Про навчання - семінар з питань дитячого харчування

      Серед основних завдань Держпродспоживслужби найважливішим напрямком роботи залишається забезпечення безпечних умов харчування в дитячих колективах, запобігання виникнення спалахів інфекційних захворювань.

         На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25.10.2019 року № 37580/0-19 щодо організації безпечного харчування дітей в закладах освіти відбувся  семінар  - навчання  для  селищних, сільських голів, керівників дитячих навчальних та дошкільних закладів, постачальників харчових продуктів в дитячі заклади, організаторами харчування дітей.

         Згідно до програмою  семінару розглядались такі  питання:

- відповідальність  за організацію харчування у закладах освіти;

- застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів; - дотримання норм харчування;

- санітарно – гігієнічні правила харчування в закладах освіти;

- належні умови дотримання загальної гігієни, вимоги системи НАССР до закладів освіти та особливості здійснення публічних закупівель продуктів харчування та послуг з організації харчування.

- послідовність запровадження системи НАССР на підприємстві, принципи системи НАССР;

- програми - передумови системи НАССР;

- загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами;

      «Ми і надалі будемо продовжувати подібні навчання з питань безпечності дитячого харчування,  надаватимемо консультації з питань запровадження системи НАССР» - зазначив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолій Тимофіюк, який був основним організатором семінару – навчань.

      «В період реформування законодавства України в сфері безпечності харчових продуктів до європейських вимог необхідно не забувати про чинні санітарні правила та норми, дотримання яких дасть змогу запобігти виникненню спалахів в організованих дитячих колективах» - зазначила заступник директора Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр» МОЗ України Лариса Дудковська, яка була запрошена для участі в семінарі.

Маневицьке районне управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області