Щиро вітаємо ветеранів Другої світової війни та всіх громадян України з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

1939-1945-1160x1423.jpg

   Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини.

   Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Ми не забудемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, виявив нездоланну мужність та незламність духу, мужньо боровся на фронтах, працював на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав Перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшної війни.

   9 травня – незабутня, пам’ятна дата – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Так мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні зараз вклонитися у ноги і подякувати за велику Перемогу.

   Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, та трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

   Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Ми вдячні Вам усім, адже Ви тяжкою ратною працею наближали довгоочікуваний день визволення. Щиросердно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день!

З повагою, голова районної ради Анатолій Мельник