Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора районного будинку культури

Маневицька районна рада відповідно до рішення від 02.03.2018 року №27/12, статей 211- 215 Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення посади директора районного будинку культури.

Керівником районного будинку культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програма розвитку районного будинку на один і п’ять років.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з 10.03.2018 року  по 09.04.2018 року на поштову адресу: смт Маневичі, вул. Некрасова, 5, телефон  0337621988 та електронну адресу відділу культури Маневицької районної державної адміністрації kultura@manadm.gov.ua обов’язково.

Персональний склад конкурсної комісії формується до 27 березня 2018 року. До складу конкурсної комісії подають по три кандидатури члени трудового колективу, громадські організації в сфері культури відповідного функціонального спрямування та Маневицька районна рада. Просимо подати кандидатури до складу конкурсної комісії відповідно до статті 21Закону України «Про культуру» за адресою: смт Маневичі, вул. Незалежності, 30, телефон 0337621170 та електронну адресу Маневицької районної ради manevrada@ukrpost.ua. Дата початку формування конкурсної комісії: 12 березня 2018 року.