11 березня відбулося засідання постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

viber_image_2019-03-12_14.56.56.jpg

Депутати заслухали звіт начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. по виконанню районного бюджету за  2018 рік та про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Маневицького району за 2018 рік.

Керівник апарату райдержадміністрації Коробчук О.О. поінформував присутніх про виконання  районної Програми фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 02.03.2018 №27/9 та про проект рішення районної ради «Про районну Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою  районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019-2020 роки». 

Детально обговорені питання "Про звернення до районної ради щодо виділення коштів" та "Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

Начальник управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Турик О.А. поінформував присутніх про  хід виконання окремих рішень районної ради щодо виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/5.

Радник з економічних  питань  та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В. ознайомила депутатів з проектами рішень районної ради: "Про  нову редакцію Програми розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки", "Про надання згоди на проведення капітального ремонту будівлі призовного пункту Маневицького районного військового комісаріату", "Про передачу майна у комунальну власність","Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді","Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період" та "Про надання дозволу комунальному підприємству Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району" на списання основних засобів".

Члени комісії затвердили план роботи на перше півріччя 2019 року.

В результаті обговорення усіх піднятих питань депутатами прийнято відповідні рішення.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович.