Сесія

images.jpg

     14 червня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться сорок перша чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання:

– Про голову районної ради сьомого скликання.

– Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Маневицьке лісове господарство".

– Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та  Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

– Про звільнення Мазурець В.С. з посади начальника комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району".

– Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району".

– Про стан ведення лісового господарства, охорони і захисту лісів та ведення господарської діяльності ДП "Городоцьке лісове господарство" у 2018 році.

– Про стан та перспективи розвитку торф’яної промисловості району.

– Про Районну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2020 роки

– Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2018 рік.

– Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів.

– Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з водопостачання, які надаються  КП "Маневицький райсількомунгосп".

– Про  зняття з контролю та втрату чинності окремих рішень районної ради.

– Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

– Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ.

– Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та  Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

– Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

– Про внесення змін та доповнень до Програми  профілактики правопорушень на території Маневицького району на 2016-2020 роки.

– Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства  "Маневицький  райсількомунгосп".

– Про передачу майна.

– Про клопотання щодо надання дозволу на приватизацію житла.

– Про звіт по виконанню районного бюджету за перший квартал 2019 року.

– Про надання згоди на проведення капітального ремонту (термомодернізація) приміщення Старочорторийської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

– Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік".

– Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді.

    На сесію запрошуються голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації, народний депутат України Констанкевич І.М., представник виробничого структурного підрозділу "Рівненська дирекція залізничних перевезень".