ПРОТОКОЛ №28

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №28

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 23.09.2019 року

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  7 депутатів

Перкевич Василь Петрович, Зінчук Петро Романович, Тимчук Руслан Володимирович, Поторась Володимир Іванович, Ольховік Володимир Володимирович, Негодюк Віктор Петрович, Бабік Сергій Андрійович

 

    Запрошені:  

 

 

 

 

 

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Савчук Надія Іванівна

-

начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Яцина Мар’яна Василівна

-

завідувач сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації

Деркач Віталій Володимирович

 

директор Черемського  природного заповідника

Шпанчук Василь Никифорович

-

начальника відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації 

В роботі комісії бере участь голова районної ради Мельник А.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.  Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років».

2. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки».

3. Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району.

4. Про проект рішення районної ради «Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2019-2022 роки».

5. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва  на  селі „Власний дім” на 2018-2020 роки.

6. Про хід виконання Районної цільової програми «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на 2018-2020 роки».

7. Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ "Волиньгаз" облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів».

8. Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку  земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі».

9. Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель».

10. Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року.

 

Питання 1  порядку денного розглядається спільно з постійними комісіяєю з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

1. С Л У Х А Л И: інформацію  начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» (копія додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Мельник А.М., голова районної ради, Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., члени комісії.

 

Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував доповнити рішення постійної комісії частиною наступного змісту: «Рекомендувати районній раді звернутися до Служби автомобільних доріг у Волинській області, департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації щодо забезпечення своєчасного придбання та створення запасу пального для філії «Маневицька ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» для роботи техніки в осінньо-зимовий період.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: інформацію директора Черемського  природного заповідника Деркача В.В. «Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки» (копія додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Мельник А.М., голова районної ради, Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., члени комісії.

 

Зінчук П.Р., член комісії, який звернув увагу на необхідність проведення реставраційно-відновлювальних роботів, утримання в належному стані Меморіалу партизанської слави в урочищі Кухів Груд.

 

                   Деркач В.В., директора Черемського  природного заповідника, який повідомив, що стелла і урочище навколо упорядковано і перебуває в хорошому стані.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

 

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: інформацію завідувача сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В. «Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  депутати районної ради Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Тимчук Р.В.

 

                   Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував доповнити рішення постійної комісії частиною наступного змісту: «Рекомендувати голові районної ради забезпечити підготовку спільно з райдержадміністрацією звернення до Верховної Ради України, народних депутатів України, що представляють Волинську область, щодо узгодження діючого законодавства у сфері поводження з відходами та містобудування, зокрема Законів України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності».

 

                   Ольховік В,В., член комісії, який запропонував передбачити кошти у районному бюджеті на виконання звітів про стратегічну екологічну оцінку детальних планів території комунальних об’єктів для тимчасового зберігання побутових відходів на умовах співфінансування з обласного бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію завідувача сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В. «Про проект рішення районної ради «Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2019-2022 роки» (копія додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Бабік С.А., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованим доповненням:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації             Шпанчука В.Н. «Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва  на  селі «Власний дім» на 2018-2020 роки» (копія додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Районної цільової програми «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на 2018-2020 роки» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ "Волиньгаз" облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів».

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П.,  члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П.  «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку  земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі».

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину другу рішення постійної комісії викласти у наступній редакції: «2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради на найближчому черговому засіданні».

 

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Негодюк В.П., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованими змінами:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П.  «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель».

 

В И С Т У П И Л И:  Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував частину другу рішення постійної комісії викласти у наступній редакції: «2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд ради на найближчому черговому засіданні».

 

Перкевич В.П., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,      Негодюк В.П., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованими змінами.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованими змінами:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И: Інформацію голови комісії Перкевича В.П.  «Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року».

 

В И С Т У П И Л И: Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В.,  Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №28/10.

 

 

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

 

Секретар комісії                                                          В.В. Ольховік


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/1

 

Про проект рішення районної ради «Про

підготовку підприємств, установ і організацій

до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати:

2.1. голові районної ради внести його на розгляд районної ради із запропонованим доповненням;

2.2. районній раді звернутися до Служби автомобільних доріг у Волинській області, департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації щодо забезпечення своєчасного придбання та створення запасу пального для філії «Маневицька ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» для роботи техніки в осінньо-зимовий період.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/2

 

Про проект рішення районної ради «Про хід

виконання Програми співробітництва Черемського

природного заповідника з науково- дослідними

установами, громадськістю по охороні та

збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Черемського  природного заповідника Деркача В.В. «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково- дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію директора Черемського  природного заповідника Деркача В.В. «Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково- дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки» взяти до відома.

