День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів!

3.jpg

15 лютого в Маневицькому районному Центрі творчості дітей та юнацтва відбулися урочистості з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан. З вітальним словом до присутніх звернулися представники районної влади, селищної ради, районного військового комісаріату.  За активну громадянську позицію, героїзм та відвагу при виконанні інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан  відзнаками та грамотами були нагороджені ветерани війни. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на чужій землі та померлих вже після війни бойових побратимів.

Біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам духовенство району провело панахиду, після чого відбулося покладання квітів та вінків.

У нашому краї поіменно пам’ятають кожного, хто не повернувся  з  афганської  війни. Наш  обов’язок  передати  цю  пам’ять  новим  поколінням, адже  ця війна, яка тривала  3258  днів  і  ночей у далекій, чужій  для  нас  стороні стала трагедією для багатьох родин.