21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

img-80aa95804198f484d08d0d47d49e9027-v.jpg

Шановні жителі району!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави.

 Дякуємо кожному з Вас, дорогі жителі Маневиччини, за Ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Слава Україні! Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

З повагою

Голова районної ради Анатолій Мельник

Заступник голови районної ради Ігор Дерлюк