Новини

Про скликання двадцять першої позачергової сесії районної ради

27.06.2017

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання Маневицької районної державної адміністрації 29 червня 2017 року скликається двадцять перша позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

 

Про скликання двадцятої чергової сесії районної ради

19.06.2017

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 21 червня 2017 року скликається двадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

Про стан ведення лісового господарства, створення робочих місць та сплати податків військовим лісгоспом ДП «Львівський військовий лісокомбінат»;

Районний фестиваль обдарованої учнівської молоді «Сузір’я - 2017»

16.06.2017
Районний фестиваль обдарованої учнівської молоді «Сузір’я - 2017»

Вже традиційно наприкінці навчального року велика освітянська родина підводить підсумки навчального року, що минає. Цей рік не став винятком.  15  червня 2017 року  районний фестиваль обдарованої учнівської молоді «Сузір’я - 2017» зібрав у Центрі творчості дітей та юнацтва кращих учнів району - сильних та цілеспрямованих, наполегливих та талановитих, обдарованих та трудолюбивих, тих,  хто своїми досягненнями й успіхами примножує славу нашого району, сприяє його процвітанню та розвитку.

Умови прийому до Комунальної соціально-реабілітаційної установи "Житомирське вище професійне училище – інтернат" Житомирської обласної ради на 2017 – 2018 навчальний рік

15.06.2017

Форма навчання: Денна форма навчання (БЕЗКОШТОВНО).

   До Вищого професійного училища – інтернату приймається молоді особи віком від 15 років, що мають інвалідність, стан здоров'я яких дозволяє навчатись і працювати за обраною професією. 

Офіційні правила прийому

Маневичани відзначили День свого селища

09.06.2017
Маневичани відзначили День свого селища

 Селище Маневичі  завжди славилося давніми традиціями. Тут уміють добре працювати та весело відпочивати. Так, цими вихідними маневичани святкували день селища. Урочистість вже стала традиційною і, як завжди, зібрала не тільки мешканців цього унікального населеного пункту, а і чисельних гостей. На урочистості завітали й почесні гості – народний депутат України Ірина Констанкевич, голова районної ради Анатолій Мельник, голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк. Вони привітали громаду зі святом та вручили нагороди та цінні подарунки активістам селищного життя.

Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу

02.06.2017

Відповідно до «Умов проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу» , затверджених рішенням сесії районної ради від 23.02.2017 року № 18/8 «Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу»відбудеться конкурс з 02 по 09 червня 2017 року у два етапи:

- I етап - підготовчий, з 02 по 07 червня 2017 року - подання заявок відповідними загальноосвітніми навчальними закладами Маневицького району на участь у конкурсі до відділу освіти Маневицької райдержадміністрації;

Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

01.06.2017
Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

31 травня відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації. На її засіданні розглядались наступні питання:

 

1. Про проект рішення районної ради «Про редактора Маневицької районної громадьско-політичної  газети «Нова доба»;

2. . Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки»;

У навчальних закладах району відбулись урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року

26.05.2017
У навчальних закладах району відбулись урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року

26 травня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Маневиччини  продзвеніли останні дзвоники, сповістивши школярів  про закінчення 2016/2017 навчального року. 

Для одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя.

Учні, вчителі, батьки заполонили сьогодні всі шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

День вишиванки – щорічне свято кожного українця.

18.05.2017
День вишиванки – щорічне свято кожного українця.

День вишиванки – щорічне свято кожного українця, поціновувача прекрасного,  модного і стильного. Вдягнути вишиванку 18 травня, означає показати, що ми нескорені і незламні, сильні духом і тілом, знаємо свою історію і шануємо традиції. Українська вишиванка – це світовий бренд!

Програма відзначення Дня пам’яті та примирення і 72 –ої річниці перемоги над нацизмом в смт Маневичі 9 травня 2017 року

05.05.2017

10.00 – урочистий мітинг, панахида та покладання квітів до Братської могили (біля Братської могили в районі ж.д.вокзалу)

11.00 – урочиста хода з оркестром (від пішохідного мосту по вулиці 100-річчя Маневич до Меморіалу слави)

11.20 – покладання квітів на Меморіалі слави  

11.30 – святковий концерт (площа перед районним будинком культури)

14.00 – мультфільми для дітей (районний будинок культури)