Депутатський запит Негодюка В.П. (зі стенограми п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 15.01.2016)

Депутатський запит

(зі стенограми п’ятої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 15.01.2016)

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.: Шановні депутати, на моє ім’я надійшло клопотання від батьківського комітету ради загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Годомичі з проханням порушити питання щодо організації харчування учнів перших-четвертих класів за кошти державного бюджету, а також батьки звертають увагу на те, що школа протягом останніх дев’яти років не отримувала коштів на придбання спортивного інвентарю. Вони просять це питання не оминути на черговій сесії районної ради. Тому звертаюся до районної ради – вивчити це питання і організувати харчування учнів перших-четвертих класів за державний кошт, а також при розподілі вільного залишку районного бюджету прошу виділити кошти на ЗОШ І-ІІІ ступенів села Годомичі на придбання спортивного інвентарю. 

 

Копиллівський сільський голова Давидюк К.С.: Пропоную Віктору Петровичу розділити озвучене на два запити: по харчуванню, і по спортінвентарю.

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.: Тоді перший запит – звертаюся до районної влади щодо організації харчування учнів перших-четвертих класів за кошти державного бюджету... уточнення – за кошти районного бюджету. І другий запит – прошу при розподілі вільних лишків районного бюджету виділити на школу кошти для придбання спортивного інвентарю.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.:  Діти Колківської загальноосвітньої школи також хочуть їсти… і в Старосіллі хочуть їсти…

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Пропоную зробити уточнення – для загальноосвітніх шкіл району, які знаходяться у "чистій" зоні.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Давайте підтримаємо цей депутатський запит в частині того, що дійсно  по "чистій" зоні дітей перших-четвертих класів треба харчувати. Для цього треба на черговій сесії затвердити відповідну програму. Тому прошу депутатів підтримати депутатський запит.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Також пропоную узагальнити запит щодо організації харчування для усіх шкіл "чистої" зони, а щодо виділення коштів для придбання спортивного інвентарю – для  усіх шкіл району. Вважаю, що так буде правильно, бо спортивний інвентар в усіх школах майже на одному рівні – нульовому…