Привітання голови районної ради із 55-річчям від дня створення Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва

thumb-zoom-1000x750-0528.jpg

Дорогі друзі!

 

Щиро вітаю педагогічний та учнівський колективи, а також усіх працівників Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва із 55-річчям від дня створення навчального закладу.

До цієї знаменної дати цей чудовий заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Наразі Маневицький районний центр творчості дітей та юнацтва – це навчальний заклад, знаний не тільки на території району, але й далеко за його межами, як поважний за віком, відомий своїми здобутками, власною історією та традиціями.

За роки своєї діяльності цей чудовий заклад став не просто осередком розвитку дитячої творчості і талантів, а справжнім храмом відродження української нації. Висока якість освіти, досвідчені викладачі і обдаровані випускники – ось те, чим по праву може пишатися Маневицький районний центр творчості дітей та юнацтва. За роки навчання учні і викладачі стали однією великою родиною, бо кожен успіх дитини – це свято всіх, їх радість і гордість.

Щиро дякуємо вам за відродження й примноження духовних скарбів українського народу, за миттєвості насолоди від споглядання прекрасного.

Невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю.

 

З повагою,

голова Маневицької районної ради                                                                     Анатолій Мельник