 

         2. Рекомендувати виконавцям Програми продовжити  роботу по виконанню Програми.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/3

 

Про стан забезпечення містобудівною

документацією населених пунктів

Маневицького району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В. «Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В. «Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району» взяти  до відома.

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді, райдержадміністрації, сільським та селищним радам району вжити заходів щодо виділення коштів на виготовлення містобудівної документації населених пунктів району;

2.2. голові районної ради забезпечити підготовку спільно з райдержадміністрацією звернення до Верховної Ради України, народних депутатів України, що представляють Волинську область, щодо узгодження діючого законодавства у сфері поводження з відходами та містобудування, зокрема Законів України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності»;

          2.4. районній раді, райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету у 2019 році передбачити кошти на виконання звітів про стратегічну екологічну оцінку детальних планів території комунальних об’єктів для тимчасового зберігання побутових відходів на умовах співфінансування з обласного бюджету.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   23.09.2019 №28/4

 

Про проект рішення районної ради «Про

Програму забезпечення містобудівною

документацією населених пунктів

Маневицького району на 2019-2022 роки»

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію начальника сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В.  «Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2019-2022 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника сектора містобудування та архітектури райдержадміністрації Яцини М.В.  «Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2019-2022 роки» взяти  до відома.

2. Схвалити проект рішення з урахуванням висловлених депутатами районної ради пропозицій та рекомендувати голові районної ради внести зазначене питання на розгляд чергової сесії ради для затвердження.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від   23.09.2019 №28/5

 

Про проект рішення районної ради «Про

внесення змін до Програми підтримки

індивідуального житлового  будівництва  

на  селі „Власний дім” на 2018-2020 роки»

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Шпанчука В.Н. «Про внесення змін до Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва на  селі „Власний дім” на 2018-2020 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Шпанчука В.Н. «Про внесення змін до Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва на  селі „Власний дім” на 2018-2020 роки» взяти  до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/6

 

 

Про хід виконання Районної цільової програми

«Дороги, що з’єднують польські та українські

кордони» на 2018-2020 роки»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Районної цільової програми «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на 2018-2020 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Районної цільової програми «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на 2018-2020 роки» взяти до відома.

 

         2. Рекомендувати виконавцям Програми продовжити  роботу по виконанню Програми.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/7

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ "Волиньгаз" облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів»

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ "Волиньгаз" облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів», статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ "Волиньгаз" облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів» взяти до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/8

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку  земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі»

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку  земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі», статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію голови постійної комісії В.П.Перкевича «звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку  земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі» взяти до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради на найближчому черговому засіданні.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/9

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку

звернення Горохівської районної ради Волинської

області  до Президента України, голови Верховної

Ради України щодо майбутнього продажу земель»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель», статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію голови постійної комісії В.П.Перкевича «Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області  до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель» взяти до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради на найближчому черговому засіданні.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   23.09.2019 №28/10

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2019 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича  „Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2019 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. План роботи комісії на друге півріччя 2019 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

П Л А Н

роботи комісії на друге півріччя 2019 року

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

ІІІ квартал

 

 

 

 

Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

 

Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки

 

ІV квартал

 

Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4

 

Про заходи  щодо очищення русла річки Стир

 

Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 № 7/16

 

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

ІІІ квартал

Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району

 

ІV квартал

 

Про заходи для покращення в районі ситуації щодо поводження з відходами

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

ІІІ квартал

 

Про хід виконання «Про Районну цільову програму «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони» на 2018-2020 роки»

 

ІV квартал

 

Про хід виконання рішення районної ради від 13.10.2016 №13/7 «Про районний конкурс проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання стану забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району

 

 

ІІІ квартал

Члени комісії

 

V. Робота з органами місцевого самоврядування та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Прийняти участь у проведенні Дня депутата.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Секретар комісії                                                             В.В.Ольховік