ПРОТОКОЛ №27

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №27

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 23.05.2019 року

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  6 депутатів

Перкевич Василь Петрович, Зінчук Петро Романович, Тимчук Руслан Володимирович, Радіон Володимир Олександрович, Ольховік Володимир Володимирович, Негодюк Віктор Петрович

 

    Запрошені:  

 

 

Линдюк Андрій Олександрович

-

голова райдержадміністрації

Турик Олександр  Анатолійович

-

начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Черчик Володимир Васильович

-

секретар Маневицької селищної ради

Яцина Мар’яна Василівна

-

завідувач сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації

Лея Юрій Савелійович

-

Начальник залізничної станції «Маневичі»

Данилюк Віктор Петрович

-

директор  ДП «Городоцьке лісове господарство»

Матчук Сергій Миколайович

 

директор  ДП «Колківське лісове господарство»

Радіон Володимир Олександрович

-

директор ДП «Маневицьке лісове господарство»

Киричик Іван Миронович

-

директора ДП «Волиньторф»

Щербачук Володимир Степанович

-

директор Маневицького торфозаводу

Мельник Микола Григорович

-

директор КП «Маневицький райсількомунгосп»

Клімчук Валерій Петрович

-

начальник Маневицького районного відділу УДСНС України у Волинській області

Пахольчук Віктор Андрійович

-

начальник міжрайонного управління водного господарства

Філон Олег Степанович

-

начальника відділу у Маневицькому районі Держгеокадастру у Волинській області

Бойчук Людмила Костянтинівна

-

Великоведмезький сільський голова

В роботі комісії бере участь голова районної ради Мельник А.М.,

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2018 рік.

 

2. Про проект рішення районної ради «Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства "Маневицький  райсількомунгосп».

 

3. Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції на 2019 рік.

 

4. Про клопотання виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» від 18.02.2019 №ДН-3-01/2-11 щодо укладення вантажовласниками додаткової  угоди щодо компенсації витрат на утримання малодіяльної станції до договору про надання послуг.

5. Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство".

 

6. Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році».

 

7. Про проект рішення районної ради «Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району».

 

8. Про заходи  щодо очищення русла річки Стир.

 

9. Про проект рішення районної ради «Про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів на території району у 2018 році та перспективи на 2019 рік».

 

10. Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5.

 

11. Про стан розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів району.

 

12. Про проект рішення районної ради «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються  КП "Маневицький райсількомунгосп».

 

13. Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12.

 

14. Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Нові Підцаревичі Великоведмезької сільської ради Маневицького району Волинської області».

 

15. Про лист Маневицької селищної ради від 05.02.2019 №104/02-06  щодо сприяння у забезпеченні жителів району земельними ділянками під індивідуальне будівництво.

 

16. Про виконання рішення районної ради від 25.12.2014 №44/6 «Про окремі питання розроблення схеми планування території Маневицького району».

 

17. Про клопотання Державної екологічної інспекції у Волинській області про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами в Маневицькому районі.

 

18. Про подання на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району» у 2019 році.

 

19. Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ».

 

20. Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2019 року.

 

Питання 1  порядку денного розглядається спільно з постійними комісіями з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму та з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

Питання 2, 3  порядку денного розглядаються спільно з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

1. С Л У Х А Л И: інформацію голови районної ради  Мельника А.М. про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2018 рік».

 

В И С Т У П И Л И:  депутати районної ради Веремчук Л.В., Линдюк А.О., Зінчук П.Р., Дерлюк І.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: інформацію начальника  комунального підприємства «Маневицький райсількомунгосп» Мельника М.Г. про проект рішення районної ради "Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства  "Маневицький  райсількомунгосп" (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  депутати районної ради Веремчук Л.В., Линдюк А.О., Зінчук П.Р., Давидюк М.С., Мурашко О.В. та  начальник управління фінансів райдержадміністрації Синюк В.Ф.

 

Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину 2 рішення постійної комісії викласти в такій редакції: «Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2019 рік  передбачити виділення коштів на придбання сміттєвоза для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення виконання статутних завдань і цілей діяльності комунального підприємства «Маневицький райсількомунгосп».

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: інформацію голови районної ради Линдюка А.О. про пропозиції на 2019 рік щодо спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Маневицького району.

 

В И С Т У П И Л И:  депутати районної ради Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Ольховік В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника залізничної станції «Маневичі» Леї Ю.С. «Про клопотання виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» від 18.02.2019 №ДН-3-01/2-11 щодо укладення вантажовласниками додаткової  угоди щодо компенсації витрат на утримання малодіяльної станції до договору про надання послуг» (лист додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував доповнити рішення комісії частиною 2 наступного змісту: «2. Рекомендувати районній раді звернутися до АТ «Укрзалізниця» щодо збереження  діяльності вантажної станції Маневичі виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень».

 

                  Киричик І.М., директор ДП «Волиньторф», Радіон В.О., директор ДП «Маневицьке лісове господарство», Данилюк В.П., директор ДП «Городоцьке лісове господарство», які висловили бачення щодо збереження діяльності  вантажної станції Маневичі, що необхідно для господарської діяльності підприємств.

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію директора ДП «Маневицьке лісове господарство» Радіона В.О. «Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію директора ДП «Городоцьке лісове господарство» Данилюка В.П. «Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію диретора ДП «Волиньторф» Киричика І.М. «Про проект рішення районної ради «Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району».

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир».

 

В И С Т У П И Л И:  начальник Маневицького міжрайонного управління водного господарства Пахольчук В.А., директор ДП «Колківське лісове господарство» Матчук С.М.,  начальник Маневицького районного відділу УДСНС України у Волинській області               Клімчук В.П.

 

Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину 2 рішення доповнити пунктами наступного змісту:

«2.3. Колківській селищній раді передбачити та виділити кошти для розчищення русла та акваторії річки Стир, у тому числі для організації водолазних робіт службою УДСНС України у Волинській області;

2.4. голові районної ради та райдержадміністрації звернутися до Державного агентства водних ресурсів України, басейнової ради річки Прип’ять  з метою ініціювання розроблення проектно-кошторисної документації з очищення русла річки Стир для подальшого виконання робіт на умовах співфінансування з місцевих та державного бюджету.»

 

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів на території району у 2018 році та перспективи на 2019 рік».

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5» (інформації додаються).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/10 (додається).

 

11. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про стан розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів району» (інформації додаються).

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину 2 рішення викласти у наступній редакції:

                «2.  Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на поточний рік, бюджету на наступні роки передбачити виділення коштів на розробку схеми санітарного очищення району».

 

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/11 (додається).

 

12. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника КП «Райсількомунгосп» Мельника М.Г. «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які  надаються  КП ,,Маневицький райсількомунгосп” (інформація додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/12 (додається).

 

13. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу у Маневицькому районі ГУ Держгеокадастру у Волинській області Філона О.С. „Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12” (інформація додається).

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину 2 рішення викласти у наступній редакції:

«2. Рекомендувати районній раді, райдержадміністрації, сільським та селищним радам району вжити заходів щодо виділення коштів на оплату робіт за розроблені технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів району, зокрема: сіл Бережниця, Граддя, Гораймівка, Комарове, Лісове, Нова Руда, Новосілки, Чорниж.

 

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/13 (додається).

 

14. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу у Маневицькому районі ГУ Держгеокадастру у Волинській області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Нові Підцаревичі Великоведмезької сільської ради Маневицького району Волинської області» (інформація додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/14 (додається).

 

15. С Л У Х А Л И: Інформацію секретаря Маневицької селищної ради Черчика В.В. щодо сприяння у забезпеченні жителів району земельними ділянками під індивідуальне будівництво (лист додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/15 (додається).

