Графік прийому громадян депутатами Маневицької районної ради

 

 

 

ГРАФІК

 прийому громадян депутатами Маневицької районної ради

сьомого скликання у територіальних громадах району

№ п/п

Назва ради

№ округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата районної ради

Інформація про прийом виборців депутатом

1

Маневицька

селищна

рада

 

 

1

Веремчук  Людмила Володимирівна

щопонеділка

з 9 до 13 год.,

смт Маневичі, вул.Горького, 9

2

Мельник Анатолій Миколайович

щовівторка

з 10 до 13 год.,

кабінет голови районної ради                                

3

Неродик Анатолій Спиридонович

щовівторка

з 14 до 15 год.

смт Маневичі, вул.Комарова, 36

2

Колківська

селищна рада

4

Слісарчук Надія Олександрівна

остання п’ятниця щомісяця

з 15 до 17 год.

в приміщенні селищної ради

3

Боровичівська сільська рада

5

Перкевич Василь Петрович

перший вівторок щомісяця

з 10 до 13 год.

в приміщенні сільської ради

4

Будківська

сільська рада

6

Терещенко Ігор Ілліч

третя п’ятниця щомісяця

 з 14 до 16 год.

в приміщенні сільської ради

5

Великоведмезька  сільська рада

7

Чилей Інна Петрівна

останній четвер щомісяця

з 10 до 12 год.

в приміщенні сільської ради

6

Великоосницька сільська рада

8

Петрук Віталій Євгенович

третій четвер щомісяця

з 9 до 15 год.

в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. с. В.Осниця

7

Галузійська

сільська рада

9

Снітко Віктор Володимирович

щопонеділка та щосереди

з 9 до 13 год.

в приміщенні  Галузіївського лісництва

8

Годомичівська сільська рада

10

Негодюк Віктор Петрович

щоп’ятниці

з 9 до 11 год.

в приміщенні контори СВК «Годомичі»

9

Гораймівська сільська рада

11

Снітко В’ячеслав Миколайович

другий понеділок щомісяця

з 10 до 13 год.

в приміщенні сільської ради

10

Городоцька

сільська рада

12

Базарнова Аліна Володимирівна

перший понеділок щомісяця

з 13 до 14 год.

в приміщенні сільської ради

11

Довжицька

сільська рада

13

Дерлюк Ігор Васильович

остання п’ятниця щомісяця

з 15 до 16 год.

в приміщенні сільської ради

12

Карасинська

сільська рада

14

Радіон Володимир Олександрович

щоп’ятниці

 з 15 до 16 год.

в приміщенні сільської ради

13

Комарівська

сільська рада

15

Зінчук Петро Романович

другий вівторок щомісяця

 з 10 до 12 год.

 в приміщенні сільської ради

14

Копиллівська сільська рада

16

Поторась Володимир Іванович

щоп’ятниці

 9 до 11 год.

в приміщенні сільської ради

15

Костюхнівська сільська рада

17

Ващук Роман Іванович

друга середа щомісяця

з 10 до 12 год.

в приміщенні сільської ради

16

Красновільська сільська рада

18

Бобік Тетяна В’ячеславівна

щопонеділка

 з 13 до 16 год.

в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красноволя

17

Куклинська

сільська рада

19

Наумчук Ольга Володимирівна

другий вівторок щомісяця

 з 9 до 12 год.

в приміщенні сільської ради

18

Куликовичівська сільська рада

20

Туревич Олександр Іванович

щопонеділка

 з 11 до 13 год.

в приміщенні ЗОШ І-ІІ ст.

с.Куликовичі

19

Лишнівська

сільська рада

21

Мельник Анатолій Миколайович

третя п’ятниця щомісяця

з 14 до 16 год.

в приміщенні сільської ради

20

Лісівська

сільська рада

22

Линдюк Андрій Олександрович

другий четвер щомісяця

 з 9 до 12 год.

в приміщенні сільської ради

21

Новорудська   сільська рада

23

Бабік Сергій Андрійович

 

щоп’ятниці

 з 15 до 16 год.

в приміщенні лісництва

Ольховік Володимир Володимирович

 

перший понеділок щомісяця

з 09 до 11 год.

в приміщенні сільської ради

22

Оконська

сільська рада

24

Дарієвська Наталія Миколаївна

 друга середа кожного місяця

 з 8 до 10 год.

в приміщенні сільської ради

 

23

Прилісненська сільська рада

25

Терещенко Ігор Ілліч

 

друга п’ятниця щомісяця

 з 14 до 16 год.

в приміщенні сільської ради

 

Шадура Олександр Миколайович

 

перший понеділок щомісяця

з 13 до 14 год.

 в приміщенні сільської ради

24

Рудниківська сільська рада

26

Линдюк Андрій Олександрович

перший четвер щомісяця

 з 9 до 12 год.

в приміщенні сільської ради

25

Серхівська

сільська рада

27

Киричик Михайло Пилипович

перший понеділок щомісяця

з 09 до 10 год.

в приміщенні сільської ради

26

Старосільська сільська рада

28

Смокович Яків Федосійович

третя п’ятниця щомісяця

 з 12 до 15 год.

в приміщенні сільської ради

27

Старочорторийська сільська рада

29

Байцим Галина Василівна

щовівторка

 з 9 до 13 год.

відділення стац.догляду в с.Старий Чорторийськ

28

Троянівська

сільська рада

30

Шкода Олександр Сергійович

третій четвер щомісяця

з 10 до 13 год

в приміщенні сільської ради

29

Цмінівська

сільська рада

31

Зімич Сергій Дмитрович

 

 

перший понеділок щомісяця

з 16 до 17 год.

в приміщенні сільської ради

Мурашко Олександр Володимирович

щочетверга

з 8.00 до 16.00

в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Цміни

30

Черевахівська сільська рада

32

Давидюк  Світлана Оверкіївна

четверта п’ятниця щомісяця

з 13 до 15 год.

в приміщенні сільської ради

31

Четвертнянська сільська рада

33

Прокопчук Наталія Василівна

щоп’ятниці

 з 14 до 18 год.

Четвертянська ЗОШ І-ІІІ ст.

кабінет психолога

32

Чорнижівська сільська рада

34

Давидюк Микола Степанович

перший четвер щомісяця

з 10 до 13 год

в приміщенні сільської ради