ПРОТОКОЛ №23

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №23

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                        від 01 серпня 2018 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні  3 депутати: Смокович Яків Феодосійович, Байцим Галина Василівна, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Бідун Ігор Миколайович – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

В роботі засідання бере участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про представників від органу управління до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформує:  Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

2. Про проект рішення районної ради "Про підтримку Звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти і медицини".

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії районної ради Смоковича Я.Ф. "Про представників від органу управління до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Байцим Г.В., Снітко В.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Музичук С.В., голова ради Мельник А.М.

 

Голова районної ради Мельник А.М. запропонував включити до складу  конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" депутата районної ради                       Смоковича Я.Ф., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф. довів до відома присутніх, що найближчим часом протягом тривалого періоду він перебуватиме за межами району, через що не зможе забезпечити свою участь та роботу в засіданнях.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф. запропонував включити до складу конкурсної комісії голову ради Мельника А.М.

 

Голова районної ради Мельник А.М. зауважив, що він приймає розпорядження про загальний склад конкурсної комісії, а тому можуть виникнути питання щодо конфлікту інтересів.

 

Депутат районної ради Снітко В.В. запропонував включити до складу конкурсної комісії начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Музичук С.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб погодити кандидатури наступних осіб для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги": Бегаля  Олега Петровича – головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні; Бідуна Ігоря Миколайовича – начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради; Музичук Світлани Василівни – начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради; та рекомендувати  голові районної ради Мельнику А.М. при формуванні конкурсної комісії з проведення вищезазначеного конкурсу на заміщення вакантної посади врахувати рекомендації комісії.

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. "Про

проект рішення районної ради "Про підтримку Звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти і медицини".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Музичук С.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/2 (додається).

 

 

Голова комісії                                                                     Я.Ф. Смокович

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  01.08.2018 № 23/1                                                                                      

 

Про представників від органу управління до

складу  комісії  з  проведення  конкурсу

на заміщення вакантної посади головного

лікаря комунального підприємства "Маневицький

районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії районної ради Смоковича Я.Ф. та пропозиції, висловлені головою ради Мельником А.М., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Погодити кандидатури наступних осіб для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги":

 

– Бегаль Олег Петрович – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні (за згодою);

– Бідун Ігор Миколайович – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

– Музичук Світлана Василівна – начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради.

 

2. Рекомендувати  голові районної ради Мельнику А.М. при формуванні конкурсної комісії з проведення вищезазначеного конкурсу на заміщення вакантної посади врахувати рекомендації комісії, викладені у частині 1 цього рішення.

 

 

Голова комісії                                                                  Я.Ф.Смокович

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  01.08.2018 № 23/2                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради "Про

підтримку Звернення  депутатів Тальнівської 

районної  ради  Черкаської області до Верховної Ради

України, Кабінету Міністрів  України, народних депутатів

України Бобобва Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. 

щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про підтримку Звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти і медицини".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1.  голові районної ради внести проект рішення для розгляду на пленарне засідання ради;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                  Я.Ф.Смокович