23 травня відбулося засідання постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

izobrazhenie_viber_2019-05-23_12-02-28.jpg

23 травня  відбулося  засідання  постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Депутати заслухали звіти голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2018 рік та начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. по виконанню районного бюджету за  перший квартал 2019 року. 

Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турик О.А. поінформував присутніх про проект рішення районної ради "Про затвердження Правил користування водозабірними спорудами для задоволення питних, побутових та інших потреб населення, встановлення зон санітарної охорони джерел водопостачання  на території Маневицького району Волинської області" та про  хід виконання Програми фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2017 №25/2.

Депутати заслухали та детально обговорили інформацію начальника  комунального    підприємства  «Маневицький  райсількомунгосп» Мельника М.Г. про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства  "Маневицький  райсількомунгосп".

Разом з тим депутати заслухали інформацію головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. про потребу внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького  району  на 2018-2020 роки.

Радник з економічних  питань  та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В. ознайомила депутатів з проектами рішень районної ради: "Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів", "Про надання згоди на проведення капітального ремонту (термомодернізації) приміщення Старочорторийської амбулаторії загальної практики сімейної медицини", "Про передачу майна", "Про клопотання щодо надання дозволу на приватизацію житла" та "Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період".

Члени комісії заслухали аналіз  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що перебувають в оренді.

В результаті обговорення усіх піднятих питань депутатами прийнято відповідні рішення.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович.