Олександровича Линдюка  по  виконанню

Програми економічного і соціального розвитку

району та делегованих повноважень за 2017 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про звіт голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік".

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік  взяти до відома, прийнявши відповідне рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/3                                                                              ПРОЕКТ

                                                                                         

Про проект рішення районної ради

"Про Програму економічного і соціального

розвитку Маневицького району на 2018 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. про проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік".

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/4                                                                               ПРОЕКТ

                                                                                         

"Про хід виконання районної Програми забезпечення

пожежної безпеки на 2016-2020 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 26.07.2016 №11/2"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника Маневицького РВ УДСНС України у  Волинській області Клімчука В.П. "Про хід виконання районної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.07.2016 №11/2", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника Маневицького РВ УДСНС України у  Волинській області Клімчука В. П. "Про хід виконання районної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.07.2016 №11/2" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати виконавцям продовжити виконання Програми в повному обсязі.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/5                                                                               ПРОЕКТ

                                                                                        

"Про хід виконання районної Програми

створення і використання місцевого матеріально

резерву для здійснення заходів, спрямованих

на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних

ситуацій та надання термінової допомоги

постраждалому населенню у 2016-2020 роках,

затвердженої рішенням районної ради 20.04.2016 № 8/4"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Рудися Ф.С "Про хід виконання районної Програми створення і використання місцевого матеріально резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках, затвердженої рішенням районної ради від 20.04.2016 №8/4", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Рудися Ф.С "Про хід виконання районної Програми створення і використання місцевого матеріально резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках, затвердженої рішенням районної ради від 20.04.2016 №8/4" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати виконавцям продовжити виконання Програми в повному обсязі.

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26.03.2018  №20/6                                                                              ПРОЕКТ

                                                                                        

Про проект рішення районної ради

"Про вихід Маневицької районної ради

зі складу співзасновників та ліквідацію

комунального підприємства "Телерадіокомпанія

"Бурштиновий шлях" Володимирецької районної

ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної

ради Волинської області та Кузнецовської міської

ради Рівненської області"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

         1. Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. взяти до відома.

 

         2. Рекомендувати районній раді включити до складу ліквідаційної комісії КП ТРК "Бурштиновий шлях" наступних представників від Маневицької районної ради:

         - Зімича Сергія Дмитровича – депутата Маневицької районної ради;

         - Регешук Ніну Василівну – радника з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

         - Мельника Анатолія Миколайовича – голову Маневицької районної ради.

 

3. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

 

4. Рекомендувати  голові районної ради внести на сесію ради проект рішення із запропонованими у частині 2 цього рішення кандидатами до складу ліквідаційної комісії КП ТРК "Бурштиновий шлях".

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова