ПРОТОКОЛ №21

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №21

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 15 травня 2018 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 4 депутатів:  Базарнова Аліна Володимирівна

Зімич Сергій Дмитрович

Снітко В’ячеслав Миколайович

Шкода Олександр Сергійович

 

Запрошені:

 

Савчук Надія Іванівна

 

начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

Слісарчук Надія Олександрівна

 

  •  

депутат Маневицької районної ради сьомого скликання

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович та начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про організацію роботи щодо своєчасності подання суб’єктами декларування електронних декларацій та дотримання антикорупційного законодавства України.

Інформує: Базанова А.В. – голова постійної комісії; Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

 

2. Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2018 році".

Інформує: Базарнова А.В. – голова постійної комісії.

 

3."Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 № 22/4".

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. про подання Маневицької місцевої прокуратури від 03.05.2018 за № 36-1115вих-18 та № 36-1116вих-18 щодо недопущення в майбутньому порушення Закону України "Про запобігання корупції". Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., відповідального за реалізацію антикорупційного законодавства у районній раді про виконання заходів на 2017-2018 роки.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Снітко В.М., Слісарчук Н.О., Шкода О.С. та начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:  Прийняти  рішення  №21/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2018 році".

 

Депутати районної ради обговорили кандидатури Ланового Олександра Володимировича та Ясюка Миколи Андрійовича до висунення на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2018 році. В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Зімич С.Д., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб підтримати кандидатуру Ланового Олександра Володимировича, настоятеля Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтера та капелана, вчителя основ християнської етики і природознавства Оконської ЗОШ І-ІІІ ступенів на подання для присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2018 році:

 

"за" – 3 депутати    

"проти" – 0 депутатів   

"не голосували" – 1 депутат

 

В И Р І Ш И Л И:  Прийняти  рішення  №21/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Н.І. Савчук

"Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 № 22/4".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради                      Базарнова А.В., голова районної ради Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №21/3 (додається).

 

 

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

 

Секретар комісії

О.С. Шкода

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2018 № 21/1                                                                                  ПРОЕКТ

 

Про організацію роботи щодо своєчасності

подання суб’єктами декларування електронних

декларацій та дотримання антикорупційного

законодавства України

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження голови районної ради від 20 грудня 2017 року № 58-р "Про організацію роботи щодо своєчасності подання суб’єктами декларування електронних декларацій", розглянувши подання Маневицької місцевої прокуратури від 03 травня 2018 року № 36-1115вих-18 та № 36-1116вих-18 (в порядку частини 3 статті 65 Закону України "Про запобігання корупції"), зважаючи на те, що адміністративні правопорушення частини 1 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції", а саме несвоєчасне подання електронних декларацій за звітний період 2016 року, аналізуючи результати перевірки факту подання електронних декларацій шляхом пошуку та перегляду інформації в публічній частині Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Ноціонального агентства з питань запобігання корупції (http://public.nazk.gov.ua/ ), а саме своєчасності подання електронних декларацій  суб’єктами декларування у 2018 році за звітний період 2017 року, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. щодо своєчасності подання суб’єктами декларування електронних декларацій та дотримання антикорупційного законодавства України, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію  голови постійної комісії Базарнової А.В. про подання Маневицької місцевої прокуратури від 03 травня 2018 року за № 36-1115вих-18 та № 36-1116вих-18 взяти до відома.

 

2. Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. про організацію роботи щодо своєчасності подання суб’єктами декларування електронних декларацій та дотримання антикорупційного законодавства України взяти до відома.

 

3. Враховуючи вжиті на кінець 2017 початку 2018 років заходи, визначені у розпорядженні голови районної ради від 20 грудня 2017 року № 58-р, рекомендувати голові районної ради Мельнику А.М. забезпечити організацію роботи щодо:

3.1. дотримання антикорупційного законодавства України;

3.2. проведення семінарів та навчань для депутатів районної ради і посадових осіб органів місцевого самоврядування про застосування Закону України "Про запобігання корупції" (за потреби);

3.3. інформування депутатів районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування про порядок уникнення конфлікту інтересів на пленарних засіданнях районної ради, відповідно до розділу V Закону України "Про запобігання корупції";

3.4. опублікування актуальних інформаційних матеріалів в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті районної ради (режим доступу: http://www.manrayrada.gov.ua ) щодо роз’яснень та нововведень до чинного антикорупційного законодавства України.

 

4. Рекомендувати начальникові відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуну І.М.:

4.1. продовжувати роботу по виконанню заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та  забезпеченню дотримання чинного антикорупційного законодавства України;

4.2. брати участь у семінарах, навчаннях і тренінгах щодо подання суб’єктами декларування електронних декларацій за відповідний звітний період та застосування антикорупційного законодавства.

 

          5. Доручити голові постійної комісії Базарновій А.В. проінформувати депутатів районної ради на черговій сесії районної ради про декларування за звітний період 2017 року та дотримання антикорупційного законодавства України.

 

 

 

Голова комісії                                                                             А.В. Базарнова

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2018 № 21/2                                                                                    ПРОЕКТ

 

Про подання на присвоєння звання

"Почесний громадянин

Маневицького району у 2018 році"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2018 році", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2018 році" взяти до відома.

 

2. Підтримати пропозицію депутатів постійної комісії районної ради щодо подання для присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2018 році кандидатуру ЛАНОВОГО Олександра Володимировича, настоятеля Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтера та капелана, вчителя основ християнської етики і природознавства Оконської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

3. Внести кандидатуру для розгляду до районної ради.

 

4. Рекомендувати виконавчому апарату районної ради при розгляді питання радою підготувати і надати депутатам районної ради матеріали щодо особистого вкладу кандидатів у розвиток району.

 

 

 

Голова комісії                                                                         А.В. Базарнова


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2018 № 21/3                                                                                  ПРОЕКТ

 

Про проект рішення районної ради

"Про хід виконання Стратегічного плану

сталого розвитку Маневицького району

на 2009-2019 роки"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Савчук Н.І. "Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Савчук Надії Іванівни "Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                            А.В. Базарнова