Будківська сільська рада Маневицького району повідомляє

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку змін в генеральний план с.Будки Маневицького району Волинської області

 

1.Повна назва документа державного планування:

Проект змін в генеральний план с.Будки Маневицького району Волинської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Будківська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1.Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення:

Публікація заяви в газетах: «Нова доба» від 14 лютого 2019 року №7 та «Цікава газета на вихідні» від 14 лютого 2019 року №7.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

Публікація заяви в газетах: «Нова доба» від 19.09.2019 року та «Цікава газета на вихідні» від 19.09.2019 року та на офіційному веб – сайті Маневицької районної ради за адресою:  manevrada@ukrpost.ua.

3.3.Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту державного планування та звіту про СЕО.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО подавати до Будківської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицький район, Волинська область або у електронному вигляді на адресу: budky.sr@qmail.com.

3.4.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання заплановані на 18.10.2019 року о 10:00 в приміщенні Будківської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицького району Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Будківська сільська рада за адресою: вул. Центральна, 7, с.Будки Маневицького району Волинської області.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Будківська сільська рада на адресу: вул.Центральна, 7 с.Будки, Маневицького району, Волинської області. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває з 19 вересня по 19 жовтня 2019 року.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Будківська сільська рада за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицького району, Волинської області.