Розпочався районний конкурс проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад

Маневицька районна державна адміністрація та Маневицька районна рада оголошують районний конкурс проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад, розроблених сільськими, селищними радами Маневицького району, громадськими організаціями, зареєстрованими в установленому законом порядку на території Маневицького району, а також проекти, розроблені та подані спільно органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями.

Конкурс проводиться відповідно до процедури, визначеної Положенням  про районний конкурс проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад, затвердженим рішенням Маневицької районної ради від 13.10.2016 №13/7.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Конкурс проводитиметься за наступними пріоритетними напрямками:

1) зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарських амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів);

2) благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини);

3) модернізація мереж водопостачання;

4) підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;

5) розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми);

6) організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;

7) розвиток сільського зеленого туризму як складової сталого розвитку територіальних громад, шляхом належного облаштування агросадиб та відповідної інфраструктури;

8) створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів;

9) поліпшення безпеки життя, зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф.

Учасник подає заявку для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив, форму якої затверджено додатком 1 до цього розпорядження.

Заявки для участі у конкурсі проектів подаються до  16 год.  04 серпня за адресою: Маневицька районна державна адміністрація, вул. Незалежності, 30, смт.Маневичі, 44601, а також в електронній формі на електронну адресу районної державної адміністрації:  post@manadm.gov.ua.

 Проекти, подані учасниками, приймаються до розгляду після їх реєстрації апаратом районної державної адміністрації в установленому порядку. Документи, отримані після зазначеної дати, до участі в конкурсі не допускаються.

Максимальний розмір співфінансування проекту за рахунок коштів районного бюджету становить 50 тис. грн. Реалізація проекту повинна бути завершена до 25 грудня поточного року. Кожен учасник конкурсу при поданні проектної заявки повинен підтвердити можливість співфінансування не менше 10% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Громадські організації додають завірений належним чином витяг із статуту організації для підтвердження відповідності статутної діяльності організації оголошеним пріоритетним напрямкам конкурсу.

Контактний телефон: 21542.

Інформація про результати конкурсу буде оприлюднена на офіційних веб-сайтах Маневицької районної державної адміністрації та Маневицької районної ради.