Депутатський запит Мурашка О.В. (зі стенограми третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 15.12.2015)

Депутатський запит

(зі стенограми третьої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 15.12.2015)

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Шановні депутати,  дев’ятого жовтня на сесії районної ради я ставив питання до двох голів про те, що подівся реанімобіль з Цмінівської сільської ради. Обіцяно було, що в листопаді місяці реанімобіль повернеться. Зараз уже пройшов листопад, до кінця добігає грудень… Я так розумію, що депутатське запитання – це несерйозно. Тому прошу депутатів підтримати мій депутатський запит: коли на території Цмінівської дільниці появиться реанімобіль?.. Прошу депутатів підтримати запит аби мати офіційну відповідь, а Олену Петрівну (редактора громадсько-політичної газети "Нова доба") прошу суть мого запиту в пресі опублікувати і познайомити жителів громади через газету про результати, щоб мені не приходилося по Цмінівській сільській раді пояснювати кожному окремо де автомобіль подівся і коли буде.

 

Редактор громадсько-політичної газети "Нова доба" Бичкова О.П.: А для чого реанімобіль?

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: На території Цмінівської сільської ради є відділення по наданню екстреної медичної допомоги

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Така ж проблема є по Колках. Як поступати в такій ситуації?

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Я в суть не вникав, однак знаю, що є відділення по наданню екстреної медичної допомоги в Цмінах, то повинен бути й автомобіль. Якщо ж  немає пункту, то давайте і табличку приберемо, а  якщо є рішення про створення такого пункту, то давайте повернемо реанімобіль.

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф: Швидше всього головний лікар Комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Олег Куц прийняв рішення про те, щоб перевести одну бригаду з Колок в Цміни. Разом з тим Рахунковою палатою з Міністерства охорони здоров’я вирішено, що все-таки на наш кущ обслуговування, де є 55 тисяч населення, на 10 тисяч повинна бути одна бригада. Тому недоцільно переводити бригаду, а варто створити додаткову в селі Цміни.

 

Депутат районної ради Неродик А.С.: А запит адресуватимемо кому: головам ради, адміністрації, чи, я вважаю, Волинському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф?

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Адресую свій запит голові районної ради та голові райдержадміністрації, а вони нехай вирішать куди перенаправити чи звернутися для вирішення піднятого питання.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Олександре Володимировичу, вважаю, що озвучений Вами запит логічний і правильний, однак його треба сформулювати, поставити питання перед головою райдержадміністрації – клопотати про створення додатковою бригади в селі Цміни для уникнення спору інтересів громад Колок і Цмін. Ми не повинні протиставляти людей. Чи приймається така думка?

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Приймається. Дякую, Миколо Степановичу, за підказку.