 

16. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про виконання рішення районної ради від 25.12.2014 №44/6 «Про окремі питання розроблення схеми планування території Маневицького району» (інформація додається).

 

В И С Т У П И Л И: Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/16 (додається).

 

17. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про клопотання Державної екологічної інспекції у Волинській області про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами в Маневицькому районі» (інформація додається).

 

В И С Т У П И Л И: Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/17 (додається).

 

18. С Л У Х А Л И: Інформацію голови комісії Перкевича В.П.  „Про подання на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2019 році”.

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., голова постійної комісії, який запропонував кандидатуру Лук’яненко Ольги Федотівни, жительки села Грузятин, ветерана сільськогосподарського виробництва, зоотехніка 1964-1991 років, головного зоотехніка колгоспу 1991-1994 років, СВК «Світанок» (села Боровичі).

 

Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/18 (додається).

 

19. С Л У Х А Л И: Інформацію голови комісії Перкевича В.П.  «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ».

 

В И С Т У П И Л И: Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/19 (додається).

 

20. С Л У Х А Л И: Інформацію голови комісії Перкевича В.П.  «Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2019 року».

 

В И С Т У П И Л И: Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №27/20 (додається).

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

 

                             Секретар комісії                                                          В.В. Ольховік

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/1        

 

Про проект рішення районної ради «Про

звіт голови районної ради Мельника Анатолія

Миколайовича про свою діяльність за 2018 рік»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови районної ради Мельника А.М. про свою діяльність за 2018 рік, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови районної ради Мельника А.М. про свою діяльність за 2018 рік взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/2        

 

Про проект рішення районної ради «Про

фінансово-господарську діяльність комунального

підприємства "Маневицький  райсількомунгосп»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Маневицький райсількомунгосп» Мельника М.Г. «Про проект рішення районної ради «Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства "Маневицький  райсількомунгосп», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію директора КП «Маневицький райсількомунгосп» Мельника М.Г. «Про проект рішення районної ради «Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства "Маневицький  райсількомунгосп» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2019 рік  передбачити виділення коштів на придбання сміттєвоза для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення виконання статутних завдань і цілей діяльності комунального підприємства «Маневицький райсількомунгосп».

 

3. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради.

 

4. Рекомендувати:

4.1. голові Маневицької районної ради А.М. Мельнику внести проект рішення для розгляду на чергове пленарне засідання районної ради;

4.2. районній раді вищезазначений проект рішення районної ради прийняти.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/3        

 

 

Про використання коштів субвенції з державного

бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів

соціально-економічної компенсації ризику населення,

яке проживає на території зони спостереження Маневицького

району за 2018 рік, та пропозиції на 2019 рік

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови райдержадміністрації Линдюка А.О. «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Маневицького району за 2018 рік, та пропозиції на 2019 рік», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови райдержадміністрації Линдюка А.О. «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Маневицького району за 2018 рік, та пропозиції на 2019 рік»  взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. начальнику управління фінансів райдержадміністрації Синюку В.Ф. тримати на контролі забезпечення підготовки та подання до виконавчого апарату районної ради щоквартальної інформації про використання коштів субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Маневицькому районі, для розміщення відповідної інформації у періодичних виданнях, зокрема районній газеті «Нова доба».

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/4        

 

Про клопотання виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» від 18.02.2019 №ДН-3-01/2-11 щодо укладення вантажовласниками додаткової  угоди щодо компенсації витрат на утримання малодіяльної станції до договору про надання послуг»

 

                              

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника залізничної станції «Маневичі» Леї Ю.С. «Про клопотання виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» від 18.02.2019 №ДН-3-01/2-11 щодо укладення вантажовласниками додаткової  угоди щодо компенсації витрат на утримання малодіяльної станції до договору про надання послуг»,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника залізничної станції «Маневичі» Леї Ю.С. «Про клопотання виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» від 18.02.2019 №ДН-3-01/2-11 щодо укладення вантажовласниками додаткової  угоди щодо компенсації витрат на утримання малодіяльної станції до договору про надання послуг» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати районній раді звернутися до АТ «Укрзалізниця» щодо збереження  діяльності вантажної станції Маневичі виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень».

