ПРОТОКОЛ №22

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №22

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 20.06.2018 року

 

 

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  6 депутатів

Зінчук Петро Романович, Негодюк Віктор Петрович, Бабік Сергій Андрійович, Поторась Володимир Іванович, Тимчук Руслан Володимирович, Радіон Володимир Олександрович

 

    Запрошені:  

 

 

І.М.Киричик

-

директор ДП «Волиньторф»

А.І.Бурак

-

перший заступник голови райдержадміністрації

 

В роботі комісії бере участь голова районної ради Мельник А.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф».

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію директора ДП «Волиньторф» І.М.Киричика Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф» (текст звернення додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, які запропонував:

1) додатково спрямувати Звернення до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та народних  депутатів України від Волинської області.

2) проект рішення доповнити частиною наступного змісту: «3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Маневицької районної ради Мельника А.М. У випадку не врахування позиції районної ради проінформувати депутатів ради на позачерговій сесії районної ради».

3) у тексті звернення речення «Всього до державних бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн.» замінити на «Всього до Державного та місцевих бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн.».

4) останнє речення Звернення викласти у такій редакцї «Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Маневицької районної ради, звертаємося до Вас – виключити ДП "Волиньторф" з переліку підприємств, що підлягають приватизації та негайно вирішити законодавчі проблеми торфовидобувної галузі та до врегулювання проблем торфодобувної галузі на державному рівні не розглядати питання приватизації».

 

Мельник А.М., голова районної ради, який запропонував звернутися також до районних рад Волинської області з пропозицією підтримати вищезазначене Звернення депутатів Маневицької районної ради.

 

                 Негодюк В.П., Поторась В.І., Бабік С.А., Радіон В.О., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованими доповненнями.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованими доповненнями:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №22/1 (додається).

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк


 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 20.06.2018 №22/1      

 

 

Про проект рішення районної ради «Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДП «Волиньторф» І.М.Киричика «Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію директора ДП «Волиньторф» І.М.Киричика «Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської  області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф» взяти  до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради, а районній раді рекомендувати прийняти проект рішення та підтримати Звернення з наступними доповненнями:

          2.1. спрямувати Звернення до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та народних  депутатів України від Волинської області;

          2.2. проект рішення доповнити частиною наступного змісту: «3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Маневицької районної ради Мельника А.М. У випадку не врахування позиції районної ради проінформувати депутатів ради на позачерговій сесії районної ради»;

          2.3. у тексті звернення речення «Всього до державних бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн.» замінити на «Всього до Державного та місцевих бюджетів усіх рівнів у вигляді податків і зборів сплачено майже 30 млн.грн.»;

          2.4. останнє речення Звернення викласти у такій редакцї «Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Маневицької районної ради, звертаємося до Вас – виключити ДП "Волиньторф" з переліку підприємств, що підлягають приватизації та негайно вирішити законодавчі проблеми торфовидобувної галузі та до врегулювання проблем торфодобувної галузі на державному рівні не розглядати питання приватизації»;

          2.5. звернутися до районних рад Волинської області з пропозицією підтримати вищезазначене Звернення депутатів Маневицької районної ради.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк