Увага! Сесія районної ради

bez_nazvaniya.jpg

5 березня 2020 року о 10-00 годині, в залі засідань районної ради відбудеться п'ятдесята чергова сесія районної ради сьомого скликання на розгляд якої внесені питання:

– Про районну Програму економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2020 рік.

– Про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Вовчицьк Маневицького району Волинської області.

– Про підтримку звернень щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

– Про підтримку звернення депутатів Славутської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Жмеренецького О.С. щодо реалізації права на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження АЕС.

– Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

– Про підтримку звернення Луцької міської ради щодо недопущення погіршення прав та гарантій педагогічних працівників.

– Про підтримку Звернення Чернігівської районної ради Чернігівської області до Прем’єр-міністра України щодо умов та специфіки надання первинної медичної допомоги мешканцям Чернігівського району.

– Про затвердження списку присяжних.

– Про надання дозволу Комунальній центральній районній аптеці на списання майна.

– Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки.

– Про надання дозволу Маневицькій районній друкарні на списання основних засобів.

– Про заступника голови районної ради.

– Про підтримку звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області щодо встановлення розміру гарантованої законодавством пільги в Законі України "Про ринок електричної енергії".

– Про надання згоди на закупівлю робіт (послуг).

– Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2019-2020 роки.

– Про хід виконання районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки.

– Про Програму розвитку туризму та рекреації у Маневицькому районі на 2020 рік.

– Про внесення змін та доповнень до Програми профілактики правопорушень на території Маневицького району на 2016-2020 роки.

– Інші питання.

На сесію запрошуються заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.