 

 

  Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/5        

 

 

Про проект рішення районної ради «Про стан 

ведення лісового господарства, охорони

і захисту лісів та ведення господарської

діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДП «Маневицьке лісове господарство» Радіона В.О. «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію директора ДП «Маневицьке лісове господарство» Радіона В.О. «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/6        

 

 

Про проект рішення районної ради «Про стан 

ведення лісового господарства, охорони і захисту

лісів та ведення господарської діяльності

ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДП «Городоцьке лісове господарство» Данилюка В.П. «Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році»», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію директора ДП «Городоцьке лісове господарство» Данилюка В.П. «Про проект рішення районної ради «Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/7        

 

Про проект рішення районної ради «Про

стан та перспективи розвитку торф’яної

промисловості району»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДП «Волиньторф» Киричика І.М. «Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району», голови робочої групи по реалізації пропозиції щодо вивчення окремих питань діяльності ДП «Волиньторф», висловленої депутатами ради, Зінчука П.Р., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію директора ДП «Волиньторф» Киричика І.М. «Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району», голови робочої групи по реалізації пропозиції щодо вивчення окремих питань діяльності ДП «Волиньторф» Зінчука П.Р. взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич   

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.05.2019 №27/8        

 

Про заходи  щодо очищення русла річки Стир

 

Заслухавши та обговоривши інформації начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир», начальника Маневицького міжрайонного управління водного господарства Пахольчука В.А., директора ДП «Колківське лісове господарство» Матчука С.М.,  начальника Маневицького районного відділу УДСНС України у Волинській області Клімчука В.П., Колківської селищної ради, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про заходи  щодо очищення русла річки Стир», начальника Маневицького міжрайонного управління водного господарства Пахольчука В.А., директора ДП «Колківське лісове господарство» Матчука С.М.,  начальника Маневицького районного відділу УДСНС України у Волинській області Клімчука В.П., Колківської селищної ради взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. райдержадміністрації, Колківській селищній раді, Маневицькому міжрайонному управлінню водного господарства, ДП «Колківське лісове господарство»,  Маневицькому районному відділу УДСНС України у Волинській області вжити всіх необхідних заходів по очищенню русла річки Стир;

2.2. райдержадміністрації розглянути можливість включення заходу з очищення русла річки Стир у перелік заходів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення у 2019 та наступних роках;

2.3. Колківській селищній раді передбачити та виділити кошти для розчищення русла та акваторії річки Стир в межах територіальної громади, у тому числі для організації водолазних робіт службою УДСНС України у Волинській області;

2.4. голові районної ради та райдержадміністрації звернутися до Державного агентства водних ресурсів України, басейнової ради річки Прип’ять  з метою ініціювання розроблення проектно-кошторисної документації з очищення русла річки Стир для подальшого виконання робіт на умовах співфінансування з місцевих та державного бюджету.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/9        

 

Про проект рішення районної ради «Про

стан заготівлі другорядних лісових ресурсів

на території району у 2018 році та

перспективи на 2019 рік»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів на території району у 2018 році та перспективи на 2019 рік», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів на території району у 2018 році та перспективи на 2019 рік» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич   

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/10        

 

Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5» взяти  до відома.

 

2.  Рекомендувати районній раді:

2.1. зняти з контролю наступні рішення районної ради:

- від 29.11.2013 № 28/17 «Про відтермінування повернення коштів до районного бюджету»;

- від 24.12.2013 № 29/5 "Про відтермінування  повернення  коштів до районного бюджету сільськогосподарським виробничим кооперативам "Мрія", "Годомичі", "Зоря", "Надія" та фермерському господарству "Росохи";

- від 08.04.2014 № 36/8 "Про надання дозволу сільськогосподарським виробничим кооперативам та фермерським господарствам району на неповернення коштів до районного бюджету, виділених рішеннями районної ради від 27.12.2012 року №21/3  та 25.04.2013 року 325/13 на виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від  30.12.2010 №4/5".

 

2.2. у зв’язку з необхідністю вирішення питання повернення коштів до районного бюджету СВК «Мрія» залишити на контролі наступні рішення:

- від 25.12.2014 №44/3  "Про надання дозволу сільськогосподарським виробничим кооперативам та фермерському господарству району на неповернення коштів до районного бюджету, виділених рішеннями районної ради від 18.04.2014 року №36/11 на виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від  30.12.2010 №4/5, та відтермінування повернення коштів до районного бюджету";

- від 09.10.2015 №52/12  "Про відтермінування  повернення  коштів до районного бюджету сільськогосподарським виробничим кооперативам "Мрія", "Годомичі", "Зоря", "Надія" та фермерському господарству "Росохи".

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/11        

 

 

Про стан розроблення та затвердження

схем санітарного очищення населених

пунктів району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про стан розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про стан розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів району» взяти  до відома.

 

          2.  Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на поточний рік, бюджету на наступні роки передбачити виділення коштів на розробку схеми санітарного очищення району.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

                 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/12        

 

Про проект рішення районної ради «Про

встановлення шляхом коригування тарифів

на послуги з водопостачання,  які  надаються  

КП ,,Маневицький райсількомунгосп”

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника КП «Райсількомунгосп» Мельника М.Г. «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які  надаються  КП ,,Маневицький райсількомунгосп”, враховуючи лист Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 03.04.2019 №20/1.23-462,  лист КП «Маневицький райсількомунгосп» від 21.05.2019 №88, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника КП «Райсількомунгосп» Мельника М.Г. «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які  надаються  КП ,,Маневицький райсількомунгосп”  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/13        

 

 

Про хід виконання Програми розвитку земельних

відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки,

затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу у Маневицькому районі ГУ Держгеокадастру у Волинській області Філона О.С. „Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

         1. Інформацію начальника відділу у Маневицькому районі ГУ Держгеокадастру у Волинській області Філона О.С. „Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12” взяти до відома.

 

2. Рекомендувати районній раді, райдержадміністрації, сільським та селищним радам району вжити заходів щодо виділення коштів на оплату робіт за розроблені технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів району, зокрема: сіл Бережниця, Граддя, Гораймівка, Комарове, Лісове, Нова Руда, Новосілки, Чорниж.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/14        

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження проекту землеустрою щодо

встановлення (зміни) меж села Нові Підцаревичі

Великоведмезької сільської ради Маневицького

району Волинської області»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу у Маневицькому районі ГУ Держгеокадастру у Волинській області Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Нові Підцаревичі Великоведмезької сільської ради Маневицького району Волинської області»,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

 

1. Інформацію начальника відділу ГУ Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про проект рішення районної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Нові Підцаревичі Великоведмезької сільської ради Маневицького району Волинської області» взяти  до відома.

 

         2. Рекомендувати голові районної ради внести проект рішення на розгляд районної ради, а районній раді – затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/15        

 

Про лист Маневицької селищної ради

від 05.02.2019 №104/02-06  щодо сприяння

у забезпеченні жителів району земельними

ділянками під індивідуальне будівництво

 

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Маневицької селищної ради Черчика В.В. щодо сприяння у забезпеченні жителів району земельними ділянками під індивідуальне будівництво,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію секретаря Маневицької селищної ради Черчика В.В. щодо сприяння у забезпеченні жителів району земельними ділянками під індивідуальне будівництво взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. голові райдержадміністрації А.О.Линдюку звернутися до Волинської обласної державної адміністрації щодо  прискорення підготовки необхідної документації на розгляд Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою;

2.2. голові районної ради Мельнику А.М. підготувати та подати на розгляд районної ради проект рішення та звернення до Кабінету Міністрів України, Волинської облдержадміністрації щодо прискорення процесу відведення цих земельних ділянок.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

        

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/16        

 

Про виконання окремих рішень районної

ради щодо розроблення схеми планування

території Маневицького району»

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про проект рішення районної ради «Про виконання рішення районної ради від 25.12.2014 №44/6 «Про окремі питання розроблення схеми планування території Маневицького району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про виконання рішення районної ради від 25.12.2014 №44/6 «Про окремі питання розроблення схеми планування території Маневицького району» взяти  до відома.

 

2.  Рекомендувати районній раді зняти з контролю наступні рішення районної ради:

2.1. від 25.12.2014 №44/6 «Про окремі питання розроблення схеми планування території Маневицького району;

2.2. від 27.10.2011 №10/20 «Про розроблення схеми планування території Маневицького району»;

2.3. від 02.03.2018 №27/25 «Про затвердження Схеми планування території Маневицького району Волинської області».

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/17        

 

 

Про клопотання Державної екологічної інспекції у Волинській

області про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження

з безхазяйними відходами в Маневицькому районі

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про клопотання Державної екологічної інспекції у Волинській області про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами в Маневицькому районі», голови постійно діючої комісії, створеної ропорядженням голови райдержадміністрації від 27.03.2019 №91, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про клопотання Державної екологічної інспекції у Волинській області про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами в Маневицькому районі», голови постійно діючої комісії, створеної ропорядженням голови райдержадміністрації від 27.03.2019 №91 взяти до відома.

 

2. Рекомендувати сільським, селищним радам району утворити постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території громади.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/18        

 

Про подання на присвоєння звання

«Почесний громадянин Маневицького

району» у 2019 році

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії Перкевича В.П.  „Про подання на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2019 році”, відповідно до частини 2 Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району”, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/18, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови комісії Перкевича В.П.  „Про подання на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2019 році” взяти до відома.

 

2. Підтримати пропозицію депутатів постійної комісії районної ради щодо подання для присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2019 році кандидатури Лук’яненко Ольги Федотівни, жительки села Грузятин, ветерана сільськогосподарського виробництва, зоотехніка 1964-1991 років, головного зоотехніка колгоспу 1991-1994 років, СВК «Світанок» (села Боровичі).

 

3. Внести кандидатуру для розгляду до районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/19        

 

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення

депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної

ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту

державної дороги регіонального значення

Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ»

 

 

             Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ», статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

              1. Інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 23.05.2019 №27/20        

 

 

Про план роботи постійної комісії

на перше півріччя 2019 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича  „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2019 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. План роботи комісії на перше  півріччя 2019 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

П Л А Н

роботи комісії на перше півріччя 2019 року

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

 

ІІ квартал

 

 

Про звіт голови районної ради А.М.Мельника про свою діяльність за 2018 рік

 

Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2018 рік

 

Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району

 

Про заходи  щодо очищення русла річки Стир

 

Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4

 

Про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів на території району у 2018 році та перспективи на 2019 рік.

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

ІІ квартал

 

Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції на 2019 рік

 

 

Про стан розроблення та затвердження схем санітарного очищення

 населених пунктів району

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

ІІ квартал

 

Про виконання  окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної

ради від 30.12.2010 №4/5

 

Про виконання рішення районної ради від 25.12.2014 №44/6 «Про

окремі питання розроблення схеми планування території

Маневицького району»

 

 

Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у

Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12

 

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання ходу виконання Програми розвитку земельних відносин у Маневицькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/12

 

 

ІІ квартал

Члени комісії

 

V. Робота з органами місцевого самоврядування та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Прийняти участь у проведенні Дня депутата.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Секретар комісії                                                             В.В.Ольховік