4 червня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи

izobrazhenie_viber_2019-06-04_11-16-42.jpg

         4 червня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи по реалізації пропозиції щодо вивчення окремих питань діяльності ДП «Волиньторф», висловленої депутатами районної ради. Участь у роботі групи взяли голова районної державної адміністрації Линдюк А.О. та директор Маневицького торфозаводу Щербачук В.С.

         Голова робочої групи, депутат районної ради Зінчук П.Р. спрямував роботу робочої групи на аналіз стану виконання рекомендацій, що напрацьовані робочою групою за період, який пройшов від попереднього засідання – 12 березня цього року. Зокрема, повідомив присутніх про робочу зустріч спільно з народним депутатом України Констанкевич І.М. з Міністром екології та природних ресурсів України для отримання погодження розпорядження Кабінету Міністрів України щодо проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДП «Волиньторф» для розробки родовищ торфу.

          Директор Маневицького торфозаводу Щербачук В.С., голова районної ради Мельник А.М. та голова районної державної адміністрації Линдюк А.О. проінформували про реалізацію рекомендацій робочої групи.

          Всі присутні висловили бачення про необхідність подальшої спільної роботи по досягненню мети, для якої була створена робоча група.