Відбулась сорокова позачергова сесія районної ради сьомого скликання

5.jpg

 Перед початком засідання голова районної ради Анатолій Мельник надав слово завідувачу сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Руслану Клімчуку, який повідомив про результати Спартакіади серед сільських та селищних рад району. В командному заліку третє місце посіла Красновільська сільська рада, друге - Куклинська сільська рада та переможцем спартакіади стала Цмінівська сільська рада.

Голова районної адміністрації Андрій Линдюк та голова районної ради Анатолій Мельник привітали переможців та нагородили кубками, дипломами Маневицької районної державної адміністрації та районної ради.

На початку засідання сесії було надано слово для озвучення запитів депутатам районної ради Ігорю Дерлюку та Андрію Линдюку. На порядку денному депутати розглянули питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №38/12 "Про районний бюджет на 2019 рік". Також, директори комунальних підприємств "Маневицька центральна районна лікарня", "Колківська районна лікарня" Олег Бегаль та Олександр Янчик ознайомили депутатів з програмами, які передбачають цілі розвитку комунальних підприємств та організації роботи закладів охорони здоров’я, їх фінансове забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів. В результаті депутатами прийнято відповідні рішення.