ПРОТОКОЛ №25

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №25

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 23.11.2018 року

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  5 депутатів

Негодюк Віктор Петрович, Зінчук Петро Романович, Бабік Сергій Андрійович, Тимчук Руслан Володимирович, Ольховік Володимир Володимирович

 

    Запрошені:  

 

 

Пиріг Андрій Степанович

 

-

директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Уволинської облдержадміністрації

Кінах Михайло Іванович

-

перший заступник начальника Служби автомобільних доріг  у Волинській області

Конончук Віталій Антонович

-

начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Нерубайло Наталія Юріївна

-

головний спеціаліст сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

Савчук Надія Іванівна

-

начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Пацаманюк Микола Іванович

 

заступник начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Гаврилюк Віктор Прокопович

-

начальник філії „Маневицька ДЕД»

Мельник Микола Григорович

 

директор КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект рішення районної ради «Про  стан  утримання  в  районі комунальних  доріг  та  доріг державного  і місцевого значення».

 

2. Про проект рішення районної ради «Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та відтворення водних ресурсів у районі».    

 

3. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018 № 33/2 "Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району".

 

4. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 №7/16».

 

5. Про проект рішення районної ради «Про виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки».

 

6. Про проект рішення районної ради «Про контракт з директором КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.».

 

7. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради».

 

8. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди  якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)».

 

9. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)».

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А.  «Про проект рішення районної ради «Про  стан  утримання  в  районі комунальних  доріг  та  доріг державного  і місцевого значення» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, який поцікавився перспективою ремонту доріг М - 07 Київ-Ковель-Ягодин та Р-14 Луцьк-Маневичі-Дольськ.

Турик О.А., начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації, який повідомий, що на 2019 рік не передбачено коштів на проведення капітальних ремонтів вказаних доріг.

                 Кінах М.І., перший заступник начальника Служби автомобільних доріг  у Волинській області, який повідомив, що незважаючи на те, що Службою щорічно подається потреба коштів на ремонт доріг міжнародного сполучення, їх з державного бюджету не виділяють. Зазначив, що на наявні кошти частково проводяться ремонти, але їх виділяють не достатньо. Відмітив належну роботу філії „Маневицька ДЕД» по поточному утриманні доріг в межах району. Запропонував звернутися до Служби автомобільних доріг у Рівненській області щодо проведення експлуатаційних робіт по автошляху М - 07 Київ-Ковель-Ягодин на межі з Волинською областю.

 

                 Бабік С.А., член комісії, який звернув увагу, що на виборчому окрузі, який він представляє, декілька років не проводилися ремонти. Запропонував хоча б раз у півтора року проводити поточний ремонт почергово всіх доріг в районі.

 

                 Гаврилюк В.П., начальник філії „Маневицька ДЕД» повідомив, що поточним ремонтом філія охоплює всі дороги в районі.

 

Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та відтворення водних ресурсів у районі» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018 № 33/2 «Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району».

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував на нараді обговорити питання з сільськими, селищними головами.

                 

Тимчук Р.В., запропонував КП «Маневицький райсількомунгосп» для забезпечення своєчасності надходження плати за надані послуги по вивезенню твердих побутових відходів направляти споживачам квитанції.

 

Ольховік В.В., член комісії, який запропонував виділити кошти для придбання гусеничного трактора КП «Маневицький райсількомунгосп».

 

Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Пацаманюку М.І. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 №7/16» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Н.І. Савчук «Про проект рішення районної ради «Про виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., Ольховік В.В., члени комісії, які запропонували доповнити проект програми положеннями, що зробить можливим участь у складі делегацій від району для налагодження та розвитку існуючих зв’язків з іноземними та вітчизняними партнерами депутатів районної районної, сільських, селищних голів району,  інших працівниів органів місцевого самоврядування, представників управлінь, відділів районної державної адміністрації.

 

                   Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про контракт з директором КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.».

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради».

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди  якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)».

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И: Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)».

 

В И С Т У П И Л И:  Ольховік В.В., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Бабік С.А., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/9 (додається).

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 

Секретар комісії                                                          В.В. Ольховік

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/1        

 

 

Про проект рішення районної ради «Про  стан  

утримання  в  районі комунальних  доріг  та

доріг державного  і місцевого значення»

        

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про  стан  утримання  в  районі комунальних  доріг  та доріг державного  і місцевого значення», департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, Служби автомобільних доріг  у Волинській області,  управління Укртрансбезпеки у Волинській області, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про  стан  утримання  в  районі комунальних  доріг  та доріг державного  і місцевого значення», департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, Служби автомобільних доріг  у Волинській області,  управління Укртрансбезпеки у Волинській області взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради  «Про  стан  утримання  в  районі комунальних  доріг  та доріг державного  і місцевого значення».

3. Рекомендувати голові районної ради внести підготовлений проект рішення на розгляд районної ради.

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/2         

 

Про проект рішення районної ради «Про стан

використання і охорони вод, організації роботи

по винесенню в натуру та влаштуванню

прибережних захисних смуг водойм та

відтворення водних ресурсів у районі»

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та  відтворення водних ресурсів у районі», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та  відтворення водних ресурсів у районі» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради  «Про проект рішення районної ради «Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та  відтворення водних ресурсів у районі».

 

3. Рекомендувати голові районної ради внести підготовлений проект рішення на розгляд районної ради.

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/3         

 

Про проект рішення районної ради «Про хід

виконання рішення районної ради

від 11.07.2018 № 33/2 "Про стан дотримання

чинного законодавства у сфері поводження з

відходами у населених пунктах району"

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018              №33/2 «Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018 № 33/2 «Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради  та рекомендувати голові районної ради внести підготовлений проект рішення на розгляд районної ради.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/4         

 

Про проект рішення районної ради «Про

хід виконання Комплексної програми

розвитку основних галузей агропромислового

комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 31.03.2016 №7/16»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 №7/16», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Пацаманюка М.І. «Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 № 7/16» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати виконавцям Програми продовжити  роботу по виконанню Програми.

 

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/5         

 

Про проект рішення районної ради «Про

виконання Районної програми розвитку

міжнародного співробітництва та міжрегіональної

співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки

та проект Програми на 2019-2021 роки»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки та проект Програми на 2019-2021 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а: 

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки та проект Програми на 2019-2021 роки» взяти до відома.

 

         2. Схвалити:

2.1. проект рішення ради «Про виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки» та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради;

2.2. проект програми на 2019-2021 роки з урахуванням доповнення щодо можливості участі у складі делегацій від району для налагодження та розвитку існуючих зв’язків з іноземними та вітчизняними партнерами депутатів районної районної, сільських, селищних голів району,  інших працівниів органів місцевого самоврядування, представників управлінь, відділів районної державної адміністрації.

 

3. Рекомендувати районній раді:

3.1. рішення від 31.03.2016 №7/12 «Про Районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки» зняти з контролю;

3.2. проект програми на 2019-2021 роки затвердити з урахуванням доповнень, запропонованих комісією.

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/6        

 

Про проект рішення районної ради «Про

контракт з директором КП "Маневицький

райсількомунгосп" Мельником М.Г.»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про контракт з директором КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про контракт з директором КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.» взяти до відома.

 

         2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/7         

 

Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради»,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради» взяти  до відома.

 

         2. Рекомендувати голові районної ради внести проект рішення на розгляд районної ради, а районній раді – затвердити.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/8        

 

Про проект рішення районної ради «Про проект рішення

районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди  якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди  якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)»,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди  якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)» взяти  до відома.

 

         2. Рекомендувати голові районної ради внести проект рішення на розгляд районної ради, а районній раді – затвердити.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк

 

 


 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.11.2018 №25/9         

 

Про проект рішення районної ради «Про затвердження

технічної  документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для

продажу на земельних торгах (аукціоні)»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)»,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)» взяти  до відома.

 

         2. Рекомендувати голові районної ради внести проект рішення на розгляд районної ради, а районній раді – затвердити.

 

 

 

Заступник голови комісії                                         В.П.Негодюк