ПРОТОКОЛ №31

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №31

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

 

                                                                                          від 05.03.2020 року

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  5 депутатів

Перкевич Василь Петрович, Негодюк Віктор Петрович, Зінчук Петро Романович, Поторась Володимир Іванович, Бабік Сергій Андрійович

 

    Запрошені:  

 

 

 

 

 

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації

Савчук Надія Іванівна

-

начальник відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Яцина Мар’яна Василівна

-

завідувач сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №38/9.

 

2. Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції  на 2020 рік.

 

3. Про пропозиції від Маневицького району до Переліку природоохоронних   заходів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №38/9» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: :  Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Бабік С.А., Поторась В.І., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №31/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: інформацію завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Яцини М.В. «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції  на 2020 рік» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Бабік С.А., Поторась В.І., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

 

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №31/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: інформацію начальника відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Турика О.А. «Про пропозиції від Маневицького району до Переліку природоохоронних заходів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища» (додається).

 

В И С Т У П И Л И:  Негодюк В.П., член комісії, який запропонував звернутися до Волинської обласної державної адміністрації з проханням віднайти можливість передбачення коштів на заходи з очищення русла річки Стир відповідно до Регіональної екологічної  програми "Екологія 2016 - 2020", затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 10.02.2016 №2/27.

 

                 Турик О.А., начальник відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, який вніс пропозицію клопотатися до Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області з пропозицією звернутися до Державного агентства водних ресурсів України щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для очищення окремих ділянок русла річки Стир.

                

                 Зінчук П.Р., член комісії, який вніс пропозицію запропонувати Колківській селищній раді віднайти можливість та виділити кошти з селищного бюджету на співфінансування заходів з очистки русла річки Стир на території населених пунктів громади.

 

Перкевич В.П., Бабік С.А., Поторась В.І., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії із запропонованими доповненнями.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії із запропонованими доповненнями:

 

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №31/3 (додається).

 

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  05.03.2020 №31/1

 

Про проект рішення районної ради «Про хід

виконання Районної програми розвитку міжнародного

співробітництва та міжрегіональної співпраці

Маневицького району на 2019-2021 роки»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.  «Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №38/9», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №38/9» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  05.03.2020 №31/2

 

Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження,

та пропозиції  на 2020 рік»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Яцини М.В. «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції  на 2020 рік», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію інформацію завідувача сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Яцини М.В. «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та пропозиції  на 2020 рік» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. начальнику управління фінансів райдержадміністрації Синюку В.Ф. тримати на контролі питаня подання до виконавчого апарату районної ради щоквартальної інформації про використання коштів субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Маневицькому районі, що має розміщуватися у періодичних виданнях, зокрема районній газеті «Нова доба;

2.2. Маневицькій райдержадміністрації підготувати та подати на розгляд постійної комісії інформацію щодо пропозицій по переліку об’єктів, які будуть фінансуватися у 2020 році;

2.3. райдержадміністрації у подальшому враховувати пропозиції, що можуть бути подані районною радою, об’єднаними територіальними громадами району, при формуванні переліку об’єктів, що планується фінансувати у поточному році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  05.03.2020 №31/3

 

Про пропозиції від Маневицького району до Переліку

природоохоронних заходів, що фінансуватимуться у

2020 році за рахунок коштів обласного  фонду охорони

навколишнього природного середовища

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Турика О.А. «Про пропозиції від Маневицького району до Переліку природоохоронних заходів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів обласного  фонду охорони навколишнього природного середовища», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Турика О.А. «Про пропозиції від Маневицького району до Переліку природоохоронних заходів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів обласного  фонду охорони навколишнього природного середовища» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати райдержадміністрації розглянути можливість подання обласній державній адміністрації наступних пропозицій щодо природоохоронних заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного  фонду охорони навколишнього природного середовища, у тому числі на умовах співфінансування  з місцевих бюджетів:

2.1. розроблення документації та виконання звітів про стратегічну екологічну оцінку детальних планів території комунальних об’єктів, зокрема для тимчасового зберігання побутових відходів на території сільських та селищних рад району;

2.2. ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

2.3. облаштування сміттєзвалищ, майданчиків та придбання контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів, оплати послуг з такого збирання відходів;

2.4. будівництва, ремонтів систем водовідведення дощових вод;

2.5. виготовлення схем санітарної очистки населених пунктів;

2.6. вжиття сільськими радами заходів по розчистці русел річок, меліоративних водоканалів, утримання гідрологічних пам’яток;

2.7. придбання необхідної техніки (бульдозера) КП «Маневицький райсількомунгосп» для упорядкування територій сміттєзвалищ району.

 

         3. Запропонувати голові районної ради спільно з райдержадміністрацією:

         3.1. обговорити питання подання пропозицій від Маневицького району до Переліку природоохоронних заходів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Маневицької районної ради з сільськими та селищними головами;

         3.2. звернутися до:

3.2.1. Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області з пропозицією клопотатися до Державного агентства водних ресурсів України щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для очищення окремих ділянок русла річки Стир;

3.2.2. Волинської обласної державної адміністрації з проханням віднайти можливість передбачення коштів на заходи з очищення русла річки Стир відповідно до Регіональної екологічної  програми "Екологія 2016 - 2020", затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 10.02.2016 №2/27;

3.2.3. Колківської селищної ради щодо виділення коштів з селищного бюджету на співфінансування таких заходів на території населених пунктів громади.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич