ПРОТОКОЛ №21

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №21

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                        від 30 травня 2018 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні  3 депутати: Смокович Яків Феодосійович, Байцим Галина Василівна, Прокопчук Наталія Василівна.

 

Запрошені:

Бідун Ігор Миколайович – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Марчук Вікторія Василівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про проект рішення районної ради "Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформує: Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького РЦПМСД

 

2. Про лист управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 11.05.2018 №1481/01-05/2-18 щодо можливості здійснення у перспективі виплат компенсації за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення з радіоактивно забрудненої території.

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

3. Про запит депутата Маневицької районної ради Слісарчук Н.О. щодо забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету.

Інформує:  Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. "Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Прокопчук Н.В., Байцим Г.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф.:

Пропозиція: внести до проекту рішення ради наступні зміни: частини 3-6 запропонованого проекту рішення замінити частинами 3-9 наступного змісту:

"3. Припинити трудові відносини (розірвати контракт) з головним лікарем Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Людмилою Йосипівною з ------ .

4. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади – головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" відповідно до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я".

5. Доручити голові районної ради Мельнику А.М. забезпечити організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

6. Призначити з -------- 2018 року виконуючим обов’язки головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" -------------- , тимчасово, на період до призначення на контрактній основі за результатами проведеного конкурсу головного лікаря вищезазначеного підприємства з правом першого підпису у фінансових документах.

7. Доручити в.о. головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" ----- :

7.1. забезпечити державну реєстрацію створеного комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" як юридичної особи в порядку, визначеному законодавством;

7.2. забезпечити підготовку відповідної документації до функціонування комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

8. Після реєстрації комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району та з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з урахуванням запропонованих головою постійної комісії                  Смоковичем Я.Ф. змін :

"за" – 2 депутати:

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО (проект рішення додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. "Про лист управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 11.05.2018 №1481/01-05/2-18 щодо можливості здійснення у перспективі виплат компенсації за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення з радіоактивно забрудненої території".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Прокопчук Н.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №21/1 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И:   Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. "Про запит депутата Маневицької районної ради Слісарчук Н.О. щодо забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету" (питання розглядалося з безпосереднім відвідуванням лікарських амбулаторій у наступник населених пунктах: Маневичі, Цміни, Старий Чорторийськ, Чорниж, Колки, Четвертня, Боровичі).

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Прокопчук Н.В., Байцим Г.В.,  головний лікар Маневицького РЦПМСД Сидорук Л.Й., завідувачі та працівники районних амбулаторій загальної практики-сімейної медицини.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з наступним доповненням: "Доручити голові постійної комісії Смоковичу Я.Ф. довести до відома депутатів на пленарному засіданні ради узагальнену інформацію про забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету":

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №21/2 (додається).

 

 

 

Голова комісії                                                                     Я.Ф. Смокович

Секретар комісії                                                            Н.В. Прокопчук

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.05.2018 № 21/1                                                                                      

                                                                                              

 

Про лист управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 11.05.2018 №1481/01-05/2-18 щодо можливості здійснення у перспективі виплат компенсації за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення з радіоактивно забрудненої території

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", зважаючи на обмежений фінансовий ресурс районного бюджету, враховуючи той факт, що не забезпечуються щороку видатки районного бюджету по захищених статтях,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

 

2. Вважати за недоцільне здійснювати у перспективі виплати жителям району компенсації за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення з радіоактивно забрудненої території за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 

3. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати департамент соціального захисту облдержадміністрації про позицію депутатів комісії, викладену у цьому рішенні.

 

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович

       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                      

від  30.05.2018 №21/2                                                                                     

 

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Слісарчук Н.О. щодо забезпечення

робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною

технікою та доступом до Інтернету

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф., завідувачів районних амбулаторій загальної практики-сімейної медицини,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф., завідувачів районних амбулаторій загальної практики-сімейної медицини взяти до відома.

 

2. Рекомендувати головному лікарю Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.:

2.1. забезпечувати раціональне та цільове використання наявного комп’ютерного обладнання для ефективної роботи амбулаторій загальної практики-сімейної медицини;

2.2. вжити заходів по забезпеченню робочих місць лікарів в амбулаторіях необхідною комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету.

 

3. Доручити голові постійної комісії Смоковичу Я.Ф. довести до відома депутатів на пленарному засіданні ради узагальнену інформацію про забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету.

 

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович